DOBROSKUTEK
25.3.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Dvě dobré zprávy z Evropy, jedna z Ruska a jedna skvělá z Ameriky

Sdílejte článek:

M. HAKL

Je to tak, přináším samé dobré zprávy, každá má ovšem svoje malé ale. Jsou skutečně dobré, jen se nikomu nehodí. První zpráva je z Německa – konečně z Německa přichází také něco dobrého, to se stává sotva jednou za desetiletí.

V Lübecku v malé imunologické laboratoři profesor Winfried Stöcker vyvinul způsob rychlé a levné imunizace antigenem Corona S1. Princip je jednoduchý – aplikuje hotový mimotělně upravený antigen, který má výborné imunizační účinky. Nemusí se uchovávat v arktické teplotě, není u něj podezření na genetickou manipulaci, nepoužívá polyethylenglykol jako pomocnou látku, nevyrobil ho Bill Gates nebo podobní šmejdi, a navíc je imunizace odzkoušená na několika stovkách pacientů s velmi dobrým výsledkem. Za jeden den nevelká laboratoř vyrobí vakcínu pro jeden milion lidí. V normálním světě by u dveří laboratoře stály fronty státníků a jejich naháněčů.

Každý by chtěl vakcínu vyrábět a každý by také mohl, protože profesor Stöcker je pro. Jenže nejde to. A myslím, že to ani nepůjde. Protože cílem koronabyznysu není zajistit zdraví obyvatel, ale vyrobit problém, destabilizovat ekonomiku, přijmout vyděračské půjčky od Rothschildů, a potom instalovat nový světový řád. Všechno, co se plánovalo desetiletí, by bylo v ohrožení kvůli jednomu imunologovi a s tím je potřeba se vypořádat rázně, což se i děje, protože profesor už má na krku dvě žaloby. Ale kdybys Andreji chtěl, tak se zítra můžeš rozjet do Lübecku, koupit licenci na výrobu vakcíny, vykašlat se na Evropskou unii a za měsíc budeš slavný a všichni tě budou volit až do smrti a pak ti ještě postaví pomník. Češi budou vyrábět vakcínu, za dva měsíce bude po té slavné epidemii, a ještě předběhneme celý svět. Ale ta kabala, že ano. Ta ti to nedovolí. Jenže Andreji – je to dobrá možnost, opravdu dobrá. Pro tebe nejspíš poslední.

Pak je tu druhá dobrá zpráva, vlastně je tuplovaná. Dne 27. ledna 2021 Rada Evropy přijala rezoluci č. 2361, která ukládá národním parlamentům zajistit, aby občané byli informováni o tom, že očkování není povinné (NENÍ POVINNÉ) a že na nikoho nesmí být vyvíjen nátlak ani politicky, ani společensky ani jinak, aby se nechal očkovat. Zároveň mají parlamenty zajistit, aby nikdo nebyl diskriminován za to, že nebyl očkován kvůli možným zdravotním rizikům nebo proto, že nechce být očkován. Tak dobré, co říkáte? Ale zase ta kabala. Tak takto to asi nepůjde. Nepůjde to, i když Dr. Kary MULLIS, vynálezce PCR testu, kterým se všichni ti věrozvěsti epidemie ať už naši, nebo z té Unie zkázy velkopansky ohánějí, když vyhlašují svoje lockdowny a likvidují naše životy, prohlásil, že PCR test není vhodný jako diagnostický nástroj k detekci Covid 19. PCR test je test polymerázové řetězové reakce. Hledáte malý kousek viru nebo bakterie a ten potom několika cykly namnožíte na detekovatelné množství. Hlavní je to několika cykly. Normální počet cyklů je tak do 30. Při 35 už je to potíž a při 40, jak to děláme my, už můžete najít Covid v každém odběru. Testy s tak vysokými prahovými hodnotami mohou detekovat nejen živé viry, ale také genetické fragmenty, zbytky infekce, které nepředstavují žádné riziko. My předpokládáme, že 40 cyklů je tak akorát, protože to tvrdí ministerstvo. Jenže podívejte se, co tam sedí za lidi. A co když bude potřeba na přání vrchnosti zajistit další lockdown? Kolik cyklů pak uděláme? Přece kolik je potřeba. Kary MULLIS říkal, že hlavní problém vědy v tomto století je, že vědu posuzují a financují lidé, kteří jí nerozumí. Věda tedy neslouží lidem, ale slouží k vydírání a manipulaci. A co my? Ty dobré zprávy jsou, že se na tu jejich heydrichiádu můžeme vykašlat. Na ty jejich karantény, roušky, respirátory, policajty a další vynálezy zkázy. Už je čas.

Další zpráva je ta z Ruska. Vladimir Putin v parlamentu prohlásil, že Rusko zaplatilo poslední splátky svého dluhu světové bance a měnovému fondu a zbavilo se tak smrtícího sevření Rothschildů.

„Naše budoucí generace se budou rodit bez Rothschildových okovů. To je ta nejlepší budoucnost, kterou jsme jim mohli zabezpečit. Kabala nevlastní svět, oni nemají neomezenou moc, nemohou si dělat co se jim zlíbí.“

Že my to děláme obráceně? Ano, bohužel. Naše vláda, ministři, poslanci i senátoři a další se plazí před Rothschildy jako psíci, ve snaze si vysloužit alespoň malou pochvalu nebo předejít výprasku. Pěkně prosím, můj pane, můžeme si od vás vypůjčit alespoň bilion? Nebo raději bambilion, abyste se dobře nažral. My je zatím budeme mlátit, klečet jim na krku, nakoupíme vodní děla a zavřeme je v kleci. Že všude v Evropě to dělají stejně, jen znamená, že je potřeba všude vymést stejné smetí.

Ale jde to. Přece jenom to nějak jde. A to je dobrá zpráva.

A z té Ameriky? Pokud v prezidentských volbách hledali úplného vola, tak se jim to podařilo skvěle. Za pár týdnů ve funkci stačil ztrapnit sebe, všechny svoje voliče a znemožnit Ameriku před celým světem. Chodící diplomatická katastrofa, zoufalec, který sám nepřejde ulici a po schodech do letadla chodí po hlavě. Ale jestli globalisté chtěli Američanům vzkázat, že na voliče kašlou a vychechtat se jim do obličeje, tak to se jim podařilo mimořádně. Konečně se Americe něco úplně povedlo, ale kdo chce dopadnout jako oni? Nakonec to asi tak dobrá zpráva není. Vlastně je to úplně špatně.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 4 937 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,54 out of 5)
Loading...
politicon.cz
53 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)