begum2
18.2.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Džihádistická nevěsta požadující návrat do Británie: Bombový útok v Manchesteru byl zasloužený

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

Džihádistická nevěsta, která v 15 utekla do Sýrie vdát se za teroristu IS, kterého jí přidělí, se domáhá toho, aby si ji Britové odvezli domů i s jejím čerstvě narozeným synem. Shamima Begum už skoro týden rozdává rozhovory a v každém perlí.

Už dřív úplně chladně konstatovala, že vidět uřezanou hlavu v koši není nic zvláštního, vždyť patřila nepřáteli islámu – psala jsem ZDE. Tak v dnešním rozhovoru prohlásila, že sebevražedný teroristický útok před 2 lety v Manchesteru při koncertě zpěvačky Ariany Grande byl zasloužený, ospravedlnitelný. Na připomenutí, zákeřný bombový útok stál život 22 nevinných lidí včetně dětí a teenagerů a 116 bylo zraněno. Mladá teroristka ze záchytného tábora v Sýrii říká, že bombardování prostě funguje oběma směry. Je to férová spravedlnost.

manch1

Podle Shamimy to, co se stalo v Manchesteru, bylo stejné, jako když spojenci bombardovali pozice Islámského státu v Sýrii, kde přece také byly ženy a děti.

Asi nemá smysl té černé pipce vykládat, že je přece jen krapet rozdíl, když se teroristi schovají za ženy a děti, když ostřelují své nepřátele a ti pak nemají moc možností, než se bránit… anebo když někdo zaútočí na civilisty, kde není nikdo ozbrojený a jsou tam prakticky výhradně ženy a děti.

Do tábora pro uprchlíky v Sýrii přišla před pár dny ve vysokém stupni těhotenství, otec, konvertita k islámu a oddaný terorista Islámského státu, je stále naživu, vzdal se vládním silám.

No a co to malé, ptáte se?

Syn teroristické dvojice dostal příznačné jméno. Na žádost svého manžela pojmenovala Shamima své dítě Jarrah, na počest barbarského džihádisty, který obzvláště rád masakroval Židy.

No a do své sladké Británie vzkazuje, ať si ji vezmou, ona i dítě potřebuje přece lékařskou péči. Věří, že získá sympatie lidí za to, čím si musela projít.

A pak, přece neudělala nic zlého.

Autor: Jitka Moody

moody-prikrylova8629960_0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 261,00 Kč
Vybráno 32.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 585 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.