17-listopad
7.11.2019
Kategorie: Společnost

Dušičky a sedmnáctý listopad

Sdílejte článek:

RED HOOK

Teďkonc proběhly Dušičky, což my od Hooka víme, bo ctíme tradice a všechno. Já osobně jsem v intimní vigilii vzpomenul Vinnetua, Old Shatterhanda, Nšo-či, Ribanu, Inču-čunu, Klekí Petru a další, bez kterých bychom ještě dnes lezli po stromech a dělali udivené uff uff.


A četl jsem článek, že lidé na Dušičky hledali hrob Karla Gotta a to mohu potvrdit, bo jsem v Nuslích potkal několik skupinek podivínů, co cepovali okolí Synkáče s virgulema a za zpěvu písně Kdepak ty ptáčku hnízdo máš se snažili odhadnout, kde je Mistr rozptýlen.

A bude kulatý sedmnáctý listopad, bo je třicet let od revoluce a sociologové odhadují, že počet tehdejších demonstrujících na Národní třídě by se z původních několika stovek letos mohl dostat přes tři miliony, protože stále víc lidí si s ubíhajícími léty uvědomuje, kde tehdy vlastně byli.

My od Hooka jsme pak přesvědčeni, že prezenční listina ze sedmnáctého listopadu 1989 bude letos rekordní.

Pan prezident prohlásil, že sedmnáctý listopad slavit nebude. Že se uchýlí do Lán, kde se bude snažit celou tuhle nepříjemnost prospat.

Pan premiér se vyjádřil v tom smyslu, že on sedmnáctý listopad akceptuje, lebo je to víťazstvo všetkých Slovákov a niektorých Čehúnov.

Pan Prchal k tomu dodal, že by bylo dobré, abychom si všichni uvědomili, že díky panu premiérovi se máme nejlíp jak jsme se kdy měli, i když samozřejmě spolu s panem premiérem chápe, že se to většině společnosti může jevit zcela opačně.

Představitelé Komunistické strany se s oslavami sedmnáctého listopadu příliš neztotožňují, i když chápou jeho význam a v žádném případě ho nezpochybňují. Na důkaz tohoto se chystají prosadit, aby byl sedmnáctý listopad vyhlášen jako Den bez nehod.

Prostě sedmnáctý listopad bude a pak se vyspíme a pak bude osmnáctý listopad a všichni si oddechnem, že jsme to přežili a příliš si neublížili.

A četl jsem, že tradiční rodina je mrtvá, že vlastně nikdy neexistovala, že to byl umělý konstrukt, a že to pravé ořechové jsou genderově rozmanité propletence, z nichž nejstabilnější jsou dva tučňáci a jeden hipster.

Tento pilíř, toto genderově neutrální Bratrstvo kočičí pracky je podle posledních výzkumů zárukou toho, že my vůbec nepotřebujeme nějakou pojebanou klimatickou změnu, abychom se odsoudili k naprostému vyzmizíkování.

My si vystačíme sami.

A na naše místo dorazí ti, kteří, i když se kdesi v Africe mydlí hlava nehlava, rodinu jako takovou nechávají na pokoji.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli budu slavit sedmnáctý listopad. Jsem jim řekl, že určitě. Že už jsem ve věku, kdy slavím každý den, kdy se mi podaří ráno otevřít oči.

Dnes bude fajn. Podzimně. Víc se k tomu říct nedá.

To je zatím vše.

 

Pomalu se začíná mluvit o možných kandidátech na presidenta ČR. Který z již zmíněných by se vám nejvíce na Hradě líbil?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Aleš Karásek 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Iva Janouchová 100,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 18 855,00 Kč
Vybráno 53.87%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 708 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 3,93 out of 5)
Loading...
politicon.cz
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.