migrsocialismusmulti
19.4.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Důsledky neomarxistického multikulturalismu

Sdílejte článek:

MARTIN ŠIMEK

Včera se multikulturního obohacení dočkali francouzští policisté, kteří projížděli na bicyklech na pařížském předměstí La Courneuve. Tam na ně zaútočil žadatel o azyl z Afghánistánu velmi dlouhým nožem a jednoho ze členů hlídky zranil do ramene. Policisté frustrovaného nepřizpůsobivého příslušníka náboženství míru a porozumění na místě zastřelili a poslali ho přímou cestou do vysněného Ráje. Okolnosti činu zůstávají předmětem vyšetřování. Není zcela jasné, zda se jedná o teroristický čin, nebo zda vylekaný imigrant nebyl frustrován z rychlé jízdy policejních cyklistů.

Pětadvacetiletý útočník byl podle vyšetřovatelů narozený v Afghánistánu. „Zatím jsme nevyloučili žádnou vyšetřovací verzi,“ řekl policejní zdroj agentuře AFP. Muž podle něj při činu neřekl nic, co by nasvědčovalo tomu, že šlo o teroristický útok. Islamizovaná Francie zažívá sérii takových multikulturních obohacení z řad přistěhovalců. Nože se se staly dominantní zbraní těchto osob.

V lednu noži útočili například teroristé v Metách a na pařížském předměstí Villejuif. Druhý z incidentů si vyžádal jednu oběť a dva zraněné. Na počátku dubna 33letý Súdánec ve městě Romans-sur-Isère na jihovýchodě Francie zabil nožem dva lidi a dalších 7 zranil. Za posledních pět let od atentátu na redakci časopisu Charlie Hebdo zažila Francie celou řadu teroristických útoků, při kterých zahynulo celkem 258 lidí. To jsou však informace, které nešlo ututlat a vylezly na povrch.

Mnoho takových případů, kdy útočí jednotlivci z řad přistěhovalců, však zůstává médiím utajeno a veřejnost se je tak nemá šanci vůbec dozvědět. Toto jsou důsledky neomarxistického multikulturralismu, před kterým soustavně varujeme!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 999 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
55 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.