germany-guben-school
26.9.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Dva malí uprchlíci (12) terorizují celou školu. Dívkám osahávají genitálie, chlapcům přetahují plastové sáčky přes hlavu a škrtí je

Sdílejte článek:

SÁRA STEIN

Dva mladí uprchlíci ze Sýrie Jalil a Kamal (oba 12 let) se rozhodli začlenit do německé společnosti po svém. Hned po svém příchodu do Německa ze Sýrie, odkud prý prchali před strašlivou válkou, začali terorizovat své německé spolužáky. Běžně osahají prsa německých dívek, sahají jim na genitálie a nadávají do “kurev”. Německé chlapce zase škrtí, nebo jim přetahují platové sáčky přes hlavu a chtějí je udusit. To vše se odehrává na základní škole ve východoněmeckém Gubenu.

 

Rodiče německých dětí začínají být zoufalí, jejich oznámení na policie byla vždy okamžitě odložena, jejich opakované stížnosti u vedení školy vždy skončí v koši a vedení školy odmítá jakékoliv návrhy řešení a ještě rodiče poučuje o nutné toleranci k chudákům uprchlíkům. Škola je prý zapojena do projektu “proti rasismu” a ředitel nechce asi přijít o prémie a práci.

Německé školy jsou oficiálně zapojené do boje proti údajnému rasismu a tak vedení odmítá násilí malých uprchlíků řešit

Rodiče se bojí vzít situaci do svých rukou, například ráznou domluvou rodičům agresivních uprchlíků, protože jejich rodiny je v agresivním chování vůči “nevěřícím” zjevně podporují. Stejně tak je smutné, že se ve škole nenajde pár zdatných německých chlapců a nevyřídí si to s agresivními uprchlíky ručně, ale to by byl okamžitě rasismus, xenofobie a antisemitismus a asi by chlapcům hrozila polepšovna a odebrání od rodin.

Guben je městečko na německo-polské hranici a má asi 17 tisíc obyvatel, prostě takový trochu menší Mělník a před rokem 2015 tu nežili téměř žádní imigranti. To se ale změnilo po roce 2014, kdy bylo do města přiděleno asi 1200 “syrských lékařů a vědců” z celé muslimské Afriky a Asie. Německo se rozpadá doslova před očima a islamizace postupuje kvapem vpřed.

Budeme čekat až podobná situace nastane i u nás. Již dne jsou v Praze školy, kde je v první třídě hned několik nečesky hovořících dětí imigrantů a kvalita výuky jde prudce dolů, protože učitel musí ty nové žáky naučit nejdříve trochu česky. Ale deedukace bílé rasy je zjevný cíl finanční globální oligarchie a jejich lokálních sluhů.

Autor: Sára Stein

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Zbyněk Procházka 250,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 6 550,00 Kč
Vybráno 18.71%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 240 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
109 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.