12189068_10207792662883792_6607544969732455753_n
23.1.2016
Kategorie: Politika

EET: Komunisti ve vládě znovu likvidují svobodomyslné a nekolaborující občany

Sdílejte článek:

KAREL ÁBELOVSKÝ 23|01|2016

Elektronická evidence tržeb jen další klacek do rukou současné vládní garnitury na nepohodlné lidi, na eliminaci drobných, nepohodlných podnikatelů. Nic víc a nic méně. A ti, co si pamatují “staré dobré” časy, vědí, jak se také dalo zametat s odpůrci …

Ať si každý říká co chce, za současného stavu, kdy máme ve vládě soudruhy a bývalé spolupracovníky StB, kdy levice a pohrobci komunistické minulosti ovládli vše, co je ve společnosti nutné ovládnout, pro pohodlné vládnutí, tunelování a rozkrádání státního rozpočtu a majetku, je potřeba nějaký nástroj na ty, kteří by si náhodou chtěli vyskakovat – pravděpodobnost že to budou především lidé soběstační, podnikající, vydělávající si na sebe sami, bez pomoci či za přispění státu, je téměř 100%.
.
.
A proto je potřeba mít po ruce hůl, která případné troufalce sama o sobě upozorní na to, že není radno upozorňovat na nepravosti, tam, kde je to podstatné, totiž v řízení státu, na ministerstvu financí, taky v přerozdělování vybraných prostředků, peněz – tedy daní. Když se podíváte jen krátce a letmo na fakta a události od voleb do krajů a do senátu, musí vám být jasné, že to co se děje v České republice o ničem jiném nesvědčí. A to nejen proto, že je vždy potřeba se ptát – Qui bono. A komu ty kroky svědčí, je snad už nad výsost jasné.
.
Přesto malá retrospektiva – vítězství ČSSD ve volbách do senátu, oranžový senát, vítězství ve volbách do krajů, kde se na pozicích ocitají i komunisté – uzavírání koalic s KSČM. Pád vlády, po boji v řadách policie, v justici – soudnictví, ve státním zastupitelství. Zametení některých kauz, vyzdvižení jiných. Volba Zemana, kdy lidem vůbec nevadí, s kým je tento pán spolčen, kdo financuje jeho kampaň. Jmenování ústavních soudců, výměny všech úředníků, všech členů v dozorčích radách, za lidi “spolehlivé”. Konečně pak vítězství ANO ve volbách, ministrem financí člověk, jehož minulost je tak podezřelá, jak dolar vyjetý z kopírky.
.
Vyznamenávání komunistických ministrů, prezidentem, na jehož volební kampani se podíleli, a kteří ve svém podnikání, mají obrovské potíže. Dále přihrávání si miliard ze státního rozpočtu, ministrem Babišem. Ministr zdravotnictví – zametení problémů okolo jím řízené nemocnice? Vše veřejně, na očích sliby koupené a nejspíš tupé voličské základny, která nadále nepřestává hýkat štěstím.
.
Nebo dále například současné prolamování limitů těžby, kdy bývalí majitelé Mostecké uhelné, spojení s prezidentem v kauze Bamberk, možná nepřímo … a tak dále a tak podobně – nekonečný výčet “zlodějin a podvodů” kdy zmínění i nezmínění členové KSČ, ČSSD, či mnozí přívrženci a spolupracovníci KSČ, kdy dokonce sám prezident Zeman, prémier Sobotka, buď museli vědět a přihlížet, nebo dokonce spolupracovat na tunelování, rozkrádání státu – nebere konce.
.
K moci se vrátili už zcela jednoznačně staré struktury a stejně jako kdysi, si potřebují jen upevnit nabytou moc. Vše, už mají pod palcem kromě drobných podnikatelů, kromě lidí nezávislých na státu, na politicích. A proto je potřeba protlačit silou zákon, který má poskytnout možnost, zničit případné nepohodlné podnikatele.Tak se to dělalo dřív, kdy lidé kteří nemlčeli, byli zlikvidováni v souladu s platným zákonem, když se tedy na ně nenašlo nic jiného. A nebo si to už nikdo nepamatuje? Raději – zcela účelově, pragmaticky? Jako vždycky. No, nic nového, je to stále stejné. Marnost nad marnost. Těch neprodejných, slušných, je stále bohužel méně.
.
Kvituji snahu TOP 09 a ODS zastavit tuto hrůznost obstrukcemi a nestačím se divit zástupci Starostů, který vše bagatelizuje svým postojem, prý po hodinovém proslovu Babiše (?) – ničí tuto jedinou možnost, jak zastavit tuhle totální zhůvěřilost. Jestli to projde, je už s demokracií v tomto státě téměř definitivní konec. Že to vítají všichni, kteří jsou na státu závislí, asi není nic divného, tím spíš, že jsou neustále masírováni a je drnkáno na jejich závist a nesnášenlivost; a to jak z hradu, tak z ANO, z té sebranky pomatených svědků Babišových. Zde už rozum nezůstává pouze stát, je vystřelen na měsíc a nikdy se už tuším nevrátí.
.
Nemohu si nevzpomenout při té příležitosti na polistopadové události a slova jednoho z oslovených lidí reportérem ČT na ulici, s otázkou, jaký je jeho názor na sametovost revolučních změn, na účast komunistů v nově ustavené vládě – ten odpověděl lakonicky, že schody se odjakživa zametaly od shora dolů a nikoliv obráceně, a že pokud s nima nezametem nyní, zametou jednou zas oni s náma.A to se vážení právě děje, ať si říká kdo chce co chce. Je to očividné a je to celkem bez debat!
.
.
OVM – Babiš lže – polopravda je nejhorší lež, nejde jen o to, evidovat tržbu – velcí podnikatelé, hotely, řetězce a velké prodejny – ti všichni přeci dávno tržby evidují – jde o výše zmíněné, především drobné podnikatele, malé rodinné firmy – o možnost likvidace malých, nepohodlných, zatím ještě svobodných podnikatelů. Výběr daní, se nijak zvlášť nezvýší, jak dokládají příklady odjinud – zvyšuje se zato nebývale zisk Agrofertu a snižuje se jeho odvod daní – navyšuje se příjem ze státních dotací. Jak může myslící člověk, někomu takovému věřit? Možná, že mu zase stačí drobky ze stolu těch hodujících, jako kdysi. Když budeš držet hubu a krok, ještě z toho budeš mít prospěch. Tristní podívaná, už zase lidi “ryjou držkou v zemi”!
.
Znamená to taky jen o 20 – 25% práce navíc, pro malé podniky, pro soukromníky – a také příležitost pro nárůst státní správy, další nárůst potencionálních voličů pro ty, kteří tato opatření zavádí – mimo již onen zmíněný bič, ne někoho – protože dělá-li si někdo vskutku iluze, že v českých poměrech se to přesně takto nezneužije, tak spadl tuším z měsíce nebo z Marsu – tedy jde asi o ty Paroubkovy slavné marťany!
.
.
bloger_581
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2019: *****

Dagmar Karlíková 500,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Anonymní dárce 1984,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, ing. Jan Kocura 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Dagmar Lavičková 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Švestka 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Milan Tahovský 500,- Kč, Rudolf Bláha 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Marin Vacek 500,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Petra Rohlíčková 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Ladislav Hegyi 300,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Jiří Novák 100,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Milan Černý 500,- Kč

Celkem za měsíc: 15 078,00 Kč
Vybráno 43.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 16 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
28 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.