nature-1790142_1280
21.2.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Doručení kytice až do domu

Sdílejte článek:

Kytice domů: Proč vyzkoušet květinového kurýra?

Už jste někdy zažili situaci, při které jste zvažovali zda necháte kytici poslat pomocí služeb květinového kurýra, nebo to raději necháte ve svých rukou, obětujete tomu čas a vše zařídíte sami? Ano, záměrně jsme napsali obětovat čas, jelikož zařizování, nákup a donáška květin není u běžných kamenných květinářství samozřejmostí, naopak veškeré věci okolo jsou jenom na vás. Osobní předání květiny zní jako skvělé překvapení, ovšem, co teprve překvapení v podobě zvuku vašeho zvonku, kdy najednou spatříte květinového kurýra s překvapením? Nezní to super? Pokud vám to nestačí jako dostatečný argument, v dnešním článku si představíme hned několik výhod, které sebou kytice domů nesou. A že je nich není málo! Proto se pohodlně usaďte a jdeme na to.

Správná přeprava

Každý správný florista a květinářství přesně ví, co je pro květiny nejlepší. A s tím souvisí i samotná přeprava květin. Profesionální výbava na přepravu květin nesmí žádnému kurýrovi chybět. Speciální podpěry a nádoby dokážou perfektně zabránit poškození nebo pádům rostliny, které samozřejmě během přepravy mohou nastat. O vaše květiny během přepravy opravdu nemusíte bát, bude o ně postaráno jako v bavlnce. To se úplně o cestování v autě nebo v městské hromadné dopravě říct nedá, nemyslíte? Zároveň také počasí hraje velkou roli. To sice nenaplánuje ani květinový kurýr, nicméně jeho cesta bude přímočarejší, než ta vaše. Zároveň také kurýři přesně ví, jaká teplota je pro květiny ideální. Jsou si vědomí že sluneční světlo a vítr mohou velmi snadno narušit kvalitu přepravovaných rostlin. Proto je kurýrní vůz schopen nabídnout ty nejlepší podmínky, pro vaše květiny a nemusíte se tedy strachovat o žádné externí vlivy, které by mohly mít negativní dopad na vaši kytici.

Neriskujte vaše auto

Ano, stačí jedna prudší zatáčka nebo nečekaná brzda a pohroma je na světě. Nejen že můžete poškodit květinu, navíc si můžete udělat také pěknou neplechu přímo v autě. Při přepravě řezaných květin může dojít například k vylití nádoby s vodou, nebo při prudkém nárazu můžete opravdu nenávratně poškodit vaši kytici. A rozhodně nechcete dávat polámanou kytici vašim blízkým. Pokud tedy chcete vaše auto čisté a kytici předat opravdu v pořádku, nelamte si hlavu a nechejte to na kurýrovi.

Moment překvapení

Ano oblíbený moment překvapení, o kterém to vlastně celé je! Obdarovaný doslova do poslední sekundy, než otevře přání netuší, od koho nádherná kytice předaná kurýrem je. A znáte to? Znáte ten skvělý pocit, když vás někdo nebo něco překvapí? Dopřejte tento pocit i vašim nejbližším a udělejte jim nádherné překvapení v dobu, kdy to čekají nejméně.

Zhodnoťte událost a dejte příjemci čas

Pokud se jedná o příležitost narození miminka nebo naopak ztrátu blízkého, zhodnoťte, kdy je správný čas na překvapení v podobě květin. Může se stát, že se v momentální situaci lidé necítí ještě tak moc komforně a proto nemusí zcela dobře reagovat na vaše překvapení. V tento moment je dobré s nimi mluvit, zajímat se a jakmile uznáte, že nastala ta správná doba, poslat květiny! Chceme přece dělat květinami radost, ne starost.

Bydlí váš známý daleko? Není problém.

Právě pro tyto situace, byste ani neměli nad kurýrem váhat a jednoduše kytici rovnou objednat. Přesně pro tyto situace je květinový kurýr stavěný, aby vám pomohl překonat vzdálenost na kterou si možná netroufáte, nebo která je pro vás v daný moment nereálné. Aby doručil kousek vás a udělal tak příjemci hezčí den.

Při pochopení všech věcí, které jsme dnes zmínili snad nemusíme říkat kolik času, starostí i případného trápení si s objednávkou z online květinářství můžete ušetřit. Věnujte váš čas smysluplnějším věcem než je čekání v koloně, úklid auta po rozbité váze nebo pobíhání po městě. S květinovým kurýrem si můžete být jistí, že kytice dorazí přesně na adresu, kterou jste zadali a to v nejlepší kondici a s perfektní péčí. Tak co, objednáte ještě dnes?

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 161 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.