eet117
2.12.2018
Kategorie: Ekonomika

EET je brzda ekonomiky

Loading...
Sdílejte článek:
DAVID NITSCHMAN
 
Bude to dva roky co se nám tady rozmohl obludný, polokomunistický a už z principu nefunkční systém kontroly.

Vánoční trhy bez hloupých lístečků a pokladen. Vánoční nerušená pohoda. Dresden. Největší vánoční trhy v dosahu České republiky. Německo s nejsilnější ekonomikou. NEMÁ EET.

 

EET ukázala největší slabinu českého člověka. Postižení komunismem. Nevěřit nikomu, ale zdravá ekonomika je postavena právě na důvěře. EET postavil lhář a zřejmě podvodník, zloděj, neplatič daní a únosce vlastního syna Babiš. Člověk bez důvěry, lidský odpad. EET obhajuje lhářka Schillerová, která sama žije v rodině trestaných lidí a ona sama podporuje lháře a podvodníka.

V čem je největší slabina, hloupost a deprivace EET ? Ve zmatení mysli v podsunutí lží a v postavení systému na vylhaných “faktech”. Většina “hloupých” Čechů se nechala komunistickým žargonem podvodníka Babiše přesvědčit o tom, jak stát umí zlepšit výběr daní pomocí represe. No, tak to si milí “hloupí” Češi vytlučte z hlavy. Represe nikdy a nikde na světě ekonomiku, ani výběr daní dlouhodobě nezlepšila. Mrkněte se do Rakouska. Tam myšlenku EET pro všechny odmítli hned z úvodu a rozšířili původní myšlenku kontroly těch největších. Malým nechejme prostor pro růst, neházejme jim klacky pod nohy. EET je zákeřné v tom, že to nejsou klacky, ale drobné připináčky a jsou všude. Stát je sype kam to jde a očekává, že se budeme mít dobře. To se navzájem vylučuje.

Proč EET nikdy nemůže zlepšit ekonomiku a výběr daní ?

Nenajdete prostější otázku. Protože EET je brzda. EET je statisíce malých brzd v celé ekonomice. Fungují každý den, každou hodinu, každou minutu, každou sekundu trošku zbrzdí českou ekonomiku. Jejich brzdná síla je v konečném součtu obrovská. Ekonomika jen na českém způsobů EET ztrácí jistě jednotky miliard Kč ročně a dost možná až stovky miliard korun v konečném důsledku. Každý rok si ze společného rozvoje ubíráme tímto polokomunistickým systémem (navíc od stbáckého fízla) ubíráme růst, rozvoj, pohodu, radost bez formalit, přirozenou důvěru v lidi kolem sebe. Všechny prohlásit za zloděje umí jen zloděj. Andrej Babiš. Největší prolhanec a podvodník v polistopadovém období. Ano ten kdo nejvíc krade, ten volá po chycení zloděje. Není proto divu, že první kdo žádal o výjimku z EET byly právě firmy Andreje Babiše. Víte to ?

EET není dlouhodobě udržitelná.

Proč má EET širokou podporu? Protože se Babišovi podobně jako v politice podařilo namíchat koktejl mnoha nesourodých informací, lží a polopravd na kterých ještě dnes po dvou létech ujiždějí i oficiální média. Jen velmi málo se věnují kritice celého systému a nechtějí slyšet pravdu o celkové nefunkčnosti a nikdo nechce vidět fakta – čísla o ekonomickém neúspěchu, naprostém propadu celého systému. Tohoto zamlčování se dosahuje potlačovaním jednotlivých nechutných drobných pravd o EET. O podvodech při samotném budování EET, až po lži o láci provozu EET.

Aktuální stav EET je záporný a negativní fakta se každý rok prohlubují. EET není dlouhodobě udržitelný systém. Pro případné částečné zachování této hlouposti bude nutné skutečně silné ořezání a přebudování na moderní systém. Z hloupého molochu se jednoho dne bude muset vyloupnout svižný a komplexní systém správy daní, který nebude obtěžovat ty nejmenší, vyhne se jim na sto honů (bude dobrovolný). Ale to už nebude Babišovo EET.

Systém EET je mimořádně nákladný, jistě neekonomický a obludně neekologický.

Autor: David Nitschman

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč

Celkem za měsíc: 6 011,11 Kč
Vybráno 17.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 98 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
50 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.