9.3.2014
Kategorie: Ekonomika

Důsledky “státní podpory” podnikání

Sdílejte článek:

REDAKCE PP 09|03|2014

Pěknou ukázkou konečných důsledků státního dirigismu, sociálního inženýrství a nekompetentních zásahů do volného trhu od populistů z Parlamentu ČR je tato noticka – “Oznámení, které neděláme rádi” z webových stránek jedné české firmy. Nic tak jednoduše a rychle nevysvětlí podstatu celého problému jako tento příklad z praxe. Přečtěte si jej i vy:

 

 

Vážení zákazníci. Bohužel i nás se dotklo v posledních letech  neustálé  zdražování cen energií, služeb za odvoz odpadů,daň z nemovitosti je nepochopitelně 4násobně dražší , obci nyní platíme za vlastní dům střelnice daň z nemovitosti neuvěřitelných 44.000 ročně…to je od našeho státu ta podpora podnikatelů..??? , dále pak navyšování  sazeb DPH ,..atd. Z těchto důvodů  i my musíme bohužel nepopulárně reagovat a od měsíce března proběhnou  úpravy  alespoň některých cen abychom byli i nadále schopni poskytovat naše služby. … prostě svítit a platit daně musíme všichni J… Děkujeme vám za pochopení a doufáme ,že i nadále nás budete rádi navštěvovat.

 

 

Pochopí to někdy obyčejný člověk a jeho obyčejný politik?

 

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 66 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...