DOVOLENA2
2.7.2021
Kategorie: Společnost

Dovolenkové komplikace

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝVláda rozjela další kolo buzerace. Tomu však předcházelo několik faktů, která nasvědčovala, že se to stane. Především byla vykonstruována mutace delta, která je ,,údajně” nakažlivější, přižemž projevy jsou minimální. To už hraničí s totální hloupostí. Dalším poznatkem je, že nejvíce se šíří mezi 16ti až 30tiletými lidmi, a především v Praze.

Pokud připustíme, že by to byla pravda, má to logiku v tom, že mladá generace byla vypuštěna z klece a dohání zábavu, o kterou byla obrána. Takže bary jedou na solidní výkon. Možná to není úplně zodpovědné, ale je to přirozené. Držíte li šelmy v zajetí, je vcelku logické, že využijí pootevřených dvířek. Je li ale denní počet infikovaných 87 denně v celé zemi, nikoliv nemocných, a vláda do světa roztrubuje, jak se situace v České republice zhoršuje, pak očekávejme při cestách do zahraničí další omezování na hranicích, která ostatně už zaznamenali naši občané při cestě do Chorvatska nebo k cvoky ovládaným Slovákům. Navíc to má působit na mladé, aby se vydali do vakcinačních center. Děti tam může přihlásit jen šílenec, přesto už to 6% rodičů udělalo..

Naplánovat si nyní dovolenou, k níž je třeba opět nechat se testovat, je riskantní. Navíc hrozí při návratu karantény, další testování a pořád dokola. A protože už nestačí ani jedno prodělané očkování, což se dalo čekat, protože nutně potřebují udat dvě dávky na osobu, tak mají smůlu i absolventi první etapy experimentu. Samozřejmě, až budou všichni ochotní podstoupit akt očištění i podruhé, přijde nápad s třetí, čtvrtou a čert ví, s kolika dalšími dávkami. Tedy aspoň u těch, co se jich dožijí. Je až směšné, co vychází z vládních míst, smutné je to, jak tomu nebrání poslanci a kolik lidí je ochotno poslechnout vládní nařízení, i kdyby přikazovala podříznout si pod sebou větev.

Samozřejmě jsme svědky diskriminace odmítajících se podvolit. Tito lidé došli k svému přesvědčení tím, že si vyhledali o vakcínách dostatek informací, které šíří mezi sebou. Zároveň se navzájem informují o problematice, předávají zprávy o komplikacích a tuší, že se připravuje obžaloba strůjců pandemie. Vědí to, co eurounijní a de facto řada světových médií odmítá prezentovat. Covidová lobby však jede nadále podle not a vláda dá radši 50 milionů na propagaci vakcinace, než by je poslala navíc na jih Moravy.

Co je tedy nového v opatřeních proti nenaočkovaným? Samozřejmě testování pořád dokola, přestože testovací centra jsou právě kvůli opatřením přetížená. Dále některé společnosti vytváří tlak na své zaměstnance, dochází dokonce k doručování výpovědí či odmítnutí přijetí nového pracovníka. Problémy mají tito lidé v nemocnicích při provádění předem objednaných operačních zákroků, kdy jsou nuceni k vakcinaci. Při odmítnutí jim je termín operace zrušen. Je vyhrožováno dětem, že od záři dojde k rozlišování školáků, přičem naočkovaní nebudou muset procházet testy a budou bez náhubků. A věřte tomu, že dojde na další tříštění společnosti, které povede k fyzickým atakům, od kterých není daleko k šarvátkám na ulicích.

Vše výše uvedené se děje kvůli uměle vyvolávané panice. Covidová mafie je schopna dojít tak daleko, že se opět vše uzavře. Přitom se ohýbají statistiky, kreslí falešné grafy a vymýšlejí příhodná čísla. Tak kolik potřebuje vláda detekovaných infekcí na to, aby zavřela divadla, restaurace, sportoviště a vlastně opět vše, co lidem dělá radost? Soudy ať si vydávají rozhodnutí o nezákonnosti, oni se mezi sebou ti politici na Apartheidu stejně dohodnout. Toto chce někdo ještě volit? Tu sebranku z vlády či většiny z Parlamentu?

Máme tedy plánovat cestu k moři? Letadlem určitě ně, to i v tom chaosu, co tady je, může po návratu znamenat přivázání na řetěz v karanténě. Autem je to jednodušší, většinou po celou dobu této ,,pandemie” nikdo nikoho na hranicích nezajímal. Trochu problém s ubytováním, existuje různý přístup od hotelu k hotelu. Cestovní kanceláře se z toho chytají za hlavu, protože jim vláda odhání i ty klienty, kterým ještě zbyly nějaké peníze a byli ochotni s dovolenou zariskovat. A co udělat po návratu? Vzhledem k tomu, že soudy shazují všechna vládní nařízení a je podstatné, aby ani 7.7.2021 Apartheid neprošel, navíc 3.7.2021 se mají podávat hromadné žaloby v tzv. soudním procesu Norimberk II, je pravděpodobné, že pdobně to s protiprávností dopadne i s vyplňováním jakýchsi formulářů vydaných k příležitosti návratu. Je na Vašem rozhodnutí, jak se k tomu postavíte, nicméně rebel hřbet neohýbá.

Je jisté, že frustrovaní očkovaní budou zvyšovat tlak na své okolí. Nechtějí znát realitu, rizika vakcinace podstupují s neoprávněnou radostí a nadějí, že se zachránili. Vůbec si nepřipouští možnost, že problematickými budou v důsledku vlastní naivity oni samotní. Čeká nás i přes ochlazování podnebí (teď se klimatoalarmisté asi složili) horké léto. A podzim a pár dalších let. Dobře to určitě neskončí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč

Celkem za měsíc: 11 633,00 Kč
Vybráno 33.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 682 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)