ramadan
27.4.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Dvojí metr pro muslimy: Policie má v době ramadánu přehlížet prohřešky proti karanténě

Sdílejte článek:

BJ

Rovněž už i do českých mainstreamových médií prosakují zprávy, že se imigranti namnoze bouří proti dodržování karantény a rozněcují pouliční nepokoje. A to tedy znamená, že situace je opravdu vážná. Nejvíce zpráv o imigrantských nepokojích přichází z Francie. Tam se dokonce obávají, aby nepřerostly v celofrancouzské pouliční násilnosti “mladých” (imigrantů) jako v roce 2005. Situaci denně sledují nejvyšší pořádkové složky státu včetně ministra vnitra Castanera.

Kontroly dodržování karantény ve francouzských imigrantských předměstích totiž končí dnes a denně napadáním policejních patrol kameny, lahvemi a pyrotechnikou, vandalizování a zapalování policejních vozidel, popelnic, městského imobilliáře, a zejména zraněnými policisty. Není tedy proto divu, že mnozí policisté se teď o ramadánu rozmýšlejí, zda se vůbec do imigrantských čtvrtí vypravit. Tomu dalo dokonce úřední formu Oblastní ředitelství depatmentu Calvados, když instruovalo policejní hlídky zasahovat v imigrantských čtvrtích pouze v případě násilí vůči osobám a majetku a přehlížet nedodržování karantény a noční slavení ramadánu. Jenže – jakkoli pro vysílené policisty praktické a logické – nařízením takto kodifkovaný přístup se setkal s pozdviženým obočím jak ve vysokých policejních kruzích, tak i u policejních odborů.

Dvojí metr, ač je v případě imigrantů dávno praktikován politiky, médii, policií i justicí, je na papíře přece ještě jen příliš okaté přiznání, jak to v multikulturní společnosti chodí. Jenže ve všech těchto institucích jsou jenom lidi, kteří až příliš dobře vědí, že cesta ustupování imigrantům je cestou nejmenšího odporu, tak proč si pálit prsty, když k tomu nemají vůli ti nejvyšší ?!

A podobně to schytávají od západní a bruselské věrchušky i východní země EU s kritikou imigrace, když poukazují, že multikulturalismem oděný západní král je de facto nahý. Jak si dovolují nechválit královy nové multikulturní šaty ?!

A v Čechách? Zde se mnohokrát v historii  sice podařilo přinutit lidi držet hubu a krok. Ale narozdíl od mnohých západních národů tu jejich cizáčtí vladaři, ideologové ani klérus nikdy neuspěli cele vnutit do přesvědčení lidí své zmanipulované a zideologizované, falešné a pokrytecké postoje a iluze. Uspějí dnes?

Každopádně ona Apokalyptická šelma zastrašuje lidi k tomu, aby přijali její znamení nejen na svou pravici, tedy v oblasti svého konání a skutků, ale i na své čelo, tedy i do oblasti myšlení a přesvědčení ,a poklonkovali jí (Zj.13/16).

Zdroje:

http://www.leparisien.fr/faits-divers/confinement-dans-le-calvados-la-police-appelee-a-la-retenue-pendant-le-ramadan-24-04-2020-8305485.php

https://lesobservateurs.ch/2020/04/25/confinement-dans-le-calvados-la-police-appelee-a-la-retenue-pendant-le-ramadan-afin-deviter-quune-entorse-au-confinement-ne-degenere/

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 13 377,- Kč
Vybráno 38.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 231 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,54 out of 5)
Loading...
51 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)