cikani82017
16.8.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Diskriminace tu vládne, ale koho tu diskriminují?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Mně tak baví když čtu různé postřehy o cikánech, protože o tom problému který se teď řeší, píšu roky, a jsem za to neustále trestána. Třeba zrovna tento příspěvek o pěstounské péči, který teď koluje po mejlech a ne aby ho lidé zveřejnili a poukázali na to, co se v klidu děje v této problematice. Že by vládl strach napsat vše, co si myslí? Asi to nikomu nevadí, když s tím nejdou na povrch.

Citace: „Dneska mi konečně řekli, jak se o sebe umí postarat naši spoluobčané z Janova a z Chánova. Protože dostávají stravenky, tak už se o své děti „nemohou tak dobře starat“, a musí je svěřit do pěstounské péče – svým rodičům! Kdo má známého na soudě v Mostě, může si ověřit, kolik žádostí o pěstounskou péči už sepsali (a kolik jich asi ještě sepíšou). Celá finta je v tom, že o děti se jakoby „stará“ bába coby „pěstounka“ a bere na každého vnoučka od státu 6 000 Kč měsíčně (na 4 děti = 24.000,- Kč). O tyhle korunky se s mladými rozdělí a mají se zase dobře. Nevěříte? Protože to je ze zdrojů od soudu, tak to asi pravda bude.“

Tohle jede už od té doby, co se u nás pěstounská péče uzákonila. Je to šolich jako hrom. Ale uznejte, proč to nedělat, když to jde a ještě dostanou pořádné balík za to, co by stejně dělali. Cikáni žijí pohromadě a společně se starají o děti. Tedy, pokud je to běžná cikánské rodina. Ty neběžné je mají v dětských domovech, počkají až jsou plnoletí a pak si je vezmou domů. Předpokládám že tento trend se ale blíží ke konci, protože pěstounství je daleko lepší. Proč to nedělá majorita? Protože je hloupá, má skrupule a navíc se kouká na to, co by na to řekli lidé. To cikáni neřeší, protože mají majoritu u zadku. a dělají si jen to co chtějí. Majorita se nechala svázat a ovládat hrstkou magorů, co schvaluje debilní zákony jak na běžícím páse.

Další zábava mne čekala u vyjádření slovenského, cikánského mladíka, nad kterým se všichni pozastavují, nadávají, ale on má pravdu. Proč by makal, když nemusí a když mu majorita zajistí život bez práce. Podle kluka jsou bílí odkázání k práci aby zabezpečili dost peněz i pro něho a on si sedí doma, baští řízky a ti pracující pitomci jsou rádi, že mají na polévku. Ono totiž dnes platí že bez práce jsou koláče a s prací koláče nejsou. Že je to nějaké divné pořekadlo? Ano je, naruby jako vše, co se teď děje.

Dnes více jako jindy platí, JAKÝ SI TO UDĚLÁŠ, TAKOVÝ TO MÁŠ.

 

Autor: Milena Doušková

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.