justice
25.11.2015
Kategorie: Historie, Společnost

Dvojí metr české “spravedlnosti”: Semelová nebo Konvička. Co je horší?

Sdílejte článek:

KAROLINA STONJEKOVÁ 25|11|2015

A máme tu zase jednou jeden krásný příběh o tom, jak česká spravedlnost používá dvojí metr! Pamatujete si na komunistickou poslankyni Martu Semelovou? Na její nehorázné výroky o Miladě Horákové? Na její vychvalování zločinů bolševické kolektivizace? Nebo na obhajobu srpnové okupace 1968 a tvrzení, že agenti StB hájili ekonomické zájmy země a “dělali jen svou práci”???

Nebýt toho, že si jeden politik TOP09 chtěl udělat self promo a podal na Semelovou trestní oznámení, tahle dáma by se nikdy za své výroky před soud nedostala….

… STŘIH …

Na Martina Konvičku podala za jeho výroky na adresu muslimů trestní oznámení sama severočeská státní zástupkyně – tedy ne nějaký politický konkurent, ale samotná součást našeho justičního systému! 

Jako občana a daňového poplatníka této země mě vážně “uklidňuje” jak selektivní pojetí spravedlnosti a svobody slova česká justice vyznává. Nemůžete sice (a je to tak správně), hanobit lidi jiného vyznání, ale zato můžete celkem beztrestně plivat na oběti 50. let a vykonstruovaných soudních procesů a vynášet do nebes práci bývalých StBáků. Fuck OFF!

A ještě jeden rozdíl – M. Konvička je fyzická osoba a myslet si o něm může kdo chce, co chce. Marta Semelová je oproti tomu ovšem řádně zvolenou poslankyní Parlamentu, kde svým hlasováním každý den rozhoduje o našich životech … Co je horší???

ZDROJ: Karolina Stonjeková 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 59 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...