26.8.2015
Kategorie: Společnost

Dopis budoucím generacím

Sdílejte článek:

MAREK MORÁVEK 26|08|2015

Já jen z té duše přeji a pána boha prosím, aby milovanému a po všechny časy nad jiné těžce zkoušenému národu našemu co nejdříve dostalo se věrného zrcadla veškeré jeho minulosti, ku poučení a vzpamatování se.

Moji drazí Češi, kamarádi, vlastenci,

píši vám tento dopis jako odkaz budoucím generacím. Nevím, v jaké době a jestli vůbec ho budete číst. Nejsem si jist, zda nebudou chapadla cenzury už natolik rozvinutá, že nedovolí, aby se k vám mé poselství dostalo. Nejsem si také jist, zda najdu dostatečné množství stejně uvažujících lidí, kteří mi pomohou, aby se dopis už dnes šířil a aby si jeho obsah lidé uchovali ve své paměti. Jen tak se může můj vzkaz někdy dostat i k vám, generacím budoucím.

Je 21. srpen roku 2015, dnes je to přesně 47 let, kdy bylo tehdejší Československo obsazeno vojsky Varšavské smlouvy. Nyní téměř po půl století čelíme další invazi, kdy se v rámci stěhování národů na Evropu valí statisíce cizáků. Ti, kteří jim otevírají brány, tvrdí, že to jsou uprchlíci před válkou a že je naši povinností, abychom jim pomohli. Vůbec ale neberou ohled na to, že velká část těch lidí jsou ekonomičtí migranti. Přehlížejí, že mezi nimi je obrovské množství muslimů, jež vyznávají víru toho strašného islámu, který je učí, aby nás nemuslimy (křesťany, ateisty, židy…) nenáviděli. Život v Evropě se tak ponořuje do velkého strachu a nejistoty. Nejinak tomu je i v naši milované České republice. Prostý lid, který tvoří tuto zemi se právem obává o svou budoucnost a je připraven se bránit. To nese velmi těžce značná část našich politiků, kteří už dnes neslouží českému lidu, ale pro pár špinavých zlaťáků hrbí své hřbety před cizími zájmy. K nim se přidávají všemožní pseudointelektuálové a různí pracovníci z humanitních a neziskových organizací, které se uprchlíky a menšinami zabývají a ročně na tento svůj koníček čerpají desítky a stovky milionů ze státní kasy.

_deti

Situace se v posledních měsících dramatizuje a začíná být více a více napjatá. Na prostém českém lidu se připravuje obrovská zrada, připravuje se jeho porážka. Jako odpůrci multikulturalismu jsme častování těmi nejhoršími nadávkami. Hovoří se o nás jako o psech a xenofobní lůze, kterou je třeba jednou pro vždy umlčet. Proto se chystají všelijaké kampaně, které mají náš odpor zlomit. Část našich vědců v posledních dnech sepisuje petice a zvedá na nás varovný prst, neboť jsme prý plni nesmyslných předsudků a je nepřijatelné, abychom je ventilovali a abychom se postavili na odpor.Naše děti už dávno nejsou ve školách vychováváni k lásce ke své vlasti, místo toho současná ministryně školství plánuje, jak jim bude vymývat mozky svým bojem proti údajné xenofobii. Znám jedno přísloví, které říká: „chceš li zničit národ, znič mu děti“.

Nerozumím tomu, kde se to v těch lidech bere. Říkají o sobě, že bojuji za práva menšin a proti předsudkům, které se nebezpečně šíří v naší společnosti a které jsou způsobeny především neinformovaností. Považují se za vzorek ony ušlechtilé humanity, přitom jsou plni nenávisti vůči všemu českému. Nevím, z jakých pramenů tryská jejich nenávist a zloba proti nám, kteří jsme jejich spoluobčany. Cítím se jejich chováním zahanben. Netuším, jak to s námi vše dopadne, současný stav je neudržitelný. Čekají nás zřejmě třídní konflikty a dříve či později propuknou na plno také muslimské bouře. Chci vám však slíbit jedno, budeme se bránit do poslední chvíle, budeme střežit naše hodnoty a budeme bojovat o svou vlast, tak jako o ni po staletí bojovali naši předci. Uděláme vše pro to, aby se naše činy nesly Evropou jako zástava lepší budoucnosti, jako přízrak revoluce proti pánům, jako symbol bratrství vykořisťovaných. Jsme Češi! Nikdy se nevzdáme!

S úctou 

Marek Morávek

21.8.2015

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 471,00 Kč
Vybráno 47.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 555 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.