drahos0120182
5.12.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Drahošův boj s desinformacemi

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Bývalý kandidát na presidenta a současný senátor Jiří Drahoš zatím nějakou hlubokou orbu v české politice neudělal. Co mu však zřejmě jeho PR tým radí dobře je, že se o něm alespoň musí mluvit, když už hmatatelné výsledky politické práce nemá žádné. A vzhledem k tomu, že jako šedá bezvýznamná myš nemá pan Nevím žádná zásadní témata, která by mohl zvednout, neboť se bojí jít s jasným názorem na štítě, by náhodou nenakrknul svoje přívržence a donátory, hojí se na mediálně nejzranitelnějších terčích.

Tedy přišel s názorem, že by bylo dobré, kdyby byl zastaven proud reklamy na “desinformačních” webech, neboť tyto na tom vydělávají milióny a za ty milióny píšou o Jiříkovi, že je to jen beztvaré politcké želé, například. Tak to tedy ne, soudruzi. Ocamcaď až pocamcaď, ale psát se bude jen to to schválí strana, vláda a Drahošovi souvěrci. To byste si s tou svobodou slova moc vyskakovali! Nejen politickou, ale hlavně ekonomickou cenzuru na vás!

Kdo a co je desinformační web budou samozřejmě rozhodovat soudruzi Drahošova ražení, neboť ty dobré a pokrokové píšou o Jirkovi jen v dobrém a chápou jeho ideologickou neomarxistickou ideologii echtovního dobrosera, vítají nástup eurosocialistických vymožeností, chápou nutnost vlezdobruselismu a řičí nadšením z multikulturního obohacování naší euroalantické civilizace. Kdo se opováží míti názor jiný, je vyvrhel, desinformátor, xenofob, rasista, fašista a vůbec odpad multikulturně socialistické společnosti, jenž si nezaslouží přežívat. Toho je třeba zlikvidovat, a když to nejde po dobrosersku tak nějak politicky, zničit je tak, že nebudou mít za co žrát.

S těmito fízlovsko-udavačskými praktikami, které vzývá senátor Drahoš, má Pravý prostor bohaté zkušenosti. Pravidelní čtenáři už vědí, kterak byl zaříznut a odstřihnut od reklam Google Ads či českého Seznamu. Takže nás tato situace nemůže překvapit. Co mne však zaráží, že toto téma zvedá zrovna politik, který nějakou pilnou prací nevyniká a může být rád, že mu erár posílá hromadu peněz měsíčně jen za to, že občas sedí v Senátu. Když se totiž podíváte na jeho pracovní aktivity, zjistíte, že za celé své funkční období neinicioval žádný zákon, promluvil ve žvanírně všeho všudy šestkrát a ostatní zaznamenáníhodné aktivity má na nule. A zrovna tenhle “pracant” chce někomu diktovat, kolik a za co si může vydělat, či někomu doporučovat, kam má nasměrovat své reklamní peníze?!

Jistě, o peníze jde až v “poslední” řadě. Zlikvidovat ekonomicky, když to nejde převahou relevantních argumentů, své oponenty jde, toho jsou si  dobroserové, jenž si dnes uzurpují politickou i ekonomickou moc, velmi dobře vědomi. A Drahoš v tom samozřejmě není sám. 

 Jedním z “nejváženějších” cenzorských webů je například slovenský konspiratori.cz, z jehož udavačských seznamů již některé reklamní agentury čerpají a zastavují na “konspiračních” webech svou reklamu. Co na tom, že je to ubohý projekt bez relevantní společenské váhy podobný třeba pseudoútvaru Ústav nezávislé žurnalistiky (ikoně ČT a hlavně pořadu Newsroom), či Cemperova Manipulátoři. cz, tedy pár slovenských chalanov se někde u píva rozhodlo hrát si na desinformačního Boha a likvidovat po dobrosersku konkurenci svým DeníkuN, SME a podobným. No a politici typu Drahoš naskakují na tuto vlnu a ve vzájemné symbióze ničí svobodu slova i podnikání.

Vždyť se podívejme kolem sebe. Kdo a co je vlastně desinformační méduim? Dnes by takto mohl být označen každý. A hlavně ty weby, které ostatní takto nálepkují. Ano mluvím o masových mainstreamových médiích, na které si Drahoš netroufne, protože potřebuje, aby se tam o něm psalo hezky. Jenže jen třeba včera označil DeníkN, Bakalovy média a podobné jako desinformační premiér ČR, president je takto označuje pravidelně, Kalousek a jeho boys zase označují jako desinformační média Babišova. “Arbitr” pravdy a lásky, veřejnoprávní ČT a ČRo, byl přistižen při lži mnohokrát. Kdo má tedy nárok na jedinou správnou pravdu? Kdo posoudí, zda to či ono médium vydává desinformace? 

Bohužel odpověď známe. Jsou to Drahošové. Pokrokoví multikulturní eurosoudruzi, kteří si dnes uzurpují moc a velmi se bojí pravdy. Pravdy, která se objevuje ve své kruté realitě na nezávislých webech jako je Pravý prostor, a proto je jim velmi nepříjemná. Pravdy, kterou je třeba umlčet. Všemi prostředky.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiřina Infnerová 400,- Kč

Celkem za měsíc: 5 000,00 Kč
Vybráno 14.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 952 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
76 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.