paras
2.8.2018
Kategorie: Politika

Dnešní doba je diktatura parazitů s daňovým otroctvím

Sdílejte článek:

KAREL PAVLÍČEK

Z civilizace si politici po stoleté postupné demontáži původních křesťanských morálních zásad udělali ráj pro sebe a povaleče a žalář pro pracující. Žijeme ve společnosti tvrdě ovládané lidmi s omezeným intelektem, kteří nedospěli k racionálnímu poznání o povinnostech vládnoucích a degradovali se do role parazitů, když na sebe nechají pracovat zotročené občany. Použitím násilí především udržují ztuhlý setrvalý stav, kdy nelze využít jiné alternativní řešení situace, kterých historie nabízí několik.

Problémem tak zvané civilizace je skutečnost, že se z původních svobodných, sebevědomých lidských tvorů, kteří se o sebe dokázali postarat, přežili přírodní katastrofy, hladomory, vnitrodruhovou agresi, působením nevhodných vládců za posledních několik tisíc let, se stali jen zchudlí, vystrašení daňoví otroci. Naprostá většina je tak zpracovaná propagandou, že ani nevnímají nesvobodu a útlak. Jsme nespokojení, ale jen vrčíme v koutě. V prostředí, kde dominuje násilí vládnoucích politiků, je odpor spojený s ekonomickým a existenčním rizikem, viz příběh Kuciaka na Slovensku a jeho přítelkyně.

Pro ilustraci našeho úpadku a zničených možností uvádím konstatování historika městského muzea: „Za dobu císařství před první světovou válkou se za padesát let ze středověkého sídla uzavřeného v hradbách pro šest tisíc obyvatel, stalo město pro 18 tisíc obyvatel s výstavnými secesními budovami, dopravou vyřešenou obchvatem jádra, s dostatkem stavebních míst podle jednoduchého územního plánu.“ Dnes se jedná o místo k bydlení se zablokovanou dopravou, kdy kamiony hřmí středem města a sem tam nějakým zraněným nebo mrtvým na přechodu pro chodce, bez volných stavebních míst, případně s předraženými byty, které si mladí lidé z pracovního procesu nemohou dovolit. Jak je to možné při desetinásobném růstu produktivity práce? Vysvětlení je neuvěřitelně jednoduché a naprosto zdrcující. V roce 1848 prosadil ministr Pillersdorf v monarchii kuriální volební právo, kdy mohli volit jen občané, kteří platili daně z tvořivé výrobní činnosti s výjimkami pro lékaře, učitele a faráře. Tohle opatření akcelerovalo do čela společnosti lidi, kteří na svobodném trhu osvědčili svoje schopnosti a především morálku, což je odjakživa prvotní předpoklad pro vedoucí ve společnosti, která může úspěšně fungovat a vůbec přežít.

Kuriální volební právo bylo zrušeno kolem roku 1920, takže k moci se pomocí populistických jalových slibů může dostat každý idiot, což je aktuální praxe. Výsledkem bylo zničení Evropy od reprezentanta demokratických všeobecných rovných a přímých voleb. Pokračovatelé instalovaní do politiky bez jakéhokoliv objektivního selektivního mechanismu, způsobují pro změnu v míru podobnou zoufalou situaci, tentokrát například s přílivem migrantů, ilustrativní je situace v městech zamořených zplodinami z popojíždějících aut.

