dt91116
9.11.2016
Kategorie: Společnost

Donald Trump je naděje … ohlasy na volbu presidenta USA

Sdílejte článek:

REC

Vybrali jsme pro naše čtenáře několik zajímavých komentářů k právě skončeným americkým volbám:

Donald Trump se stal 45. prezidentem Spojených států amerických. Výhra Donalda Trumpa je naprostým šokem pro globalizovaná mainstreamová média. Donald Trump slibuje obrovské změny v politice USA. Tvrdé zakročení proti nelegální migraci. Tvrdé odmítání uprchlíků ze Sýrie. Podporu Bašára Asada v Sýrii. Spolupráci s Ruskem v boji proti ISIL. Zrušení sankcí proti Rusku. Uznání samostatnosti Krymu a jeho připojení k Ruské federaci. Restrukturalizaci NATO a změnu financování vojenské pomoci USA členským zemím NATO. V ekonomické sféře chce zavést ochranářská opatření amerického trhu, chce uvalit 35% daň na zboží amerických firem, které mají továrny mimo území USA a do země dováží produkci. Chce zcela překopat smlouvu volného obchodu NAFTA mezi USA, Kanadou a Mexikem. A nemá zájem na uzavření smlouvy TTIP. Místo ní chce jednotný trh s Velkou Británií. To ukazuje na posílení ekonomiky NYLONu. Politika Donalda Trumpa přinese do Evropy jinou politiku, dosud neznámou. Založenou na ekonomickém pragmatismu. Normalizace vztahů s USA zvýší bezpečnost v Evropě a spolu s tím v celém světě. Dominový efekt bude pokračovat. Je čas udělat pápá všem jestřábům a válečníkům: Clintonovým, Albrightové, i Havlovi. V Americe se dnes v noci psaly NOVÉ AMERICKÉ DĚJINY.

Yes!!! Je to tam. Tak Donald to dal! Všechny ty průzkumy, analýzy a další propagace byly naprosto k ničemu. Děkuji všem voličům Donalda Trumpa za velice vtipné a hezké ráno. Ne jenom ráno. Už se těším na ty zklamané tváře na Kavčích horách, na zoufalé výkřiky politiků, na strašení médii, jak se s Donaldem řítíme k záhubě. To bude jekotu, to bude hysterie.

Halík, Janda a spol. teď budou nadávat “hloupým a nevzdělaným” venkovanům. Ale to není pravda. Dokážete ve své ješitnosti pochopit, že právě vaše (a vám podobným) arogance je to, čeho mají již lidé plné zuby? Novináři, mohli byste pochopit, že vaše propaganda už na lidi nezabírá? Že lidé už toho mají prostě dost?

Tohle nebylo nic víc, než vzpoura proti dosavadním “elitám”, proti všem těm, kteří ve své nabubřelosti a v přesvědčeni o své vlastní nadřazenosti ostatním říkají, jak mají žít, co je správně říkat a co si myslet. Tak co, celebrity. Budete emigrovat z USA, jak jste slibovaly, když vyhraje Donald Trump?

Rok 2016 se nevyvíjí až tak špatně… Opakování voleb v Rakousku, Brexit a teď výhra Donalda Trumpa. Zdá se, že globalistům se jejich manipulace začínají hroutit pod rukama.

ČT24 – mega tryzna za Hilary. Celá Amerika, celá Evropa, všechna média, všichni lidé pláčou a lkají kvůli Hilary. Tento obraz nám nabízí veřejnoprávní Česká televize! Záběry z USA nám ukazují pohled na ztrápené, zničené a zlomené lidi. Něco jako konec světa. Prosím vás a kdo toho Trumpa v Americe tedy volil? Mimozemšťané? A to myslí jako vážně aktivističtí redaktoři z pražských médií? Tolik zpupnosti a pýchy! Tímto naplno předvádějí své opovržení veřejností! Dovedete si představit naši veřejnoprávní televizi až u nás volby vyhraje Zeman?

A velké gratulace do Ameriky, samozřejmě. Je podstatné, aby si progresivisté konečně uvědomili, že končí!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč

Celkem za měsíc: 6 336,00 Kč
Vybráno 18.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 40 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.