African-invaders-EU-flag-800x450-1MIGR

Dovoz cizinců není řešením … jen nesmyslem

Sdílejte článek:

VLADIMÍR KŘÍŽ

Před pár lety přesvědčila jistá neZisková  organizace tehdejšího jihlavského primátora a nakonec i příslušné ouřady  v Praze, aby do Jihlavy byli letecky převezeni Iráčané. Stalo se tak zřejmě i pod tlakem všelikých jiných rádoby humanitárních organizací a tehdejšího nátlaku mediálních sluníček  typu Mánerta, Barochové atd. Prostě bylo to tak nějak IN.  

Varoval jsem tehdy – nikoli sám – městské radní. Marně. Iráčané byli přivezeni, dostali lukrativní byty na náměstí a pak se odebrali rychle do poněkud lepšího pro ně Německa. Otevřeně jsem tehdy řekl pánům radním, že toto zamýšlené i další přesídlování lidí je nesmyslem. A dal jsem jim k tomu i příklad. Naši cestovatelé H+Z a další, dokonce i matka Tereza, nikdy nechtěli přesídlovat nemocné či trpící k nám. Ale pomáhat jim tam, kde žijí, dělat třeba pro ně maximum. Jako cestovatel bych mohl v Americe potkat Šošony či Apače, kteří by si mi stěžovali,jak jim bílí muži ubližují. Jak by se na mne asi dívala jihlavská městská rada, kdybych jim navrhl, aby si přivezla tyto Indiány do našeho města? Zřejmě bych skončil v blázinci.

Tohle ovšem zřejmě nehrozí těm, kteří navrhují dovoz tlumočníků a jejich rodin z problematického Afganistánu. Opět tady křičí velmi hlasitě všelijací vítači a sluníčka, že se jedná o naši českou a moravskou povinnost pomoci Afgáncům. Domnívám se, že nejedná. Naši vojáci tam pomáhali a v boji proti islámským fanatikům jich několik položilo svůj život. Vítačům migrantů a všelikým sluníčkům se to ovšem hodí. ,,Měli bychom z humanitních důvodů atd.”

Míním, že neměli. Nic Afgáncům nedlužíme a pokud chceme pomoci těm, kteří spolupracovali – ať už z  jakýchkoli důvodů- s našimi vojáky, tedy jim slušně zaplaťme za jejich služby a umožněme jim usadit se v blízkých islámských zemích. Je jich tam dost.  Oni jistě nejsou křesťané, ale vyznavači islámu a bude jim tam dobře. Česká republika není islámská země a a velká většina našich občanů nemá zájem vídat na ulicích měst  chodící černé pytle a bít pětkát denně hlavou o zem . Tohle patří oprávněně do muslimských zemí. Takže je třeba nedáte se ohloupit falešnou humanitou, dovoz Afghánců do naší reality opravdu nepatří. Pokud si chceme zachovat svou zemi, svou vlast i pro ty příští, tyhle hlouposti nedovolit. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 220 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
79 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)