TRUMP3
18.10.2020
Kategorie: Politika

Donald Trump kritizuje cenzuru sociálních sítí

Sdílejte článek:

EUGEN RUSNÁK

Liberální vlády, v mnoha zemích, nastolily cenzuru, o jaké se komunistům a “bolševikům”, kteří jsou dnešními liberály a “demokraty” tak nenávidění, v druhé polovině minulého století, ani nesnilo. Mainstreamová média se snaží zavřít ústa “konspiračním” nezávislým oponentům, kteří pro ně představují mimořádně silnou konkurenci a poškozují jejich byznys v ekonomice, tak v oblasti propagandy. Situace zašla tak daleko, že se vůči cenzuře ohradil i samotný prezident Spojených států.

Donald Trump zkritizoval rozhodnutí vedení společností Facebook a Twitter, které na sociálních sítích omezilo šíření článku, zveřejněného v deníku New York Post. Článek prozrazoval některé detaily zajímavé komunikace Huntera Bidena, syna současného prezidentského kandidáta a poradce vedení ukrajinské společnosti Burisma Vadima Požarského. Tato komunikace prozrazuje, že potomek prezidentského kandidáta se na Ukrajině zabýval činností, která určitě by se nedalo označit za “legitimní a průzračnou …”

” Je to hrozné, že Facebook a Twitter odstranily článek deníku New York Post o nesporných důkazech v elektronických listech, souvisejících s ospalým Joem (tak Donald Trump nazývá Joeho Bidena – pozn. Aut.) A jeho synem Hunterem. Pro ně je to jen začátek. Není nic horšího, než zkorumpovaný politik, “zdůraznil Donald Trump na své stránce na Twitteru.

Zároveň vyzval, aby byl zrušen takzvaný “článek 230,” který je součástí zákonu o etice v oblasti komunikací. Koncem května americký prezident podepsal nařízení o regulování činnosti sociálních sítí ve Spojených státech. Jak sám vysvětlil, daný dokument by měl zajistit korigování práce sociálních sítí. Hlava Bílého domu podotkla, že sociální sítě, které se zapletou do cenzurování nebo politických aktivit, od nynějška nebudou chráněny imunitou a budou čelit odpovědnosti za své jednání.

Zástupce Facebooku Andy Stone však na své stránce na Twitteru prohlásil, že článek deníku New York Post “patří do kategorie materiálů, které pomezní partneři sociální sítě mají prověřit ve věci pravdivosti faktů …”

Americké média uvedla, že gro článku v New York Post tvoří mailová komunikace Huntera Bidena. Jeden z listů je datován 17. dubna 2015 a byl poslán synovi Joeho Bidena rok poté, co byl zařazen do vedení společnosti Burisma. Vadim Požarskij v tomto listu poděkoval Hunterovi Bidenovi za pozvání do Washingtonu a poskytnutí možnosti setkání s jeho otcem, který tehdy působil ve funkci viceprezidenta v administraci Baracka Obamy. V dalším dopise, odeslaném v květnu 2014, Požarskij se ptal Huntera Bidena, jakým způsobem by se dalo využít jeho vliv “jménem společnosti Burisma …”

Hunter Biden byl členem vedení společnosti Burisma v r. 2014 – 2019 a jeho otec v roce 2016, kdy působil ve funkci viceprezidenta USA, požádal, aby byl z funkce odvolán ukrajinský prokurátor Viktor Šokin, který se příliš horlivě začal vyšetřovat činnost a prohřešky plynové společnosti Burisma. Šokina opravdu odvolali a vyšetřování činnosti společnosti Burisma pozastavili – taková náhoda …

V únoru tohoto roku Státní byro vyšetřování Ukrajiny na podnět Viktora Šokina začalo trestní stíhání ve věci, kdy se Joe Biden zamíchal do jeho práce, jako generálního prokurátora Ukrajiny, a dokonce “na nařízení” Bidena byl odvolán z funkce.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 15 997,00 Kč
Vybráno 45.70%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 000 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
7 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)