putin
2.12.2017
Kategorie: Společnost

Drahoš má obavy!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MIROSLAV NIGRIN

Kandidát na prezidenta pan Drahoš, má obavy, že bude ovlivňována volba prezidenta v lednu příštího roku. No kým jiným, nežli ruskými zpravodajskými službami, ruskou propagandou, ruskými hackery a kdo ví, jestli se místy nepřidají třeba i Číňani … a co já vím, možná i Marťani.

Tak nevím, vážně abonent na post nejvyšší trpí fóbií, nebo stihomamem? No v poslední době tím trpí více politiků, prý je to logické, když už ovlivňovali Rusové i jinde – třeba v USA (a ovlivnili to ve svůj neprospěch – hlupáčci) tak proč by nemohli zabojovat proti panu Drahošovi. Ani na chvilku neuvažuji o tom, že by to snad bylo ryze rozhodování obyvatel této země! To NE prosím, tady povede u uren ruku ruská propaganda.

Zdá se, že vše, co nevychází tak jak bychom chtěli, se dnes dá svalit na Moskvu, Rusko, Putina. Nevyšly volby podle našeho, nevyhrál pan Kalousek, je to vina propagandy ze strany Ruska, to dá rozum, jinak by to bylo jistě vše obráceně. Největším nebezpečím je Rusko, proč, inu protože si vytváří obranná postavení uvnitř své země, nemá rozeseté vojenské základny po celé planetě a to je DIVNÉ .. kdo ví, co za tím je, třeba je mají v podzemí a prokopávají se k dalším kontinentům. Takže obava je na místě. No vidíte to, a to ještě nedávno jsme si mysleli, že mužik žije v zemljance, ji erteple a zapíjí je vodkou, jediné zbraně co má, je samopal kalašnikov a tank T72. Z lodí má jen Auroru a když vystřelí raketu, tak to zasyčí a ona spadne kilometr od startu.

Jóó časy se mění a ten mužik už není mužikem, ne každý chlastá vodku a ve výzbroji docela místy i předbíhá ty nejsilnější. Ale posílil i v podvědomí politiků, někteří mají z Rusa strach, jiní jej využívají jako argument svých nezdarů. A recept jak z toho ven? Inu snadno, přestaňme vidět za Rusem démona, starejme se o své a snažme se vrátit k sobě, nemusíme se nikde ohýbat ani na západě ani na východě, jinak opět ztratíme suverenitu a ostatní nás podle toho budou hodnotit. Je třeba mít rovnou páteř! Vždyť můžeme obchodovat se všemi, a vybírat si trhy s velkou budoucností a výhodné hlavně pro nás, a být se všemi přátelští. On ten jednostranný příklon na jednu či druhou stranu, nikdy nic dobrého nepřinášel. Ono totiž stále platí ono známé přísloví, nedělej druhému to, co nechceš, aby on dělal tobě!

A pane Drahoši, nemějte obavu, když nevyhrajete, tak to nebyli Rusové, ale lidi této země dali přednost jinému!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
237 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.