speed-1174087_960_720
17.2.2016
Kategorie: Společnost

Dopravní buzerace platí jen na “vobyčejný člověky”, na soudruha z ČSSD, který ji pomáhá zavádět, ne …

Loading...
Sdílejte článek:

URZA 17|02|2016

Poslanec Štěpán Stupčok, příslušník silničně buzerační strany pevné ruky ČSSD, se ožral a naboural na D7 do svodidla či značky; když na místo dojela benga, dotyčný jim oznámil, že ačkoliv je tam sám u zbouraného auta, on neřídil, navíc i když je od pohledu úplně na plech, dýchnout jim též nedá.

 .
Existují sice svědci, podle kterých prý řídil, nicméně policie nyní případ vyšetřuje; jeden ze svědků tam dokonce přímo byl a nabízel uniformovaným opicím svědectví o tom, že poslanec skutečně řídil, nicméně ti mu řekli, aby si dával pozor na to, co říká a do čeho by se mohl zaplést, jeho vizitku prý odmítli.
.
Upřímně řečeno je mi celkem jedno, zda bude Stupčok potrestán, bylo by mi v zásadě ukradené, i kdyby se tam zabil, ale když nikomu nic neudělal, jen poškodil infrastrukturu, principiálně by asi nebylo nic proti ničemu, kdyby celá záležitost zůstala mezi ním, jeho pojišťovnou a tím, kdo bude napravovat škody; na celé záležitosti mi vadí, že přesně tihle grázlové ze Sociální demokracie jsou jedni z prvních, kdo instalují zákony umožňující policejní dopravní buzeraci (bodovým systémem počínaje).
 .
Jsou to oni, kdo nazývají využití ústavního práva „výmluvou na osobu blízkou“, volají po tvrdších represích přesně pro opilé řidiče a vymýšlejí zákony, kvůli kterým má pak policie možnost buzerovat slušné řidiče; a proč? Inu, protože dotyční vymýšlejí zákony „pro ty ostatní“; když se to týká jich osobně, dělají přesně to, co jinak nazývají „výmluvami“.

.

K dopravnímu tématu ještě jeden postřeh od stejného autora (pozn. PP): Ministerstvo dopravy redefinovalo značku „Zákaz vjezdu nákladních automobilů“; neplatí již jen pro vozidla nad tři a půl tuny, ale nově také pro lehké dodávky, pickupy či kombíky s přepážkou. Z mraků celkem logických omezení, za kterými typicky stálo omezení vjezdu příliš těžkých automobilů na infrastrukturu, jež k tomu není určena, se tak tahem úředníkova pera stal krásný buzerační nástroj, sen každé uniformované opice. Krom zákazů vjezdů do určitých oblastí se to též týká rychlejších pruhů na některých silnicích, kde je doposud zakázáno předjíždění kamionů; nyní tam tedy nesmí předjíždět ani ten, kdo má normálního kombíka s nákladovým prostorem odděleným mřížkou, což je samozřejmě krutě smysluplné, neboť taková mřížka v interiéru udělá s divy s jízdními vlastnostmi každého auta!

.
Ministerstvo dopravy už si ani nehraje na to, že by ty značky měly být prospěšné, protože kdyby ano, těžko může jejich význam jen tak předefinovat a prohlásit, že všude, kde bylo doposud „správné“ nepouštět vozidla nad tři a půl tuny, dnes nesmí ani ty lehčí v závislosti na tom, jak mají oddělený osobní prostor od nákladního; pravým účelem podobných nesmyslů je policejní buzerace a udělování pokut za jednání, které nikomu neškodíbezúčelných značek jsou po ČR rozmístěny mraky (zejména některé úplně dementní STOPky, například v Kralupech každý týden jezdím přes takovou, jejíž přínos pro bezpečnost je záporný, takže ji řidiči mají tendenci ignorovat, pročež tam neustále hlídkují opice v uniformách a kasírují), ale benga samozřejmě uvítají každou další, aby mohla obhájit své počty (v koncentraci fízlů – jeden na 250 lidí – patří ČR ke světovým špičkám, konkuruje jí jen několik totalitních režimů).
 .
ZDROJ: Urza
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč

Celkem za měsíc: 6 011,11 Kč
Vybráno 17.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 25 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
6 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.