25.7.2013
Kategorie: Společnost

Dotujme zloděje a podvodníky!

Sdílejte článek:

OD: LUKÁŠ KUBEC 25/07/2013

Po prostudování mnoha erudovaných textů jsem došel k jasnému závěru – lékem na veškeré chyby a bolístky současné doby jsou podvod a krádež. Musíme tedy podporovat podvodníky a zloděje.

 

 

Však si to vemte – před zlovolnými obchodníky nás ochrání regulace – tedy to, že někdo přijde, vezme nám naši možnost rozhodnout se a rozhodne za nás.

 

Nebo – z krize nás vyvedou levné peníze, státní dotace a „bailouty“ velkým podnikům. Inflace je lék, daně jsou hojivou mastí. Je správné a navýsost prospěšné, když nám někdo vezme peníze a aniž by se nás ptal, utratí je za nás!

 

Jak praví lidová moudrost, spoří-li jeden, je to požehnání. Spoří-li však všichni, je to katastrofa. Proto je nutné lidem brát jejich uspořené peníze (například inflací) a vracet je do oběhu.

 

Avšak ano, bohužel, politici pletichaří a na důležité úkoly, jakými jsou zvyšování daní a snaha rozpumpovat inflaci, zapomínají. Proto krize (ne)odeznívá (tak pomalu). Proto nežijeme již v období velkého růstu.

 

Proto mám však ultimátní řešení – podporujme zloděje a podvodníky!

 

Však co dělá zloděj či podvodník? Pokud uchováváte příliš peněz, vězte, že oni vám je budou chtít vzít a utratit je za vás. To je přeci navýsost prospěšná věc, jak jsme si řekli již výše! Může to být přeci mnohem efektivnější, než inflace sama!

 

Zloděj a podvodník se přeci zmocní vašich peněz, vezmou vám možnost rozhodnout se a rozhodnou za vás. Jak jasné! Jak jednoduché! Už nebude třeba složitých parlamentních vyjednávání! Už nebudeme omezování jakousi politickou „morálkou“ či „veřejným míněním.“ Lidem prostě naordinujeme dobro a hotovo!

 

Je naprosto nepřípustné, aby se lidi mohli bránit! Užití násilí vůči zloději či podvodníkovi musí být přísně trestáno! Nejen, že lidský život je samozřejmě objektivně hodnotnější, než nějaký majetek (pche), ale zloděj je také přeci milodárce, který napravuje neodpustitelnou chybu jedince, který se rozhodl se sám rozhodnout – a rozhodl se špatně (spořil, nekupoval či kupoval u špatného obchodníka či kupoval nesprávné věci).

 

Policisté a další zaměstnanci státu mají povinnost zloděje chránit a pomáhat jim! Policista musí vždy ochotně propůjčit zloději zbraň a pomoci mu v okrádání ostatních. Úkolem státu je přeci zajišťovat veřejné blaho. Pokud se tomu někteří jedinci, nechutní oportunisté, budou chtít vzepřít, musíme je potlačit třeba i silou!

 

Pokud by se však podařilo i přes politické vrtochy prosadi 100 % zdanění příjmů, či – ještě lépe – progresivní zdanění o sazbách 100, 110, 150 a 200 procent, měla by krádež ještě jedno morální obhájení – jakékoliv peníze, které by mohl zloděj ukrást, by byly přeci logicky peníze nezdaněné, státu nepřiznané! Špinavé peníze z kasínového kapitalismu! Tyto peníze si zaslouží být ukradeny!

 

 

Snad ani netřeba dodávat, že ono zdanění by mělo být platné i zpětně. Je třeba lidem vysvětlit, že rozhodovat se sám je nepřípustné. Lidé přeci nemohou vědět, jestli společnosti prospějí spořením. Je také navýsost nespravedlivé, že lidé svým rozhodnutím dali peníze jedněm podnikatelům, ale nedali je těm ostatním! Jak diskriminující!

 

Jak vidíte, je to naprosto nezpochybnitelné. Jsou-li regulace, zdanění a inflace správné a dobré, pak to znamená, že je dobré, když za každého jedince rozhodne někdo jiný. Není efektivnějšího řešení, než když budeme podporovat hrdinné a pracovité zloděje a podvodníky, kteří se tohoto úkolů zhostí s plnou vervou!

 

Chtěl jsem ještě navrhnout, aby zlodějům a podvodníkům bylo zřízeno vlastní ministerstvo. Avšak pak mi došlo, že stačí jen pravdivě přejmenovat Ministerstvo financí.

 

 

Pamatujte si:

Krádež je dobrá, směna je zlá.

Otroctví je svoboda, společnost je jedinec.

Většina má objektivní pravdu, protože většina má sílu.

Nejde o nic jiného, než o uplatňování primitivní doktríny, že hrubá síla je v právu.

 

 

 

ZDROJ: Lukáš Kubec

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 74 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.