bartosantifa
15.3.2021
Kategorie: Politika

Dotlačí nás průzkumy veřejného mínění a ČT k pirátskému multikulturnímu eurosocialismu?

Sdílejte článek:

PETR ŠTĚPÁNEK

stepanekZačínali jako aktivisté, jejichž motivací a největším zájmem bylo, aby se na internetu mohlo svobodně krást. Duševní vlastnictví jim nic neříkalo, stejně jako vlastnická práva, chtěli si prostě ze sítě stahovat cokoli, co se jim líbí. Hudbu, filmy, hry. Za tím účelem se začali organizovat. Dnes sedí v parlamentu a jejich předseda má ambici stát se předsedou vlády.

.
Leccos už dnes dělají jinak, ale to základní zůstalo. Radikální levičáctví. O kom je řeč? O České pirátské straně. Pomyslete na jakoukoli ultralevičáckou hovadinu, na jakýkoli pokrokářský -ismus, co jich jen na nás pomatený svět a doba vymknutá z kloubů chrlí, a můžete vzít jed na to, že to mají v repertoáru. Milují Brusel a namísto internetové svobody dnes bojují proti fake news, což je jen jiné označení pro novodobou cenzuru. Jsou ale o to nebezpečnější, že navenek se tváří svobodomyslně. Někteří mají dlouhé vlasy, jejich šéfík dredy, ani hambatá videa zasloužilých pirátek nejsou ke škodě.

Nyní přišli na geniální myšlenku. Aby si připumpovali svaly, význam i velikost, spojili se s jinou povedenou partičkou. Ta si pro změnu říká STAN. Nehledejte je v kempech nebo na tábořištích, nýbrž na radnicích a obecních úřadech. Zkratka STAN totiž ukrývá starosty a nezávislé. Na své cestě do vysoké politiky začínali jako parťáci Schwarzenberga a Kalouska, respektive jejich nového pravicového uskupení nazvaného TOP 09. Prý Tradice – Odpovědnost – Prosperita, to vše datované do roku 2009. Kalousek v té době dokonce tvrdil, že napravo od TOP 09 je zeď.

Manželská postel s procentuálně vyfouklým Kalouskem a dřímajícím Schwarzenbergem ovšem po čase přestala starostům vyhovovat, a tak se začali poohlížet po jiné nevěstě. Dokonce už chystali další sobáš, dokonce v kostele, protože s lidovci. Ale na poslední chvíli z tohoto registrovaného koaličního partnerství sešlo, neb hrozilo, že v sutaně by desetiprocentní vstupní laťku nemuseli přeskočit.

Střih. Simsala bim, čáry máry fuk, tma přede mnou, tma za mnou, pardon, tma před starosty, tma za nezávislými, nyní povedení stanaři lezou do chomoutu pro změnu s ultralevými piráty. Dá se to popsat i takto: Mladí ultraleví bojovníci za wifinu v gulazích se propojují s odborovou centrálou starostů, kterým nestačí starostenské platy, pročež v množství větším než malém a pod hlavičkou ukradenou ostatním starostům i nám všem, kteří se ve svých životech cítíme být nezávislí, usilují o přivýdělky v parlamentu.

Poznámka na okraj. V našich luzích a hájích je zvykem nazývat politickými turisty politiky, kteří opakovaně mění dresy politických mužstev, v jejichž barvách hrají. Někdy je to dost nespravedlivé, neboť někteří spíše po churchillovsku mění stranu, aby nemuseli měnit své názory. Se stanaři je to ale obráceně. Sice nemění dres, ale od kdysi festovně pravicové TOP 09 nyní doputovali až k ultralevým pirátům. Tohle jsou opravdoví političtí turisté. Kam politický vítr, tam stanařský plášť. Prostě takový turistický oddíl.

Marketingový útok na voličské hlasy už započal. Obvykle se to dělá takto: Nejprve se najde nějaká „šikovná“ agentura pro výzkum veřejného mínění, jež vyvolencům/objednatelům výrazně přestřelí procentní zisk. Realitu v tom nehledejte, ukazuje to směr, kam má realita doputovat. Voliče je třeba obrábět a vést. Spřátelená nejmenovaná veřejnoprávní televize jednu takovou děvečku pro všechno, jež vždy vyzkoumá, co je třeba, má. A už to jede.

Máme se na co těšit. Prostoduchý volič má totiž jednu konstantní vlastnost. Když ho omrzí zoufalí politici, které volil minule, neomylně si zvolí ještě horší. Říká se tomu z louže pod okap. Vítejte v České republice!

  • Petr Štěpánek, fb
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 912 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
politicon.cz
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)