muslteror
4.3.2018
Kategorie: Společnost

EK prohlásila, že žádná zpráva o terorismu nevydrží na internetu déle, než hodinu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JAROMÍR HLUBEK

Nevím jak to mám pochopit, v podstatě vím, ale snažím se tomu neuvěřit. Budeme předstírat, že nic takového neexistuje, nebo to přiznáme, ale zakážeme o tom mluvit, zcenzurujeme, takže to taky oficiálně, neexistuje.

 

Ať je to tak nebo tak, vždy je to špatně. 500 miliónů občanů EU ví, že terorismus existuje a značná část obyvatel, zejména západních zemí, měla možnost se s ním seznámit i osobně. Všichni to nebezpečí vidí, ač se nenechávají zastrašit, tisknou se k sobě jako stádo ovcí, ruší Vánoční stromky na náměstích a osvětlují městské dominanty národními barvami, pořádají monstrózní, protestní, politické pochody, přesto věrchuška EU říká, že to neexistuje.

Pouhé strkání hlavy do písku mi nepřipadá pravděpodobné, spíš se jedná o záměrnou cenzuru, která má občany přesvědčit, že to opravdu neexistuje. Kecy jsou kecy a fakta jsou fakta, islámský terorismus existuje a jeho nebezpečí je velmi reálné a nebezpečí bude růst v korelaci s nárůstem muslimské populace, sdružováním rodin a jejich vysoké natality. Přičemž neexistuje nenásilná možnost jak se jich zbavit.

Takže to vyřešíme po soudružsku, vyhlásíme toto téma jako tabu, a každého kdo se pokusí něco z toho prozradit, zatkneme a obviníme z šíření poplašné zprávy.

Nadpis pochází z dolní lišty zpráv na ČT 24, teď už tam není. Najde se ještě nějaký čtenář, který touží po životu v takové společnosti? Nestačilo 41 let totality, hospodářského kolapsu, cenzury a lží?

Necítím potřebu pořád o něčem psát, a čím déle se mi to podaří, tím jsem spokojenější, ale v tomto kontextu začíná dávat smysl hysterický strach politických pohlavárů, napříč zeměmi EU, z obecného referenda. Pokud by EU pracovala a chovala se tak, jak jí to přikazují pravidla, hlídala důsledně své vnější hranice a zabývala se pouze obchodní spoluprací mezi členskými státy, nikomu nic nedávala, nikomu nic nebrala, nikomu nic nepřikazovala a nikomu nic nezakazovala, nikomu nic nenutila a nehrozila sankcemi, tak by se nikdo žádného referenda nemusel obávat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 850,00 Kč
Vybráno 13.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.