dopis116
17.1.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Dopis velmi rozzlobené ženy českým politikům

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ANN 17|01|2016

Tento režim je již tak zkorumpovaný a politici tak pyšní a přesvědčení o své neomezené moci, že se nestydí rozkrádat stát různými privatizacemi, amnestiemi a rozprodáváním státního majetku za hubičku kamarádům s tučným všimným pro sebe a potom přidat důchodcům s příjmem okolo deseti tisíc 40 korun, ale poslancům, kteří s vedlejšími přivýdělky v různých podnikových radách berou statisíce dají 14% ze základu, soudcům 9% a další vyjmenovávat by bylo na týden.

Co je ale do nebe volající, že “Oni tmaví, ukřičení a stále se ohánějící diskriminací ” – dostanou bez práce byt, sociální dávky, příspěvky na energie i nové zařízen í bytu, zdravotní péči i školné a dokonce ochranu policie. A ještě stále vykřikují, že pro ně stát nic nedělá a že je lidé označují hanlivým názvem “nepřizpůsobiví”!!!  Je jedno jak je budeme nazývat, jestli Romové nebo Muslimové. 

Státní agentura pro začleňování Romů obdržela v minulých dnech od státu opět částku 200 000 000,- Kč a na děti s leukémií se sbírají víčka od PETek! Přitom nevládní organizace v ČR berou celkem za jeden rok přes půl miliardy dotací na přistěhovalce a lidi v tísni!!! Na co je používají, když tu údajně skoro žádní nejsou, proč to není pro naše nemocné děti, opuštěné děti v Klokáncích či na invalidy ??? Dováží si v rámci humanitární pomoci s velkou slávou cizí muslimské rodiny na operace do IKEMU, ale naše děti jim za pomoc nestojí, pro ně peníze nejsou!

 Budeme s tím už konečně něco dělat a při příštích volbách se podle toho zařídíme? 
 
Náš slavný státní rozpočet nemá peníze na centra pro slepé vozíčky pro postižené, lůžka pro staré a nemocné, děti v Klokáncích. Ale kolik peněz z naší práce stojí taková normální “romská rodina”a co teprve bude stát daleko početnější “muslimská rodina” pokud si je sem necháme nalézt a namnoží se jak králíci”?
 
Muslimové a Romové budou mít vše zadarmo – bydlení, léčení i školství a sociální dávky budou mít 2x takové, než důchodci, a lidi co přišli o práci, kteří celý život pracovali pro vlast, budovali ji a odváděli daně?! Nestydíte se, páni a dámy tam”nahoře”, co jste “za vodou, máte nakradeno” a kteří o nich rozhodujete a rozdáváte z našich peněz?   

Kdo Vám dal právo rozhodnout se bez našeho souhlasu, že z našich daní budeme živit cigáňata a nespočet muslimů a můj soused bude nucen shánět sponzory na výcvik psa pro svého postiženého syna?

Cítím obrovský vztek a beznaděj. Cítím se obětí “bílého rasismu a diskriminace ve vlastní zemi”, protože oni mají jen práva a žádné povinnosti, zatímco my bílí máme jen povinnosti a žádná práva! Udělali si z nás otroky naši milí politici! Proč jsme vlastně tenkrát dělali revoluci, když výsledek je přímo tristní, ba občas horší, než za minulého režimu? Ti, kdo poctivě pracují, živí líná, sprostá a primitivní individua, která nikdy pracovat nebudou a žene se sem horda ještě horších, kteří nás nebudou jen vyžírat, ale půjdou nám přímo po krku!

Budeme se bát ozvat se, aby nám ještě nebylo vyčteno nějakou přiblblou ochránkyní práv, že je živíme špatně? Ať si je vezme na měsíc domů a pak něco říká do médií. Zrovna tak jako Husejn z OSN, který nás kritizuje a přitom jeho bohatá Saudská Arábie si nevzala jediného imigranta – bratra ve víře se stejným jazykem i zvyky! Proč za nabízených 800 miliard eur, která chtějí věnovat na výstavbu mešit v Evropě pro ně nepostaví domy a podniky, aby měli práci? Chtějí nás prostě zlikvidovat, naše svobody, kulturu, zvyky a zotročit naše ženy a děti. Ukrást výsledky tisíce let práce našich předků! NEDOVOLME TO!!!

Před rokem 1989 policie chránila politiku jedné strany – KSČ, dnes chrání ty, jež by měla trestat a zavírat za nezákonné překročení naší hranice bez dokladů!

Kdybych vylovila zlatou rybku, přála bych si, aby se ženy politiků z nákupu  vracely uličkou “černé většiny” po pokálených schodech a měly od nich počmárané a poničené dveře. Aby za rozbitým oknem poslouchaly hluk, nadávky, vulgarity a řvaní –  lidové umění utiskované menšiny – a napjatě hlídaly, kdy se za rohem objeví jejich ratolest, plížící se se strachem ze školy.

