DZAMILA
9.10.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Džamila, co by se měla stydět

Sdílejte článek:

DANIELA KOVÁŘOVÁ

Daniela_Kovářová_-_debata_2009_-_4Přemýšlím, kdo jste a kde se ve vás vzala ta drzost, zášť, nenávist a nedostatek taktu. Nikdy jsme se osobně nepotkaly, a tak se mohu jen dohadovat. Skutečně jste kdysi získala vysokoškolský titul doktora medicíny? Zdráhám se tomu uvěřit. Jakým způsobem, v jaké zemi a za jakých podmínek? Nemáte v mozku a v srdci vrytou Hippokratovu přísahu? Nejspíš ne, tak vám připomenu, že jste slíbila za každých okolností činit vše ve prospěch nemocného a nikdy mu neublížit. Opakuji: hlavně neškodit. Ve vašem lékařském slibu není nic o svolení veřejně šířit nepodložené zdravotní informace a spekulace, urážky a obvinění blížící se šíření poplašné zprávy a pomluvě hlavy státu.


Myslela bych si, že jako bývalá představitelka státu máte v úctě a vážnosti prezidentský úřad, neboť v něm sedí muž zvolený demokratickou volbou. Víte o jediném případu, kdy by Miloš Zeman nesplnil některou ze svých ústavních povinností? Máte snad hodnověrné informace, že by se jednou jedinkrát u něj nahromadily věci k vyřízení? Že by snad včas o věci nerozhodl, nejmenoval, nepověřil či se jinak dopustil prezidentského průtahu v rozhodování? Ne – nic takového nebylo a není. Prý jste čehosi také předsedkyní. Jak by se vám líbilo, kdyby vás o místo chtěl jiný připravit poukazem na váš chatrný duševní stav? Skutečně jste kdysi řídila ministerstvo pro lidská práva? Co jste už zapomněla, že lidskými právy oplývá i člověk nemocný a v požehnaném věku? Kde se ve vaší duši bere ta nestoudnost zveřejnit o hlavě státu intimní lékařské informace? Cožpak nemáte ani za mák slušnosti? Vy, jež jste kdysi měla bdít nad rovnými právy našich občanů, do světa klidně pustíte nepodložené fabulace. Takhle si představujete boj za lidská práva? Práva jen pro vás? Styďte se! Za tohle byste měla jít klečet na hrách!

Stydím se za vás, za váš nenávistný aktivismus, který vás omámil natolik, že jste zapomněla na lékařskou přísahu, na slušnost i na dobré vychování. Jen si představte, že by jiný podobně komentoval zdravotní stav vašich rodičů. Jak by vám asi bylo na duši? A jak by asi bylo na duši jim? Tím spíš v době, která si tolik zakládá na lidských právech a bojuje proti diskriminaci vyšších věkových skupin i jednotlivců s lékařskou diagnózou či libovolnou jinakostí. Nedošlo vám, že za pár let budete stejného věku a nejspíš i vaše tělo nebude zdravé a plně fungující?

Možná se budete vymlouvat na cizí jazyk nebo na dobře informované kolegy, ale já vámi z vysoka pohrdám za ten bezuzdný aktivismus, s nímž si osobujete právo urážet ty, které prostě nemáte ráda a s nimiž názorově nesouhlasíte. Vy, která se oháníte lidskými právy jiných a žádáte ohledy pro skupinky vlastních oblíbenců, si osobujete právo si vybírat, kdy se vám to hodí? Miloše Zemana nemáte ráda, a tak mu šmahem upřete všechna jeho práva?

Styďte se, vy zlostná ženštino. Kéž se vám hodně špatně spí až do okamžiku, než se omluvíte a než pochopíte, jak moc jste eticky klesla a kolika lidem jste svými slovy ublížila. 

Autorka je prezidentkou Unie rodinných advokátů

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 786 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...
146 komentářů
  1. texas

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)