17-listopad
7.11.2019
Kategorie: Společnost

Dušičky a sedmnáctý listopad

Loading...
Sdílejte článek:

RED HOOK

Teďkonc proběhly Dušičky, což my od Hooka víme, bo ctíme tradice a všechno. Já osobně jsem v intimní vigilii vzpomenul Vinnetua, Old Shatterhanda, Nšo-či, Ribanu, Inču-čunu, Klekí Petru a další, bez kterých bychom ještě dnes lezli po stromech a dělali udivené uff uff.


A četl jsem článek, že lidé na Dušičky hledali hrob Karla Gotta a to mohu potvrdit, bo jsem v Nuslích potkal několik skupinek podivínů, co cepovali okolí Synkáče s virgulema a za zpěvu písně Kdepak ty ptáčku hnízdo máš se snažili odhadnout, kde je Mistr rozptýlen.

A bude kulatý sedmnáctý listopad, bo je třicet let od revoluce a sociologové odhadují, že počet tehdejších demonstrujících na Národní třídě by se z původních několika stovek letos mohl dostat přes tři miliony, protože stále víc lidí si s ubíhajícími léty uvědomuje, kde tehdy vlastně byli.

My od Hooka jsme pak přesvědčeni, že prezenční listina ze sedmnáctého listopadu 1989 bude letos rekordní.

Pan prezident prohlásil, že sedmnáctý listopad slavit nebude. Že se uchýlí do Lán, kde se bude snažit celou tuhle nepříjemnost prospat.

Pan premiér se vyjádřil v tom smyslu, že on sedmnáctý listopad akceptuje, lebo je to víťazstvo všetkých Slovákov a niektorých Čehúnov.

Pan Prchal k tomu dodal, že by bylo dobré, abychom si všichni uvědomili, že díky panu premiérovi se máme nejlíp jak jsme se kdy měli, i když samozřejmě spolu s panem premiérem chápe, že se to většině společnosti může jevit zcela opačně.

Představitelé Komunistické strany se s oslavami sedmnáctého listopadu příliš neztotožňují, i když chápou jeho význam a v žádném případě ho nezpochybňují. Na důkaz tohoto se chystají prosadit, aby byl sedmnáctý listopad vyhlášen jako Den bez nehod.

Prostě sedmnáctý listopad bude a pak se vyspíme a pak bude osmnáctý listopad a všichni si oddechnem, že jsme to přežili a příliš si neublížili.

A četl jsem, že tradiční rodina je mrtvá, že vlastně nikdy neexistovala, že to byl umělý konstrukt, a že to pravé ořechové jsou genderově rozmanité propletence, z nichž nejstabilnější jsou dva tučňáci a jeden hipster.

Tento pilíř, toto genderově neutrální Bratrstvo kočičí pracky je podle posledních výzkumů zárukou toho, že my vůbec nepotřebujeme nějakou pojebanou klimatickou změnu, abychom se odsoudili k naprostému vyzmizíkování.

My si vystačíme sami.

A na naše místo dorazí ti, kteří, i když se kdesi v Africe mydlí hlava nehlava, rodinu jako takovou nechávají na pokoji.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli budu slavit sedmnáctý listopad. Jsem jim řekl, že určitě. Že už jsem ve věku, kdy slavím každý den, kdy se mi podaří ráno otevřít oči.

Dnes bude fajn. Podzimně. Víc se k tomu říct nedá.

To je zatím vše.

 

Pomalu se začíná mluvit o možných kandidátech na presidenta ČR. Který z již zmíněných by se vám nejvíce na Hradě líbil?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Richard Urinovský 200,- Kč, Vít Fortelka 2020,- Kč

Celkem za měsíc: 10 435,00 Kč
Vybráno 29.81%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 664 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 3,93 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.