Jakmile se politik usadí na hradě, parlamentu, senátu a každé radnici na polstrované židli, může prohlásit: Cíle je dosaženo, od teď budu dostávat krásnou výplatu, aniž bych za měsíc udělal cokoli pozitivního, náročného, měřitelného, lidově, aniž bych pohnul prstem. Podle známého říkadla: Kdo nic nedělá, ten nic nepokazí ….. Politici tedy místo aby řešili rozhodující a i dost namáhavé problémy s přežitím společnosti, jako je trvale udržitelné životní prostředí, problémy s přemnoženými nepřizpůsobivými, problémy s dopravou, s cenově nedostupným bydlením pro mladé lidi, v neposlední řadě s migranty, zabývají se vcelku jednoduchým okrádáním obyvatelstva o daně pomocí právníků, policie a příslušných trestů pro ty, co by se opovážili neplatit. Následná, neméně zajímavá a dokonce zábavná činnost politiků spočívá v přerozdělování daňové kořisti, tedy státního a bruselského rozpočtu. Především pamatují na svůj hezký podíl, který získají namáhavým zvednutím ruky při hlasování, potom následují různé subvence a dotace na hnízda, akvaparky, hotely, golfová hřiště, také občas na něco užitečného, jako jsou silnice, oprava památek, vybudování čističky v obci. Dále se podporuje kultura, sport, turismus různými částkami. Politici se zabývají kratochvilnými činnostmi, které původně dělali občané z vlastní iniciativy, když si sokolové postavili Sokolovnu a křesťané kostel, udělala se sbírka na památník bohyně vítězství na hlavním náměstí a Okrašlovací spolek zalesnil stráně za městem. Politici docela nemravně využívají fakt, že oni a přilehlí úředníci dostanou výplatu docela automaticky, i když za celý měsíc neudělají nic užitečného mimo zmíněných zbytečností. Tihle lidé placení tak zvaně z druhé ruky, dokonce z peněz získaných použitím násilí, vždycky byli, jsou a budou nebezpečím pro společnost. Jsou to s ohledem na jejich negativní, dokonce destruktivní přínos společnosti, docela obyčejní hlupáci, nehledě na tituly z Oxfordu a pozlacené plíšky, které si vzájemně navěšují na kabát nebo uniformu. V jejich patách kráčí neúspěch a smrt. Celou antropogenezi trvající milion let, nás vedli ti, co dokázali zabít mamuta, tomu máme uzpůsobenou vrozenou psychiku. Pod diktátem rozumově omezených sobců a ulejváků nemůžeme být skutečně šťastní a úspěšní.

V podstatě je dnešní tak zvaná civilizace organizovaná ze zákulisí nelogickými právníky, kteří se starají o to, abychom se místo tvořivé selektivní činnosti zabývali vedlejšími správními a administrativními úkony, které společnosti nic pozitivního nepřinesou, jen jim, obživu vesměs lukrativní. Politici nejsou schopni rozeznat nebezpečí plynoucí z tohoto vývoje, navíc jim s jejich rozumovými předpoklady existence mimo tvořivou práci, docela vyhovuje. Dokonce se to týká i kléru, ti s jejich loajalitou ke státním zlodějům, znesvěcují kapličky, kostely a katedrály. Tenhle svět musejí řídit lidé s logickým mozkem, který podmiňuje tvořivou činnost, ne lidé jen s pamětí, kteří vymýšlejí zdržující, nebezpečné zbytečnosti. Řešením civilizačních problémů je přímá demokracie, kuriální volební právo a respektování principů křesťanské morálky se zákazem vraždy, krádeže a lži s tím, že tahle přikázání se vztahují na všechny členy společnosti, včetně politiků a tito si nesmějí odhlasovat nepřirozené zákony šité na míru, které by jim legalizovaly jejich rozkrádání rozpočtu ve vlastní prospěch. Nemůžeme se trvale zříct lidské důstojnosti, ani skvělého úspěchu, který pro nás bude znamenat obnovení svobodné společnosti, spolupracujících občanů, místo dnešní diktatury parazitů s daňovým otroctvím. Bůh třeba není, ale máme dědičně uloženou morálku tvorů se sociálním chováním, musíme se tedy chovat jako by byl a nahradit jej vyšším morálním principem, který musejí všichni příslušníci civilizace ctít, jinak je po nás.

pavlicek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 050,00 Kč
Vybráno 45.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 203 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...