12189068_10207792662883792_6607544969732455753_n
23.1.2016
Kategorie: Politika

EET: Komunisti ve vládě znovu likvidují svobodomyslné a nekolaborující občany

Sdílejte článek:

KAREL ÁBELOVSKÝ 23|01|2016

Elektronická evidence tržeb jen další klacek do rukou současné vládní garnitury na nepohodlné lidi, na eliminaci drobných, nepohodlných podnikatelů. Nic víc a nic méně. A ti, co si pamatují “staré dobré” časy, vědí, jak se také dalo zametat s odpůrci …

Ať si každý říká co chce, za současného stavu, kdy máme ve vládě soudruhy a bývalé spolupracovníky StB, kdy levice a pohrobci komunistické minulosti ovládli vše, co je ve společnosti nutné ovládnout, pro pohodlné vládnutí, tunelování a rozkrádání státního rozpočtu a majetku, je potřeba nějaký nástroj na ty, kteří by si náhodou chtěli vyskakovat – pravděpodobnost že to budou především lidé soběstační, podnikající, vydělávající si na sebe sami, bez pomoci či za přispění státu, je téměř 100%.
.
.
A proto je potřeba mít po ruce hůl, která případné troufalce sama o sobě upozorní na to, že není radno upozorňovat na nepravosti, tam, kde je to podstatné, totiž v řízení státu, na ministerstvu financí, taky v přerozdělování vybraných prostředků, peněz – tedy daní. Když se podíváte jen krátce a letmo na fakta a události od voleb do krajů a do senátu, musí vám být jasné, že to co se děje v České republice o ničem jiném nesvědčí. A to nejen proto, že je vždy potřeba se ptát – Qui bono. A komu ty kroky svědčí, je snad už nad výsost jasné.
.
Přesto malá retrospektiva – vítězství ČSSD ve volbách do senátu, oranžový senát, vítězství ve volbách do krajů, kde se na pozicích ocitají i komunisté – uzavírání koalic s KSČM. Pád vlády, po boji v řadách policie, v justici – soudnictví, ve státním zastupitelství. Zametení některých kauz, vyzdvižení jiných. Volba Zemana, kdy lidem vůbec nevadí, s kým je tento pán spolčen, kdo financuje jeho kampaň. Jmenování ústavních soudců, výměny všech úředníků, všech členů v dozorčích radách, za lidi “spolehlivé”. Konečně pak vítězství ANO ve volbách, ministrem financí člověk, jehož minulost je tak podezřelá, jak dolar vyjetý z kopírky.
.
Vyznamenávání komunistických ministrů, prezidentem, na jehož volební kampani se podíleli, a kteří ve svém podnikání, mají obrovské potíže. Dále přihrávání si miliard ze státního rozpočtu, ministrem Babišem. Ministr zdravotnictví – zametení problémů okolo jím řízené nemocnice? Vše veřejně, na očích sliby koupené a nejspíš tupé voličské základny, která nadále nepřestává hýkat štěstím.
.
Nebo dále například současné prolamování limitů těžby, kdy bývalí majitelé Mostecké uhelné, spojení s prezidentem v kauze Bamberk, možná nepřímo … a tak dále a tak podobně – nekonečný výčet “zlodějin a podvodů” kdy zmínění i nezmínění členové KSČ, ČSSD, či mnozí přívrženci a spolupracovníci KSČ, kdy dokonce sám prezident Zeman, prémier Sobotka, buď museli vědět a přihlížet, nebo dokonce spolupracovat na tunelování, rozkrádání státu – nebere konce.
.
K moci se vrátili už zcela jednoznačně staré struktury a stejně jako kdysi, si potřebují jen upevnit nabytou moc. Vše, už mají pod palcem kromě drobných podnikatelů, kromě lidí nezávislých na státu, na politicích. A proto je potřeba protlačit silou zákon, který má poskytnout možnost, zničit případné nepohodlné podnikatele.Tak se to dělalo dřív, kdy lidé kteří nemlčeli, byli zlikvidováni v souladu s platným zákonem, když se tedy na ně nenašlo nic jiného. A nebo si to už nikdo nepamatuje? Raději – zcela účelově, pragmaticky? Jako vždycky. No, nic nového, je to stále stejné. Marnost nad marnost. Těch neprodejných, slušných, je stále bohužel méně.
.
Kvituji snahu TOP 09 a ODS zastavit tuto hrůznost obstrukcemi a nestačím se divit zástupci Starostů, který vše bagatelizuje svým postojem, prý po hodinovém proslovu Babiše (?) – ničí tuto jedinou možnost, jak zastavit tuhle totální zhůvěřilost. Jestli to projde, je už s demokracií v tomto státě téměř definitivní konec. Že to vítají všichni, kteří jsou na státu závislí, asi není nic divného, tím spíš, že jsou neustále masírováni a je drnkáno na jejich závist a nesnášenlivost; a to jak z hradu, tak z ANO, z té sebranky pomatených svědků Babišových. Zde už rozum nezůstává pouze stát, je vystřelen na měsíc a nikdy se už tuším nevrátí.
.
Nemohu si nevzpomenout při té příležitosti na polistopadové události a slova jednoho z oslovených lidí reportérem ČT na ulici, s otázkou, jaký je jeho názor na sametovost revolučních změn, na účast komunistů v nově ustavené vládě – ten odpověděl lakonicky, že schody se odjakživa zametaly od shora dolů a nikoliv obráceně, a že pokud s nima nezametem nyní, zametou jednou zas oni s náma.A to se vážení právě děje, ať si říká kdo chce co chce. Je to očividné a je to celkem bez debat!
.
.
OVM – Babiš lže – polopravda je nejhorší lež, nejde jen o to, evidovat tržbu – velcí podnikatelé, hotely, řetězce a velké prodejny – ti všichni přeci dávno tržby evidují – jde o výše zmíněné, především drobné podnikatele, malé rodinné firmy – o možnost likvidace malých, nepohodlných, zatím ještě svobodných podnikatelů. Výběr daní, se nijak zvlášť nezvýší, jak dokládají příklady odjinud – zvyšuje se zato nebývale zisk Agrofertu a snižuje se jeho odvod daní – navyšuje se příjem ze státních dotací. Jak může myslící člověk, někomu takovému věřit? Možná, že mu zase stačí drobky ze stolu těch hodujících, jako kdysi. Když budeš držet hubu a krok, ještě z toho budeš mít prospěch. Tristní podívaná, už zase lidi “ryjou držkou v zemi”!
.
Znamená to taky jen o 20 – 25% práce navíc, pro malé podniky, pro soukromníky – a také příležitost pro nárůst státní správy, další nárůst potencionálních voličů pro ty, kteří tato opatření zavádí – mimo již onen zmíněný bič, ne někoho – protože dělá-li si někdo vskutku iluze, že v českých poměrech se to přesně takto nezneužije, tak spadl tuším z měsíce nebo z Marsu – tedy jde asi o ty Paroubkovy slavné marťany!
.
.
bloger_581
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
28 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.