Riot-in-Charlottesville
5.9.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Druhá kulturní revoluce

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

H. STALKER

Řadu posledních týdnů nás masmédia zaplavují svými fake-news o násilnostech a výtržnostech údajně páchaných národní a konzervativní pravicí ve Spojených státech amerických. Neustále jsme vystaveni tlaku a lžím masmédií o tom, kdo je skutečným iniciátorem násilností a zla ve Spojených státech amerických. Umírněnost a vyváženost prohlášení Donalda Trumpa je oplácena čirou nenávistí fake-news.

 

Opět jsme v době, kdy z obětí jsou viníci a z viníků oběti. Byl to neomarxistický establishment amerických měst, který začal ničit jejich historii a strhávat sochy a památníky Konfederace a dalších důležitých událostí minulosti. Násilnosti v Charlottesville, kde kromě jedné levicové aktivistky zemřela i dvojice policistů, o kterých se téměř nemluví, byly důsledkem ničení historie, tradic a národní kultury Američanů. Důsledkem nové kulturní revoluce neomarxistických elit.

Je zde celá řada příkladů teroru, provokací a násilností ze strany levicových aktivistů, kteří ze sebe, pak dělají oběti zlých pravičáků.

Reportérka New York Times, Sheryl Stolberg napsala: “Radikální levice je stejně nenávistná jako alternativní pravice. Viděla jsem palicemi ozbrojené stoupence Antify, jak bijí bílé nacionalisty vlečené z parku.“

Zároveň na fotografiích z těchto demonstrací vidíme lidi, kteří jsou schopni na sebe navléct přeškrtnuté hákové kříže a zároveň trička vyzývající k spálení Izraele.

Rozhodně to, ale není reakce, na nějaké násilí alternativních pravičáků z Charlottesville. Již 31. ledna v Seattlu na demonstraci Black Live Matters, žena identifikovaná jako učitelka z mateřské školky vyzývala veřejně k zabíjení bílých a k rozkrádání jejich majetku. Zhruba ve stejné době levicové bojůvky zapálily univerzitu v Berkeley, protože tam, měl vystoupit pravicový konzervativní buzík Milo Yiannopoulos.

Ptám se, jak tato neomarxistická revoluce skončí? Zničením Spojených států amerických a nastolením Spojených emirátů amerických? Novou občanskou válkou v zemi s jadernými zbraněmi? A to vše v době, kdy islám triumfuje v Západní Evropě a Spojené státy tak jsou posledním silným pilířem atlantické civilizace proti islámské anticivilizaci.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.