virus3
8.8.2020
Kategorie: Společnost

Důchodci a nemocní nachystejte se na vakcínu

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Vystrašení a psychicky nalomení lidé zavřou pusu a budou dělat to, co jim řeknou. Tohle se politikům sakra líbí a budou se snažit celé lidstvo v tomto strachu udržet za každou cenu, protože pak se ovečkám lépe vládne.

Roman Prymula mě opět nezklamal. Jaká je jeho představa o očkování u nás? Přesně taková jakou jsem čekala. Počítá se s očkováním 3 až 3,5 milionů. Lékaři tedy budou muset určit, kteří lidé jsou nejvíc ohrožení tím, že by měli těžký průběh nemoci covid-19. Když to bude senior, který bude zároveň diabetikem, bude mít hypertenzi a bude mít obezitu, tak ti jednoznačně budou v první linii. Druzí prý budou zdravotníci.

To je paráda. Takže všichni tlustí, diabetici a vůbec nějak nemocní mají tu čest být naočkováni. Jen nevím, kdo se jich na to ptal a jestli můžou říct s klidem ne. Jestli zdravotníci dostanou vakcínu nebo vitamíny, to opravdu nevím, ale nevěřím v této zemi ani jednomu z těch, co na nás chtějí vyzkoušet nějakou vakcínu.

Víte, že americká firma Novavax nedávno koupila závod na výrobu vakcín u Kostelce nad Černými lesy nedaleko Prahy. Na základě toho se doufalo, že Češi by mohli mít vakcínu k dispozici dříve než za rok. Jenže je v tom háček jako ve všem. U nás se nic kompletovat nebude, ale bude to náš super soused Německo. Do této vakcínu se bude přidávat bude posilující látka vyráběná ve Švédsku. Copak je to za látku? Proč tam má být dodána?

Já vůbec nepopírám, že tu je nová chřipka a docela by jí slušel název Čínská chřipka, protože to nic jiného než chřipka není a přišla k nám asi z Číny, i když ani to se neví určitě. Proč dostala název Covid, to opravdu nevím. Dříve se v tom člověk vyznal. Měli jsme španělskou chřipku, mexickou chřipku, ptačí chřipku a najednou šup a máme Covid a svět se zbláznil.

Mexická, prasečí chřipka je respirační onemocnění způsobené chřipkovým virem kmene A/H1N1. Virus obsahuje geny lidské, ptačí a prasečí chřipky. Český stát objednal 700 000 vakcín, z toho zhruba 600 000 vakcín za 110 miliónů korun zůstalo nepoužito a bez jakéhokoli užitku se vyhodí. Očkovat se nechalo zhruba 66 000 lidí. Podle oficiálních údajů se mexickou prasečí chřipkou nakazilo v ČR 2477 osob a do března 2010 na ni 102 lidí zemřelo.

Španělská chřipka je označení celosvětové chřipkové pandemie, která probíhala necelé 2 roky, a to v letech 1918–1920. Způsobil ji virus chřipky A subtyp H1N1. Úmrtnost pandemie je odhadována 100 miliónů. V ČR kolem 80 000 úmrtí. (Tohle byla opravdu pandemie a vysokou úmrtností)

Covid-19, prozatím nakaženo 10 000 000 a zemřelo kolem 500 000. Ano, ale sami lékaři přiznávají, že většinou to byli lidí s další nemocí. Nevím, čím si zasloužila název pandemie, protože podle čísel se jedná o epidemii a nebylo třeba tak razantních kroků jakých jsme byli svědky.

Jak je možné, že lidé se nechali dobrovolně izolovat, nasadit si roušky a vůbec je nenapadlo protestovat proti takovému zásahu. Kde se v lidech vzala ta poddajnost a ochota poslouchat jak ovečky mající strach ze zlého vlka.Je to jako zkouška lidí co všechno snesou a v čem všem poslechnou. Zavřou se školy, vezme se jim práce i zábava. Propadne se ekonomika a tak se vesele zadlužíme do desáté kolena a pořád se mlčí. Všechna média denně masírují kolik lidí onemocnělo, kolik zemřelo a kdy přijde druhá vlna a komu se nasadí roušky a co se stane když někdo neposlechne.

Náš život je ohrožen viry co svět světem stojí a třeba s nimi žít a hlavně se strachem neposrat. Stejně nikdo z nás není nesmrtelný a nošením roušek se jen rychleji přibližujete k zlomení psychiky a k nemoci plic. Vystrašení a psychicky nalomení lidé zavřou pusu a budou dělat to, co jim řeknou. Tohle se politikům sakra líbí a budou se snažit celé lidstvo v tomto strachu udržet za každou cenu, protože pak se ovečkám lépe vládne.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 166 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...
politicon.cz
87 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.