377
10.11.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Dlouhodobý pronájem aut je řešením pro každého, kdo chce auto bez starostí

Sdílejte článek:

Investice do automobilu, či už soukromého nebo firemního, není malá. Není proto divu, že se Češi zaměřují spíše na nákup ojetin. Průměrné stáří automobilu je dnes v České republice 15 let. To je skutečně hodně. Tato auta bývají navíc již poruchová, takže musíme permanentně řešit servis. K tomu jsou podle bezpečnostních expertů zastaralá i z hlediska bezpečnosti. Pořiďte si proto auto raději nové, případně novější.

Tato rada je sice dobrá, ale pro mnoho lidí finančně příliš nákladná. Někdo taky není ochoten investovat do nového automobilu proto, že právě první čtyři roky klesá vzhledem k nákupní ceně cena auta nejvíce. I proto jsou nejoblíbenějšími auty v bazarech pětiletá.

Řešení, jak získat nové či maximálně roční auto existuje – půjčte si jej

Dlouhodobý pronájem aut je někdy mnohem výhodnější než třeba operativní leasing. Nemusíte se totiž zavazovat k dlouhodobému placení, což u operativního leasingu bývá obvykle 48 měsíců. Pronájem auta je většinou bez těchto omezení, a přitom nabízí minimálně zcela stejné benefity.

Taggart nabízí krátkodobé i dlouhodobé pronájmy. Avšak právě dlouhodobý pronájem aut je bezkonkurenční. Autopůjčovna Taggart, to je dlouhodobý pronájem aut Praha, samozřejmě nejen pro Pražáky. Auto vám však tato specializovaná pražská autopůjčovna přistaví ke kterékoliv stanici pražského metra. Většinou ještě v ten samý den, kdy si službu objednáte. 

Taggart pronajímá nové a roční vozy

Průměrný věk pronajímaných vozů je 9 měsíců. I roční auta mají pouze nízký počet najetých kilometrů. Průměrně 18 000. Výhodou je, že dlouhodobý pronájem je dostupný každému. Soukromníkům, živnostníkům i firmám. Nevadí, ani pokud jste v registru. Taggart garantuje, že u konkurence nenarazíte na výhodnější pronájem.

Jaké jsou výhody dlouhodobého pronájmu automobilu?

Neinvestujete najednou velkou hotovost. Firma z měsíčního pronájmu hradí veškeré náklady s provozem a údržbou automobilu. V ceně je rovněž pojištění. Vy si hradíte pouze pohonné hmoty. Pokud máte na autu závadu, o servis se kompletně postará Taggart a vy dostanete automobil druhý.

Není zrovna pro vás auto na dlouhodobý pronájem výhodnější, než když si jej za hotové, na leasing nebo formou spotřebitelské půjčky zakoupíte? Čím dál tím více soukromých osob i firem objevuje kouzlo dlouhodobého pronájmu. Zkuste jej taky.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 486 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.