9.3.2014
Kategorie: Ekonomika

Důsledky “státní podpory” podnikání

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

REDAKCE PP 09|03|2014

Pěknou ukázkou konečných důsledků státního dirigismu, sociálního inženýrství a nekompetentních zásahů do volného trhu od populistů z Parlamentu ČR je tato noticka – “Oznámení, které neděláme rádi” z webových stránek jedné české firmy. Nic tak jednoduše a rychle nevysvětlí podstatu celého problému jako tento příklad z praxe. Přečtěte si jej i vy:

 

 

Vážení zákazníci. Bohužel i nás se dotklo v posledních letech  neustálé  zdražování cen energií, služeb za odvoz odpadů,daň z nemovitosti je nepochopitelně 4násobně dražší , obci nyní platíme za vlastní dům střelnice daň z nemovitosti neuvěřitelných 44.000 ročně…to je od našeho státu ta podpora podnikatelů..??? , dále pak navyšování  sazeb DPH ,..atd. Z těchto důvodů  i my musíme bohužel nepopulárně reagovat a od měsíce března proběhnou  úpravy  alespoň některých cen abychom byli i nadále schopni poskytovat naše služby. … prostě svítit a platit daně musíme všichni J… Děkujeme vám za pochopení a doufáme ,že i nadále nás budete rádi navštěvovat.

 

 

Pochopí to někdy obyčejný člověk a jeho obyčejný politik?

 

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 1 900,00 Kč
Vybráno 5.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.