25.7.2013
Kategorie: Společnost

Dotujme zloděje a podvodníky!

Sdílejte článek:

OD: LUKÁŠ KUBEC 25/07/2013

Po prostudování mnoha erudovaných textů jsem došel k jasnému závěru – lékem na veškeré chyby a bolístky současné doby jsou podvod a krádež. Musíme tedy podporovat podvodníky a zloděje.

 

 

Však si to vemte – před zlovolnými obchodníky nás ochrání regulace – tedy to, že někdo přijde, vezme nám naši možnost rozhodnout se a rozhodne za nás.

 

Nebo – z krize nás vyvedou levné peníze, státní dotace a „bailouty“ velkým podnikům. Inflace je lék, daně jsou hojivou mastí. Je správné a navýsost prospěšné, když nám někdo vezme peníze a aniž by se nás ptal, utratí je za nás!

 

Jak praví lidová moudrost, spoří-li jeden, je to požehnání. Spoří-li však všichni, je to katastrofa. Proto je nutné lidem brát jejich uspořené peníze (například inflací) a vracet je do oběhu.

 

Avšak ano, bohužel, politici pletichaří a na důležité úkoly, jakými jsou zvyšování daní a snaha rozpumpovat inflaci, zapomínají. Proto krize (ne)odeznívá (tak pomalu). Proto nežijeme již v období velkého růstu.

 

Proto mám však ultimátní řešení – podporujme zloděje a podvodníky!

 

Však co dělá zloděj či podvodník? Pokud uchováváte příliš peněz, vězte, že oni vám je budou chtít vzít a utratit je za vás. To je přeci navýsost prospěšná věc, jak jsme si řekli již výše! Může to být přeci mnohem efektivnější, než inflace sama!

 

Zloděj a podvodník se přeci zmocní vašich peněz, vezmou vám možnost rozhodnout se a rozhodnou za vás. Jak jasné! Jak jednoduché! Už nebude třeba složitých parlamentních vyjednávání! Už nebudeme omezování jakousi politickou „morálkou“ či „veřejným míněním.“ Lidem prostě naordinujeme dobro a hotovo!

 

Je naprosto nepřípustné, aby se lidi mohli bránit! Užití násilí vůči zloději či podvodníkovi musí být přísně trestáno! Nejen, že lidský život je samozřejmě objektivně hodnotnější, než nějaký majetek (pche), ale zloděj je také přeci milodárce, který napravuje neodpustitelnou chybu jedince, který se rozhodl se sám rozhodnout – a rozhodl se špatně (spořil, nekupoval či kupoval u špatného obchodníka či kupoval nesprávné věci).

 

Policisté a další zaměstnanci státu mají povinnost zloděje chránit a pomáhat jim! Policista musí vždy ochotně propůjčit zloději zbraň a pomoci mu v okrádání ostatních. Úkolem státu je přeci zajišťovat veřejné blaho. Pokud se tomu někteří jedinci, nechutní oportunisté, budou chtít vzepřít, musíme je potlačit třeba i silou!

 

Pokud by se však podařilo i přes politické vrtochy prosadi 100 % zdanění příjmů, či – ještě lépe – progresivní zdanění o sazbách 100, 110, 150 a 200 procent, měla by krádež ještě jedno morální obhájení – jakékoliv peníze, které by mohl zloděj ukrást, by byly přeci logicky peníze nezdaněné, státu nepřiznané! Špinavé peníze z kasínového kapitalismu! Tyto peníze si zaslouží být ukradeny!

 

 

Snad ani netřeba dodávat, že ono zdanění by mělo být platné i zpětně. Je třeba lidem vysvětlit, že rozhodovat se sám je nepřípustné. Lidé přeci nemohou vědět, jestli společnosti prospějí spořením. Je také navýsost nespravedlivé, že lidé svým rozhodnutím dali peníze jedněm podnikatelům, ale nedali je těm ostatním! Jak diskriminující!

 

Jak vidíte, je to naprosto nezpochybnitelné. Jsou-li regulace, zdanění a inflace správné a dobré, pak to znamená, že je dobré, když za každého jedince rozhodne někdo jiný. Není efektivnějšího řešení, než když budeme podporovat hrdinné a pracovité zloděje a podvodníky, kteří se tohoto úkolů zhostí s plnou vervou!

 

Chtěl jsem ještě navrhnout, aby zlodějům a podvodníkům bylo zřízeno vlastní ministerstvo. Avšak pak mi došlo, že stačí jen pravdivě přejmenovat Ministerstvo financí.

 

 

Pamatujte si:

Krádež je dobrá, směna je zlá.

Otroctví je svoboda, společnost je jedinec.

Většina má objektivní pravdu, protože většina má sílu.

Nejde o nic jiného, než o uplatňování primitivní doktríny, že hrubá síla je v právu.

 

 

 

ZDROJ: Lukáš Kubec

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 107 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.