eet117
27.9.2018
Kategorie: Ekonomika

EET … a je to tady

Sdílejte článek:

OTO KADĚRKA

Jak jsem předpovídal v jednom z dávných blogů, že Andrej Babiš zneužije EET ke svým podnikatelským nájezdům , tak je to tady.

V návaznosti na EET bude každý obchodník od ledna odevzdávat Českému statistickému úřadu, zřejmě v měsíčním hlášení, detailní informace o každém nákupu. EET je k tomu, aby se vědělo, kolik se prodá a nové hlášení k tomu, aby se vědělo, kde se nakupuje. ANO je to zjevné najetí na řízení „jako firmu“ jelikož na každém autě PENAM na zadních dveřích si čtete, jak obilí jde z jeho polí do jeho mlýnu a jeho pekáren a pak hned „ k Vám“. Už na tom autě lže, protože mi chleba od Andreje může domů jen přes moji mrtvolu , takže by tam měl mít naspáno – některým z Vás.

Kruh se tedy uzavírá a to v tom, že nejen komu, ale i co, kolik a kde se nakupuje pro spotřebitele se bude někde schraňovat. Tedy zneužití těchto dat se dá v české kotlině předpokládat takřka s jistotou. A když vidíme jak majetek Andreje Babiše roste skoro exponenciálně, když už nemusí platit politiky, jak sám říká, tak si dokáži živě představit jak se dostane k datům, podle kterých se bude se svým majetkem „navézt“ – kam si zamane.

V tom sdělení na netu je i vyjádření nějakého Havlíčka, který je představitelem Asociace středních a malých podnikatelů, který to vítá, protože jím zastřešovaná organizace to potřebuje asi k nějakým svým statistikám, které vykazuje těm nešťastníkům, kteří uvěřili tomu, že v jednotě je síla. To je takové omšelé marxistické heslo, které bylo vždy namířeno proto všem kapitalistům a tedy zaměstnavatelům. Marx by se radoval, že to živnostník pochopil …

Jak se říká : „Všechno už tady bylo“. Musím uznat jistou jedinečnost Andreje Babiše a ta je v tom, že je schopen dělat hlásnou troubu jeho mladým PR pracovníkům, kterým se daří obratně a s jistou genialitou „vrtěti Andrejem“. Ovšem neuvědomují si podle mne jedno, že komunista se dělí o moc jen když musí, jak psal Pavel Tigrid, člověk který z české země utíkal jednou před fašisty a dvakrát před komunisty, aby před třetím útěkem se raději odebral tam, odkud není návratu.

Napadá mne jediné a to hanácké přísloví : „ Dokud déchám dófám“. Doufám v to, že v jakžtakž zdraví přežiji éru Babiše se Zemanem, tak jak jsem přežil éru Husáka s Jakešem. Protože v jistém úhlu pohledu pro mne dnešní státem organizované svobody se cítím ve svém žití omezen podobně jako před listopadem 1989, kdy jsem nemohl cestovat a musel jsem volit. Ostatní jsem si dělal celkem podle svého. Dnes, když udělám vše jak chce ON, tak pak mi už nezbývá tolik sil si užít ti trochu „podle svého“.

Za ON si dosaďte, každý podle svého…

 

bloger_486
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 150 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...