hurgh
21.7.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Egyptský vrah Češky unikne trestu!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL OPL

A Egypt, kde došlo k vražednému útoku nechce ani finančně odškodnit pozůstalé. Prý by to byl precedent pro obdobné případy !

K vražednému útoku došlo vloni o prázdninách v Hurghadě. Vrahem byl Egypťan, který zavraždil na místě dvě Němky a pobodal další čtyři ženy, včetně Češky, která následně v nemocnici zemřela. Oběti nedělaly nic jiného, nežli se opalovaly na hotelové pláži.

Pachatel byl znám, očitých svědků nepočítaně, takže jako bývalý kriminalista bych očekával, že vše bude rychle uzavřeno a pozůstalým se odsouzením pachatele dostane alespoň malé spravedlnosti.

Pozůstalí i přeživší oběti by také, celkem logicky, měli dostat adekvátní finanční odškodnění. Mrtvé to sice nevrátí, ale rodinám zemřelých by to mohlo pomoci se částečně vyrovnat se ztrátou milovaných.

Ale vše je jinak !

Egyptské orgány označily vraha za nesvéprávného a umístili jej do léčebny, kde trestu unikne.

Podle agentury Reuters a německých kriminalistů se množí spekulace, co vše se za vražedným incidentem může skrývat. Současně Egypt nechce připustit žádné finanční odškodnění, aby se to nestalo precedentem pro obdobné případy ?

Obdobné případy ? Egypt počítá s obdobnými případy ? No to snad ne !

Jedno je jisté. Zmařené životy nikdo nevrátí, přeživší si ponesou trauma na celý život a Egypt nechce učinit žádné kroky, které by vedly k odškodnění pozůstalých.

Hezkou dovolenou v Egyptě …

 

Autor: Pavel Opl
pavel-opl
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2018: *****

Václav Komrska 3000,- Kč, René Chrobok 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Zdeněk Pernický 300,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jiří Kolátor 100,- Kč, Jan Vokáč 100,- Kč, Svatava Visser 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Anonymní dárce 288,21 Kč (0,0020 BTC), Libor Heidler 500,- Kč, Svatava Visser 300,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 338,21 Kč
Vybráno 26.68%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.