Drsná výpověď Češky, která musela nějaký čas žít s africkými imigranty v azylovém táboře

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (65 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

HANA LOŠŤÁKOVÁ 04|09|2015

Já, a můj tehdy nezletilý 14-tiletý syn, jsme z důvodu pronásledování v ČR, závažný korupční případ, kde si zainteresovaní dali za cíl naše odstranění, viz. důkazy a fakta u MS ČR a všech nejvyšších státních institucí, jsme se zachránili začátkem prosince 2010 v přijímacím centru pro uprchlíky v Basileji ve Švýcarsku.

V uprchlickém táboře jsme strávili přesně 3 měsíce a poté 3 měsíce v azylovém domě. Věřte, že časy ohledně uprchlíků se velice změnily. Měli jsme možnost poznat tyto lidi – imigranty jiného etnika, co jsou opravdu zač.

Než by po sobě uklidili a něco udělali za účelem, že budou mít vycházky, raději se vzdali vycházek, aby nemuseli nic po sobě uklízet. Co se týká hygieny, bych to nazvala prasatama, což se nedá ani popsat. Hovna na židlích, děti seděly na vlastních hovnech a matkám to vůbec nevadilo.

V tomto uprchlickém táboře byly dvě početné cikánské rodiny ze Srbska a pak 3 rodiny z Eritreji s velkým počtem dětí, kteří přijeli k doplnění rodiny. 14 dní jsme přímo bydleli s Eritrejcemi na malém pokoji pro 12 lidí. To se nedá ani popsat. Své děti, které rodí už ve 14-ti letech mlátili jak nezralé žito a to jedno, jestli mělo dítě byť jen jeden rok.

Děti nechávali, i tak malé. na pokoji samotné, pokaděné a špinavé, a ženy se mezitím setkávaly ve své komunitě v jídelně, kde si jenom pletly copánky a nic nedělaly jenom klábosily. Byly hodně agresivní. Když jsem například chtěla telefonovat. O jejich malé dítě jsem se musela mockrát postarat.

Co se týká hygieny a toalet, tak služba chodila čistit toto zařízení ve skafandrech. Nebudu psát o tom, jakými nemocemi jsme si se synem prošli. Nebýt toho, že jsem si nechávala přes Charitu posílat vitamíny z ČR, tak bychom to ani nepřežili.

2B84712500000578-3204828-image-m-32_1440081649946

Ilustrační obrázek.

V tomto uprchlickém táboře byli hlavně líní, mladí, agresivní chlapi. Když tito šli na vycházku, tak se i stalo, že jeden chtěl znásilnit mého syna. Byli jsme se synem neustále hlídání securitou. Naproti tohoto uprchlického tábora, který byl za vysokým plotem, byla pár metrů věznice a zástupci security nám přímo sdělili, že ti co dostanou azyl, do roka skončí naproti ve věznici, neboť se střídali jako securita i tam.

Tito lidé byli, samozřejmě ze začátku i my, neustále při příchodu kontrolováni a vždy měli něco ukradené. Také tam byly drogy a násilí. Chovali se tak, jako kdyby jim vše patřilo. Ničeho si nevážili.

Toto je na velmi dlouhé povídání. Rozhodla jsem se však toto zveřejnit na Pravém prostoru, aby občané byli řádně informováni. Tito imigranti jsou zkázou EU.

Vážení obhajovači afrických a islámských uprchlíků,  já bych vám všem, kteří píší nesmysly a polopravdy přála alespoň týden s těmito lidmi žít a sdílet s nimi jeden pokoj, a to už se vůbec se nedá popsat – sociální zařízení.

Jsou to velmi zlí lidé. Jak z Keni, ze Somálska, prostě jsme nepoznali v těchto lidech nic pozitivního. Řeknu vám, že tu mluvím o strachu z těchto Afričanů a z Blízkého východu, Afgánců, Albánců atd. na základě vlastního poznání, vlastních zkušeností.

Říká se, že výjimka potvrzuje pravidlo. My jsme se s touto výjimkou v tomto uprchlickém táboře nesetkali … Také lžou ohledně identity a přiznali nám, kde mají různě schované pasy a dokumenty v jiných městech a podobně.

Náš příběh je na napsání knihy a to jak z hororu. Přesto musíme děkovat Švýcarsku, že nebýt možnosti žít v uprchlickém táboře, tak bychom v ČR byli už se synem po smrti. ČR vlastní řádné občany likviduje a tyto hrůzy má přijímat k pobírání sociálních dávek, flákání se a fetování?

Byli tam Asiati z Indie, můj syn to ví přesněji, tak tito měli opravdu důvod k udělení azylu a byli opravdu slušní, alespoň se k nám tak chovali. Také lidé ze střední Evropy jsou slušní a kulturní, na rozdíl od dnešních afričanských imigrantů, což jsme se synem poznali v táboře, kde byl i jeden Maďar a Polák, velice pracovití a velmi ochotní. Africká kultura a kultura Blízkého východu nemá absolutně nic společného s evropskou kulturou.

Nyní můžeme očekávat pro naše děti jenom nastávající katastrofu, jak nám to sdělil vynikající diagnostik (dnes velmi nemocný), který mimo jiné zachránil životy mnoha lidem, a to i mé mamince a mé sestře. Před 7 léty nám to se synem sdělil a vše se naplňuje. Proto uvádění pravdy a reálných skutečností, ne oblbování a uvádění polopravd a lží občanům, by mělo být dnes, v tento těžký čas, to nejdůležitější pro všechny občany Evropy.

Ing. Hana Lošťáková

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 136 times, 5 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
83 komentářů
  1. Redakce
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.