A aby si vyzkoušely žít bez blahobytu, ochranky a střežených rodinných haciend a třásly se strachy, kdy si je vyhlídne nějaký nadržený imigrant plný testosteronu a znásilní ji, či jako zvrhlý pedofil bez váhání použije ke svému chtíči její malou dcerku a zařadí je tak obě do kolonky “neobjasněné zločiny”!

Toto už se totiž běžně děje v Německu, Francii, Anglii, Švédsku, prostě všude tam, kde je vítali s otevřenou náručí a už jsou rozlezlí a dokazují, že jsou pány území, která zabrali! V Anglii říkají znásilněným holčičkám “EASY MEAT” – snadné maso! Soudci se jich bojí a odsoudí raději místní obyvatele, pokud se odváží bránit.

Média a tisk mají embargo o těchto zločinech informovat, šíří se jen přes nezávislé internetové servery! Vlastní je všechny totiž elita, která si přeje zánik evropských národů a bílé rasy!

Podle statistických údajů ve Švédsku za rok 2014 bylo znásilněno tisíce žen i dětí! Jinde to není lepší! A tohle je stále málo na to, abyste se začali bát a konečně řekli NE Evropské unii a Merkelové – “Andělu zkázy celé Evropy?” Měli by vám zrentgenovat hlavy, jestli máte mozek nebo jen kouli na krku!

Opravdu Vám to nedochází páni poslanci a senátoři nebo máte pocit, že Praha je daleko a vás se to stejně netýká, neboť to vaše ochranka nedovolí? Kolik z vás by je chtělo mít za sousedy? Nebo si tímto způsobem zvete k udržení své moci další miliony nových voličů a hodláte z nich udělat ozbrojené Lidové milice jako Merkelová? Tam již údajně chodí po městech a upozorňují na nevhodné oblečení, zakazují rakušákům jódlovat, chodit se psy, kde se pohybují muslimové, neboť je to nečisté zvíře. Všechno je uráží a salámovou metodou odkrajují stále více práva a zvyky původních obyvatel ve jménu diskriminace a práva Šária. Někteří starostové německých měst již vyvlastňují nadměrné byty a domy, aby měli ubytování pro imigranty, vlastní vojáky vystěhovali z kasáren do stanů, blíží se zima a vůbec jim to není blbé. Kdy začnou totéž dělat i naši přisluhovači EU s námi?!

 Dr. Hnízdil kdysi napsal, že vláda tím, že stresuje svůj národ nekompetentním rozhodováním, podporováním korupce, zlodějen a vytvářením nejisté budoucnosti, je přímo odpovědná za kvalitu zdraví národa! Musím s ním souhlasit jen napůl, vláda je totiž  nyní přímo odpovědná nejen za naše zdraví, ale přijímáním kvót a rozkazů z unie dnes ohrožuje i naše životy a životy našich dětí! A na to jsme jí nedali mandát ve volbách. Pokud si pamatuji, žádná z volených stran neměla ve svém programu z nás islamizací naší země nadělat otroky!

Rozhodla jsem se podporovat veškeré aktivity Okamury, směřující proti imigrantům, proti terorismu, proti multikulti fantasmagorii EU likvidující naši civilizaci. Musíme bojovat o svá práva a svobody všichni, on sám to za nás udělat nemůže! I když Zemana nemusím, rozhodně s ním též souhlasím, že ISLÁM není slučitelný s jakoukoli demokracií a oni nebudou ctít naše zákony! Je to TROJSKÝ KŮŇ V EVROPĚ!!! Prosazováním zákona Šária nás chtějí ovládnout. Člověk, který utíká před válkou by se pro zachování života klidně vzdal i víry, oni se nechovají jako vděční hosté, ale mají jen tvrdé požadavky na co mají nárok a co jim musíme dát a zajistit. 

Čím víc nás bude nesouhlasit, tím více se budou nuceni i politici zamýšlet nad svou i naší existencí.

V jednotě je síla!!! Nenechme se oslabit blbými slovíčky jako politická korektnost s Evropskou unií. Tohle je nájezd na Evropu a my, ač si to neuvědomujeme, jsme již ve válce! Je trochu jiného charakteru, než na jakou jsme byli zvyklí od fašistů. Zatím nemají zbraně, zatím! Ale přesto je to násilí a nezákonné dobývání našeho území!

Zlo využije vždy náš soucit jako slabinu ve svůj prospěch! Nikdo nás nemá právo označovat hanlivě za xenofoby, protože právo bránit se násilí je v Listině lidských práv a svobod. Kdo by se chtěl nechat dobrovolně okrást, podřezat a nechat zotročit svoji ženu a děti je blázen, ne humanista.

My jsme je sem nezvali, ani je tady nechceme!!!

PS: Přátelé neživte v sobě jen nenávist, ta by oslabovala vaši sílu bojovat za naše svobody práva pro naše děti a budoucnost naší vlasti, ale posilujte odhodlanost dát se na odpor vůči příkazům z Unie a nekompromisnost vůči jejich řádění a požadavkům!

Srdečně vás všechny zdravím!

Poznámka: Text, který nám přišel e-mailem se žádostí o zveřejnění.  

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč

Celkem za měsíc: 4 719,00 Kč
Vybráno 13.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
45 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.