dane
27.1.2017
Kategorie: Ekonomika

Drobný živnostník a zlodějský stát

Sdílejte článek:

FRANTIŠEK TEPEROVIC

Drobný živnostník na rozdíl od státních úředníků vykonává veškerou byrokracii pro stát úplně zadarmo, tedy vede pro stát účetnictví, vypracovává daňová přiznání, z příjmu, z DPH, z kontrolního hlášení o DPH, studuje funkce EET pokladen, vede výkazy o zaměstnancích o sociálním a zdravotním pojištění, dochází na kontroly a v případě i neúmyslného pochybení mu za to hrozí ještě sankce.

Veškerou byrokratickou práci, která ho obírá o čas, který by mohl věnovat podnikání, aby mohl zaplatit veškeré daně, jako například, daň z příjmu, silniční daň, daň z nemovitosti, daně za zaměstnance, sociální a zdravotní, náklady na na energie, topení, elektrika plyn, benzín, provoz EET pokladen atd., pak promítá do cen za své zboží nebo služby.

Čím více stát vyžaduje po drobném živnostníkovi odvedené práce zadarmo a čím více chce ještě vybrat od živnostníka peněz na daních, vede k růstu cen. Pokud si tedy lidé přejí Babišův vyšší výběr daní s EET pokladnami, pak musí zákonitě počítat s tím, že si ho sami zaplatí formou zdraženého zboží a služeb jak nám ukazuje již růst cen v pohostinství, kde ceny dále porostou.

Po spuštění EET v maloobchodu a velkoobchodu, kde se začne zdražovat od března, zdražené suroviny pak hostinského povedou k dalšímu zdražení a růstu cen, které povedou k tomu, že ne každý si bude moci dovolit ještě stravování po hospodách a začne ubývat zákazníků a dalších hospod, a to i v době ekonomického růstu.

Pak lidem teprve dojde, že největšími zloději nejsou drobní živnostníci, ale všichni kdo podporovali EET, tedy komunisté bývalí a současní, a zlodějský Babišův stát!

ZDROJ: František Teperovic

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 90 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...