20190810_100241-1w
3.8.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Duhová gay tramvaj a my v ní

Sdílejte článek:

PAVEL HEWLIT

Tak už máme tramvaj s duhovými vlaječkami. Dneska ráno jsem se o ní dozvěděl ze stránek Dopravního podniku. Zatím je jedna, ale nebojte, počet se lety zvýší (nebo volbami).

Tramvaj jezdí na lince 17 a má po stranách takové ty malé vlaječky na držácích. Na tom je vidět, kam se točí svět. Před lety, když byla olympiáda, jsme vozili olympijské vlajky sponzorované Prazdrojem, a tak fandili našim sportovcům. Letos holt už fandíme někomu jinému. Sport, a hlavně pivo už asi nejsou tak důležité.

Přirozeně se pod zprávou DP objevila dlouhá řada komentářů, protože tohle téma bude vždycky vzbuzovat emoce. Já napsal, cituji:

Jsem zvědavý, zdali magistrát (protože tohle je šaškárna Pirátů nikoli DP a Bartoš se už nemůže dočkat, až bude polonahý skotačit v průvodu) 27. ledna vyzdobí tramvaj židovskou hvězdou – asi ne, protože ani neví bez kouknutí do božské Wiki, co se 27. ledna připomíná. Tohle je vlezdoprdelismus nejhoršího kalibru a je zvláštní, že proti němu jsou i mí gay přátelé.

Můj komentář patřil k těm méně ostrým, přirozeně tam najdete i jiné, mnohem ráznější, neboť tenhle týden, nebo jak to dlouho bude, opět bude vzbuzovat emoce a samozřejmě otázku, o co vlastně jde?

Já si myslím, že tolerantnější v naší zemi už být nemůžeme. (Dobře, zákon o manželství případně adopci by se mohl ještě změnit, to je pravda. Kdo chce kam, pomozme mu tam.) Hromadné popravy homosexuálů nekonáme, nepořádáme na ně hony. Když je někdo homosexuál, nepliveme na něj, neponižujeme ho (tedy mluvím o sobě). Není diskriminovaný. Tak o co tedy jde?

Pokud chce skupina poukázat na porušování práv v jiných zemí, nebo na to že někde žádná práva nemají, beru – ale to moc nevidím. Já zatím vidím pochody, kde mimo jiné v alegorických vozech vidím, že bych měl brát za normální, že se lidé převlékají za psy (tzv. Dogplay, který spíš patří do soukromí, a ne na ulici) a takto si hrají a tvrdí, že nemají práva.

Ano, to jsem poukázal na extrém, ale je téhle skupiny součásti, tudíž je tou skupinou tolerován, nebo to je horší, skupina k sobě bere úplně všechno a nijak se nezajímá o dopad.

Zpravidla pokud nějaká skupina ukazuje stále dokola, že si zaslouží víc a víc, a huláká, že to víc a víc pořád nemá, trošku to už zavání tím pánem s knírkem a pravačkou nahoře.

Pokud si říkáte, jestli mi už nepřeskočilo, tak ne. Protože já už opravdu nevím, ale opravdu nevím, jak víc tolerantní (i když to slovo nemám rád, protože já nejsem tolerantní, já se chovám jenom normálně) mám být. A jak to víc nevím nebo neumím, to slovo TOLERANCE do mě ONI pořád sunou, cpou ho do mě, vycpávají mi s ním hubu jako kdysi Drákulovi hubu česnekem, aby už dal pokoj – pořád, pořád, pořád.

A dělají to jenom proto, aby mi už jednou ruply nervy a já je poslal do prdele. A na to oni čekají.

HA – zařvou a ukážou na mě prstem. Tady ho máme, nácka, rasistu. Vidíte, vidíte, nemá nás rád. Není TOLERANTNÍ – připravte oprátku.

Já tedy pořád doufám, že jde jenom o akci, kde se mladí vyblbnou a pak vožerou, případně mi zase ohnou zrcátko jako před lety – a nic víc za průvody (pokud to nejsou demonstrace) není. Pokud ano, já bych konečně chtěl od někoho vědět co? Proboha, co ještě?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 994 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)