pandemic-4933793SPOLVIR
13.4.2021
Kategorie: Společnost

Dnes je všechno, čemu se ještě před rokem říkalo konspirace, pravda a skutečnost

Sdílejte článek:

LFB

Co se děje, všichni víme. Že tahle situace nespadla z nebe ze dne na den taky víme. Je důsledkem dlouhodobé, precizní, do detailu promyšlené manipulace tou nejsilnější zbraní – strachem. Uměle vyvolaným, dobře vyživovaným strachem o zdraví a život.


Znělo to před rokem všechno tak dobře a logicky, šili jsme roušky, vařili zdravotníkům, izolovali jsme se, v nejlepší víře dodržovali opatření, byli solidární …… zatímco obluda ve skrytu rychle rostla a sílila a čekala na čas, kdy ukáže svou pravou tvář. Mnozí to věděli dávno, mnohým to bylo jasné od začátku, ale ti byli div ne kamenováni za své “konspirační teorie”.

Dnes je všechno, čemu se ještě před rokem říkalo konspirace, pravda a skutečnost. A to stále ještě nevidíme celou tvář té obludy, která vyrostla do neskutečných rozměrů, rozmetá společnost a zuřivě se ohání po všech statečných, kteří zbyli.

S obrovskou bolestí sleduju, co se děje. Rozumím zoufalství a slabosti ustát ten tlak. Rozumím obrovskému existenčnímu strachu. Rozumím strachu z odsouzení zmanipulovanou částí společnosti.

Rozumím únavě a beznaději cokoli udělat. Rozumím potřebě rodičů odpočinout si od příšerné online výuky a moct jít znovu do práce. Rozumím touze dětí vrátit se mezi kamarády.

Rozumím přání lidí, aby všechno bylo jako dřív a ochotě udělat pro to cokoliv.

Chci ale říct, že to, za čím tak hladově jdeme, je bodlák na tyči, kterou drží jezdec na našem hřbetě. Je to zlý a velmi vychytralý jezdec, který dobře ví, kam nás vede a doufá, že my to neprohlédneme dřív než budeme na místě. A to, za čím tak běžíme se nám stále nepřibližuje. Bude nám to dáno, až dovezeme jezdce tam, kde nás chce mít. Pak sesedne, a my dostaneme suchý a pichlavý bodlák namísto šťavnaté zelené louky, ze které jsme se nechali odvézt. Věřím, že rozumíte.

Poslušně šlapeme už rok. Přijali jsme ÚPLNĚ VŠECHNA “opatření” nařízená vládou a dostali jsme 2 téměř zničené školní roky, zničené živnostníky, zničené děti, lidi, firmy, rozdělenou zotročenou poslušnou společnost, která kontroluje a udává samu sebe, zničené vztahy mezi lidmi, zničenou důvěru jeden k druhému a k tomu obrovské omezení naší svobody, které ještě zdaleka není u konce.

Chci říct,že jsme v krásném balicím papíru za svou roční poslušnost dostali zabalené hovno. A byli jsme dovedeni do takového stavu vyčerpání a zoufalství, že se teď jako malé dítě radujeme i z toho hovna. A vůbec jsme si nevšimli, že páchne už přes ten krásný papír, maže se nám po rukách a k ničemu není….je to prostě HOVNO. Na konci dalšího zničeného školního roku jsou nám milostivě předhozeny 2,5 měsíce pofiderní “rotační” výuky (takže si ten čas nezapomeňte vydělit dvěma a odečíst poslední týden, kdy už se ve škole v podstatě neučí. To vše pouze za podmínky přijetí nepřijatelných a zcela nesmyslných “opatřeni”, která ve svém důsledku poškodí zdraví a duši našich dětí.

Zároveň se v nich vytváří úplně nová NORMA. Chceš jít tam, kam jsi měl dřív právo (a dokonce povinost) jít zcela svobodně, bez podmínek? Tak běž, ale podstoupíš VŠECHNO, co nařizujeme! A nad tím, že ta nařízení nedávají ale vůbec žádný smysl prostě NEPŘEMÝŠLEJ!

Vše bylo oznámeno pouhé 3 pracovní dny před nástupem dětí do škol, aby se nedalo nic dělat, aby se nestihlo nic moc vymýšlet. Aby se nedaly nastudovat možností právní obrany a hlavně je použít.
Toto není ŽÁDNÉ ROZVOLŇOVÁNÍ!! Je to TEST POSLUŠNOSTI národa!

Nechci vytvářet boj. Nechci vytvářet rozdělení a svár. Věřím (a také to žiju) v možnost žít svobodně v jakýchkoli podmínkách a věřím v to, že svůj život má v konečném důsledku ve svých rukách pouze každý jednotlivec sám za sebe.

Důvodem, proč píšu tento příspěvek je, abychom si uvědomili, že zodpovědnost za to, kde jsme, nese každý jeden z nás. Kdybychom každý den neřekli své “ano” všemu, co se za uplynulý rok dělo, nebyli bychom dnes právě tady.

Milí přátelé, není mým cílem někoho obviňovat, všichni jsme něco odsouhlasili a odkývali, ať už ze strachu nebo z dobré víry. Moji touhou a důvodem, proč jsem sepsala takhle dlouhý příspěvek je POVZBUDIT vás, abyste povstali a řekli své NE celé této situaci. A tím NE mám na mysli jakékoli NE je ve vašich silách a možnostech. Zbývají 2,5 měsíce do konce školního roku (navíc rotačně, zatim). Tento čas už nenahradí zmařený školní rok. Teď je ideální doba “odpovědět v testu poslušnosti národa” svým jasným NE. Pak nás čekají opět 2 měsíce prázdnin, děti budou stejně zase doma. A v této době, dostatečně dopředu můžeme zastavit věci, které se nám nelíbí, pro další školní rok. Můžeme dát jasně najevo, že příští školní rok chceme pro naše děti celý a bez podmínek.

Moje dítě do školy nenastoupí. Ale rozumím tomu, že ne každý má tu možnost. Můžete svůj nesouhlas vyjádřit i jinak, možností je mnoho. Můžete napsat dopis učitelům, ředitelům škol, starostům obcí. Např. na stránkách ZDRAVEFORUM.CZ najdete mnoho inspirací, možností, postupů, a také reakcí lidí v těchto pozicích, kteří už se také brání, tlačí na vládu.

Ale bez nás to sami nedokážou.

Poslední možností, kterou může udělat opravdu každý je říct jasné NE uvnitř sebe do prostoru, ve kterém žijete. Prostě nezavírat oči, být bdělí a vnímat, co se děje ve skutečnosti. Pak se vám otevřou konkrétní situace, ve kterých budete moct jednat, i když teď je třeba nevidíte anebo cítíte obrovskou bezmoc. Věřím, že právě toto naše společné, pevné a láskyplné NE má moc pohnout i tou nejbeznadějnější situací.

 

  • FB
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 685 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,57 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)