soudjustice
26.4.2018
Kategorie: Společnost

Dodržují se v našem státě zákony a lidská práva?!

Loading...
Sdílejte článek:

JIŘÍ FÁBIK

Jak je možné se dobrat spravedlnosti pokud jsou občané na zakázku souzeni. Pokud za účelem jejich dehonestace jsou vypracovávány znalecké posudky na zadání podle smyšlených údajů z trestních a soudních spisů.

To, co se děje v našem státě je neskutečné! Každý ví, že se nedodržují naše zákony a lidská práva a nikdo nic s tím nedělá?! V příspěvcích, které na sebe i nebudou navazovat, Vám vylíčím můj neuvěřitelný příběh a i příběhy ostatních mých přátel a i moji práci, na kterou jsem se NEDOBROVOLNĚ DAL. Neuvěřitelné příběhy jsou v tom, že kdybych ho neprožil, tak bych tomu dění vůbec NEUVĚŘIL!!!

Příběhy zveřejňuji proto, že jsem se stále nevzdal a věřím, že můj postoj k právu bude PRECEDENCÍ a povzbuzením pro ty, kteří se nechtějí vzdát své myšlenky, že pravda a hlavně právo a spravedlnost v našem státě musí zvítězit. Předkládám Vám můj opravdový boj s dnešním „PRÁVEM A SPRAVEDLNOSTÍ“, se všemi fakty a doufám, že Vám nemusím vysvětlovat, že nejsem paranoidním psychopatem. Na všechny fakta mám důkazy,mám i vše zdokumentováno a na zveřejnění ostatních příběhů o bezpráví mám i souhlas přímých účastníků.

1. díl

Můj příběh začal nevinně, když jsem rozkrýval trestnou činnost komunálních zastupitelů v obci, která má 470 obyvatel a zadokumentoval podvody za desítky milionů Kč. Netušil jsem však, do čeho jsem šlápl. Upozornil jsem pana poslance a za tři dny mne navštívili vymahači s vysvětlením, ať toho okamžitě nechám. Nemám to v povaze, proto jsem neustoupil psychickému násilí.

V krátké době následovalo na mne trestní oznámení pro údajné pohlavní zneužití dcery mé družky s dokonanou souloží. Lékařský znalecký posudek však, ale potvrdil, že dcera byla v tu dobu panna. Následně nám bylo 10.4.2014 odebráno šest dětí z výchovy včetně šestiměsíčního kojence. Partnerce u soudu poté řekli, samozřejmě že ne do zápisu, že až se mne zbaví, tak jí naše děti vrátí.

Začal opravdu velmi tvrdý boj. Dokonce mne jednou přišli čtyři mladíci oběsit. Nemusím Vám však vysvětlovat, že mladíci byli napojeni na uvedenou obec. Neuspěli a tak se bojovalo dál. Policie oznámení řešila přestupkovým řízením proti jedinému z nich.

V srpnu 2014 státní zástupce podal obžalobu, kterou upravil výsledky přípravného řízení tak, aby odpovídaly obžalobě. Tedy uvedl, že se mnou bydlela na stejné adrese, Nikdy mne tam nezletilá ani nenavštívila.

Někdy kolem 15.4.2015 zasedal trestní senát a usnesl se, že se účinně bráním a bude na mne uvalena vazba. Vazbu, na kterou mne převezli 22.4.2015 a odůvodnili důkazy z hlavního líčení z 22.4.2015.Po 26-ti dnech vazbu krajský soud zrušil pro porušení listiny lidských práv a svobod.

Vrátil jsem se z vazby a za dva měsíce nám zapálili dům. Požár likvidovalo sedm požárních jednotek. Boj pokračoval.

Následovalo přetahování se soudem. Koncem roku nám zmizel pes objevil se mrtvý, stažený z kůže a vystavený. Bylo to i v televizi.

Najali si člověka a ten ozbrojený vnikl v noci do domu a napadl moji rodinu. Byl opět předán do správního řízení. Po mé stížnosti byla věc překvalifikována a pachatel odsouzen za přečin.

V dubnu 2016 jsem oznámil, že budu kandidovat ve volbách. Po dvou dnech 23.4.2016 si pro mne přijela kriminálka a převezla mne k soudu na základě anonymního oznámení, že se chystám s rodinou uprchnout do zahraničí a skrývat se před trestním řízením v Německu. Bez peněz a bez cestovních dokladů?! Šel jsem opět na vazbu, nyní na 59 dnů. Z vazby mne propustili tři dny před uplynutím termínu pro podání kandidátek. Tedy tak, abych nemohl kandidovat. Toto v rozsudku uznal i krajský soud.

Vrátil jsem se a bojoval dál. Při cestě od klienta na mne najelo auto bez SPZ a shodilo ze silnice. V autě jsem měl obě děti. Při soudním řízení mi byl položen dotaz, zda se nebojím, že mne zabijí.

Začali vyplouvat souvislosti. Zjistil jsem provázanost organizovaného zločinu a vrcholných politiků. Je zvláštní, že státní zastupitelství, soud ani policii poznatky nezajímali a i nyní nezajímají. O stíhání a důkazy nemají zájem. Začal jsem se věnovat právní pomoci druhým. S takovými výsledky , že policie , úřady a soudy mne skutečně nemají na rozdíl od klientů v oblibě.

Pokračoval jsem ve svých aktivitách a 5.12.2017 jsem byl odsouzen bez jediného důkazu. A to k pěti rokům vězení nepodmíněně. Tento exemplární trest paní soudkyně odůvodnila tím, že jsem se nedoznal. Jaksi pozapomněla, že nemám k čemu. Na soudě jsem dostal varování, že se o mně jednalo a bylo konstatováno, nejde uplatit, podplatit, koupit a ani zastrašit, jedině zlikvidovat. A abych na sebe dával pozor.

Jedině kde jsem byl a o čem se předem vědělo, bylo prostudování spisu 13.12.2017. 22.12.2017 se mi udělalo velmi špatně a ve večerních hodinách jsem upadl do bezvědomí a probral se až 26.12.2017 ve 40-ceti stupňových horečkách. Dostal jsem antibiotika a léčil se. Můj zdravotní stav byl setrvalý a nešel upravit až do konce února 2018, kdy jsem měl již počtvrté antibiotika. Lékaři nabyli přesvědčení, že jsem byl zřejmě otráven a byl mi zlikvidován imunitní systém a také jsem prodělal vleklý zápal plic a další onemocnění.

V březnu jsem začal pociťovat problémy. Otekly mi oči a přestal jsem vidět. Opět mne odvezli do nemocnice a tam zjistili zánět v očích a slabý zánět dutin. Příčinu lékaři opět nedokázali určit. Dostal jsem další antibiotika. A tak jsem nemocný dodnes.

5.3.2018se podalo odvolání, 15.3.2018 byl spis předán Krajskému soudu a na 19 4 . 2018 byl nařízen odvolací soud. Strašně pospíchali, abych nemohl pokračovat. Kvůli tomuto bezpráví jsem již podal několik podnětů a trestních oznámení. To je jen část mé činnosti a dění kolem mne a mé rodiny.

POKRAČOVÁNÍ BUDOU NÁSLEDOVAT

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč

Celkem za měsíc: 6 011,11 Kč
Vybráno 17.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 77 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.