VIRTEST
17.12.2020
Kategorie: Společnost

Dobrovolné testování, lockdown a likvidace normálního života

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝDobrovolné plošné testování, kterého se zcela nepochopitelně účastní i plno naprosto zdravých lidí, protože je to přeci zadarmo, má za úkol zvednout náležitě některá sledovaná čísla, zlikvidovat část zbytečně pořízených testů, tím umožnit nákup dalších, koruny se musí točit, a také zjistit, kolik že ovcí to české stádo čítá. Takže je prý všude předobjednáno mnoho zájemců a rozhodně se na každého nedostane.

Tvrdé lockdowny má nyní přes vánoční svátky Německo, Itálie, Holandsko, Slovensko, připravuje ho Dánsko, hovoří se o něm v Rakousku a částečný je ve Francii. Spojené jsou se zavřenými hotely, restauracemi různými zákazy vycházení a dalšími restriktivními opatřeními. Manuál dodaný Billem Gatesem nenosícím nikdy nikde žádnou roušku je jasný. Lidi separovat, držet pod zámkem a ve strachu. Vánoce jsou křesťanské svátky spojené s návštěvami kostelů, příbuzných a spojováním rodin, takže lze ideálně vyzkoušet, jak lze Evropany ovládat i v tomto směru. Ruce si mne i Soros, jehož obrovský vliv na vedení EU je nesporný. Křesťané zůstanou doma, předejde se násilným činům muslimů každoročně v tuto dobu se početně výrazně zvyšujícím. Covid je prostě pro elity nástroj darovaný z nebes. No…z nebes ne, přišel z laboratoří, tedy pokud tu s námi už dávno nebyl.

O víkendu začnou každovánoční přesuny lidí. Ti pracující v zahraničí by se rádi vrátili ke svým rodinám domů. Každý pečlivě sleduje situaci. Dostat se přes některé státy je tak trochu loterie a vrátit se za 14 dní zpět bude také náročné. Máte li před sebou 1400 km dlouhou cestu autem, určitě budete některé státy přejíždět i v hodinách, kdy bude zákaz pohybu venku. Jak na to kdo bude reagovat? Je to vůbec možné? Co kontroly na hranicích při pouhém tranzitu přes Německo, Itálii či jiné země? O tom Vám o víkendu přineseme zprávy přímo z terénu. Jisté je, že nás elity ovlivněné Gatesem nutí přemýšlet více než o dárcích o tom, co vlastně máme povoleno a co nikoliv. Kdyby nám něco podobného říkal někdo před rokem, asi bychom nevěřícně kroutili hlavou. A zároveň jen málokdo tušil, jací grázlové nám budou za rok vládnout.

V Německu tvrdý lockdown prosadila stále více se Deep State podřizující Merkelová. Německo příští rok bude hospodařit s obřím schodkem rozpočtu je už jasné, že dosud jedna z nejzdravějších ekonomik světa hodně onemocní. Ty dosud méně prosperující státy padnou do dluhových pastí a středně úspěšné výrazně zchudnou, což se týká i nás. Vše je přípravou a tzv. Velký restart, po kterém už nic nebude jako dříve. Dnešní šedesátníci mohou být šťastní, že prožili zajímavý život, kdy prošli jak rudou diktaturou, která se nakonec ukázala snesitelnější než liberální přístup k světu, zažili návrat svobody, který zastavilo 11.září 2001. Od té doby se to vše tak nějak bortí a letošní rok je unikátní ukázkou návratu neomarxistického období v zelenočerném hávu.

Covid, manipulace s volbami v USA, systematická likvidace velké části podnikatelů, sportů, ožebračení střední třídy a naprosto nedemokratický způsob vládnutí napříč vyspělým světem se staly normou roku 2020. Pokud někdo má tu drzost kritizovat Rusko, Bělorusko, Čínu, aniž by jmenoval Turecko, americké Demokraty či diktárory v sukních Merkelovou a Leyenovou, pak se jedná o naprostou ztrátu objektivity. Jestliže Trump držel prapor naděje, poslední dny nám berou i to poslední, co mohlo připomínat světlo na konci tunelu. Rusko umožnilo vydávat občanství těm, kteří již vnímají, kam se Evropa a Spojené státy řítí. Bude zajímavé sledovat, začne li migrace ze Západu na Východ. Určité předpoklady tu k tomu jsou. Samozřejmě nemá cenu si Rusko idealizovat, nicméně je tu plno náznaků, že návrat k určitým tradičním hodnotám bude více možný tam než v zeleně se tvářící Evropě, ke které se přidají USA pod vládou Kemal Harrisové. Ta totiž prvoplánovaně brzy nahradí stárnoucího Bidena, pokud se skutečně stane prezidentem..

Letošní Vánoce budou úplně jiné než kterékoliv jiné před covidem a naznačí, jak budou vypadat ty po něm. Nečekejme, že se něco vrátí do starých kolejí, které jsme považovali za normální. Pokud se tomu nepostavíme, můžeme si za to sami.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 828,00 Kč
Vybráno 28.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 262 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,72 out of 5)
Loading...
politicon.cz
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.