vladavir
27.10.2020
Kategorie: Politika

Drzost vlády už přesáhla určité meze

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝNecelý týden poté, co si Prymula s Faltýnkem vyrazili na půlnoční mejdan, na kterém se dohadovaly pro veřejnost neurčité kšefty, jejichž odklad asi nebyl možný a nebylo vhodné je domlouvat pod střechou oficiálně k tomu předurčených míst, nám vláda připravila další opatření, která mají přispět k snížení počtu nakažených covidem-19. Drzost a arogance této vlády dosahuje bodu zlomu, kterým je na jedné straně chybující Prymula, na druhé jeho další utahování šroubů a ukázka síly do posledního záchvěvu setrvání ve funkci ministra zdravotnictví. A opět se ukazuje obojakost Andreje Babiše.

Situace v Evropě se dramatizuje. Asi záměrně, což irituje stále více lidí a například v Rakousku v den státního svátku proběhla ve Vídni demonstrace namířená proti opatřením tamní vlády. To nám však nikdo neřekne, my se dozvíme pouze o stávce a následném srocování davů v Bělorusku, protože to je přeci aktuálnější. Tak nějak pracují naše nedůvěryhodná média. Vraťme se však k nám. Statistiky čísel nakažených koronavirem se stále zhoršují. Přestože se ozývají už i kapacity v oboru epidemiologie, které upozorňují na závadnost testů, nepřesnost výsledků a jejich interpretace, publicita je dávána pouze těm zastávajícím názor, že bez opatření státu tu asi do měsíce budeme umírat na ulicích. Flégr možná shání mrazáky, někteří další volají po zákazu vycházení. Nabízí se otázka, co změní zákaz nočního vycházení, když je vše zavřené? Skoro to vypadá, že opatření směřuje proti těm, kteří dokázali sledovat a nafotit Prymulu s Faltýnkem na jejich důležitém nočním setkání. Teď už budou elity moci pod rouškou noci běhat třeba i nazí, nikdo je přitom nebude schopen nachytat. Pravděpodobnost přenosu jakékoliv nákazy u lidí jdoucích nočním městem je skutečně víceméně nulová.

WHO již upravila vlastní prohlášení o smrtnosti covidu-19 a dostala se na údaje odpovídající té tolikrát opakované chřipce a dalším virózám, tedy kolem 0,2 %. To vše i přes masívní testování, falšování výsledků testů a vstupních hodnot grafů. Jak je možné že jeden člověk během dvou hodin 2x testovaný stejnou metodou vyšel nejdříve pozitivní, aby o 120 minut později byl negativní? Těchto případů jsme zaznamenaly již několik a ukazuje se, že ani celoplošné testování nemůže vést k reálnému a pravdivému zjištění stavu národa. Opět je třeba připomenout, že i ti dle testů pozitivní nejsou automaticky nemocní, protože v sobě mohou mít pouze určité fragmenty viru, které neznamenají dokonce ani infekčnost těchto jedinců.

Prymula a spol manipulují s myslí národa. Součástí vládních opatření se stalo omezení zbývající lékařské péče, které se dotýká pacientů s jinými chorobami, než je mediálně propagovaný covid-19. Odkládají se operace pohybového ústrojí, ale podobně se odsunou i další neakutní případy. Takže pokud jste čekali i třeba několik let na složitější zákrok a v těchto dnech jste se měli dočkat, Prymula s Babišem Vám udělali čáru přes rozpočet. A můžete se vrátit na začátek čekání. Nevíme, zda li Vám v polopláči ministrem zdravotnictví pronášená slova pár hodin před vlastním nočním výletem a následným vylháváním se, tedy: ,,Zůstaňte doma“, zní věrohodně, ale vašemu tělu to je jedno ve chvíli, kdy potřebuje lékařskou péči a zásah chirurga. Máte však smůlu, je blbá doba.

Údajně přeplněné nemocnice a blížící se kolaps zdravotnictví jsou pouhým divadlem podporujícím obrovské kšefty. Je zajímavé, kolik lidí uvědomujících si jindy prolhanost miainstreamových médií v případech migrace, chování se Evropské unie či amerických prezidentských voleb náhle naslouchá jejich zaměstnancům a doslova hltá informace chrlené z obrazovek a tiskovin. Z těch poté vychází při šíření strachu na sociálních sítích a v soukromí. Celá tato situace vytváří obrovské napětí a nenávist mezi lidmi. Navíc se v tom vyžívají i uniformovaní strážci zákona a začali rozdávat pokuty. Názor jedněch tak musí být názorem všech. Přitom opatření vlády trvají již několik týdnů, jejichž počet přesáhnul inkubační dobu projevení se viru. Je tedy vláda neschopná?

Množství testů údajně stoupá, byť zdaleka ne všechna odběrová místa jsou plná. Příznaky nemá ani z desetina všech údajně pozitivních a denní přírůstky nakažených prostě matematicky nesedí, o vyléčených se nemluví téměř vůbec. O mrtvých jen dobře, pokud umřou na covid, tak ještě mnohem lépe. A když ne, papír snese všechno. Prymula začal testovat lidi novým druhem testů, o kterých jsme již přinesli informace spojené s dohodou o finanční úlitbě. Státní mašinérie přesto jede. Už nyní je stát o jeden bilion korun chudší. A české stádo až na výjimky spokojeně bučí. Na ten zbytek stačí poslat pár policistů, provokatérů a udělat z toho komedii. Zdá se, že ani na 28.října se nakonec žádný protest nepřipraví, strach z represe je nekonečný. Copak jsme skutečně všichni přišli o rozum?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 646 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,61 out of 5)
Loading...
95 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)