rouska-1024x683
19.6.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Diskriminace je trestná!

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Izrael má dobojováno! Jako první země na světě! V tomto duchu se nesly články nadšeně oslavující vítězství Izraele nad Covidem. Díky vysoké proočkovanosti ,se uvolňují veškeré restrikce, které doposud omezovaly život obyvatel.

 Vše je povoleno, lidé mohou kamkoliv, do kina, divadla, hospody, na dovolenou. Děti do školy! Prostě paráda! Oslava něčeho co bývalo vždy naprosto normálním standartem. Čte se to docela dobře, než narazím na větu, která říká, že zůstává pouze jedna povinnost.

Neočkovaní musí nadále nosit roušku!! A to všude. Na neposlušné musí být vidět!!

Něco podobného již tu ale bylo. Ve 30 letech minulého století, se dostala v Německu k moci lidská zrůda jménem Adolfa Hitler! Nenáviděl Židy, považoval je za nežádoucí elementy a z jeho popudu bylo v Německu zavedeno označkování Židů žlutou hvězdou! Kdo ji neměl připnutou, byl tvrdě ztrestán. Dokonalá separace nepohodlných a neposlušných Hned bylo totiž jasné, kdo je kdo. Kdo je ten, co překáží na cestě ke světlým zítřkům.

A dnes, pro změnu zase Židé, ukazují světu metodu, jak na ty, kteří se z mnoha různých důvodů odmítají dát očkovat a kazí politikům jejich kšefty.

A takových je i u nás celá řada. Chystá se na ně spoustu opatření, které mají za cíl takové lidi od těch poslušných a naočkovaných odseparovat a tím je diskriminovat. Ano, diskriminovat! Nic jiného to totiž není! Kdyby se např. nápady typu Covid pasu nepodařilo náhodou právnicky obhájit, tak je v záloze i tato židovská metoda. Izrael nám bývá v mnoha případech představován jako zářný příklad.

Nebude vadit, že tato metoda je jen kopie opatření z doby nacismu? Nevím, jak vypadá trestní zákoník v Izraeli, nebo všude tam, kde se s nadšením mluví o zavedení cestovních Covidpasů, které nejsou nic jiného, než zářným příkladem diskriminace skupiny obyvatel. Přitom náš trestní zákoník naprosto jasně v par .402 definuje, co je možné za diskriminaci považovat a jaké jsou trestní sazby pro toho ,kdo je začne uplatňovat, nebo je jen připravuje!!

10 až 20 let natvrdo je dost odrazující hodnota. Ten, kdo by přesto pro tuto zrůdnost zvedl v parlamentu ruku, by v normálně fungující společnosti, která ctí pravidla, která si sama stanovila, měl mít zaručený výhled z okénka Mirova na zmíněné roky. Ale, že v současné době dostávaly platné zákony od vládních borců pěkně na prdel, je také fakt. Nezbývá než doufat, že znásilňovači práva prohrají v souboji s poctivými právníky.

Do té doby, ale vakcinační byznys jede na plné obrátky. Očkovací centra v podstatě mezi sebou soutěží, kdo si více zapíchá!. Takové maličkosti, jako je vážný nežádoucí účinek, navíc s nejistotou co dotyčnému přinese do budoucna a nebo i smrt po očkování se řeší pohrdavým mávnutím ruky.

EudraViligance, instituce EU eviduje k 5.6.2021 13 867 mrtvých po očkování a 1 milion 354 336 vedlejších účinkůA to jen v EU.

 U nás je to 82 mrtvých a 10 693 účinků u 5693 lidí:. A šéfová SÚKLu těch 82 mrtvých odbývá slovy, že po očkování nezemřel prý nikdo!  Tak proč jsou sakra v evidenci??

Doktor, který zemřelého důvěrně znal a vyplnil patřičný formulář s názorem, že očkování je důvodem jeho smrti, je podle SÚKLu úplný blbec? A na SÚKLu, který je daleko od praktického léčení, je to samý neomylný děd Vševěd? Mám pocit, že u mnoha doktorů zmizelo to, čemu se říká lidské svědomí.

 Teď se v této chvíli dovídám, že můj vnuk, který se minulou sobotu oženil, dostal dnes vysoké horečky a navštívil svou lékařku na poliklinice v Otrokovicích. Ta po sdělení, že jde o vysoké horečky, vnuka vyzvala, aby okamžitě opustil prostory polikliniky a ať si někde v té horečce někde sežene nějaký ten test na Covid. Přitom byl minulý týden poprvé očkován a zřejmě se jedná o nežádoucí účinek, který bývá uváděn v seznamu účinků dokonce na prvním místě!! A lékařka je povinna si to ověřit, případně napsat o tom hlášení!! Tělo rozpálené skoro na 40 st, venku 32 ve stínu, běž a hledej!

Polikliniky byly postaveny podle mě proto, aby poskytly potřebným pomoc a ne proto, aby nemocní,  byli vyhazováni na ulici!!

Takže tu máme doktorku, která je dosraná i z vedlejších ůčinků, není ochotna se o nich ani přesvědčit, a ostatní lidé se jich bát nemají a nemají si jich ani všímat. Jako by ani nebyly. S mnoha lékařů se stali obyčejní přizdisráči, nehodní toho titulu. Aspoň u této lékařky to platí beze zbytku. Pokud bude můj vnuk, i přes očkování pozitivní, tak si s ním lékařka možná popovídá telefonem. To je tak všechno co lze od ní čekat.

 Pokud je to ale úplně něco jiného a dojde k prodlení nezbytného zdravotního zásahu, jenom proto, že lékařka se rozhodla léčit jen zdravé a nemocných se bojí, tak jak charakterizovat konání takového neženského individua, které kdysi cosi slibovalo v Hippokratově přísaze. Za sebe říkám „do řiti s takovým doktorem!!!”

Myslím, že je na světě dost argumentů, aby se dalo tvrdit, že hon na neočkované je bezohledný. A jak je vidět na chování doktorky, tak je bezohledný i k očkovaným. Žádný zájem, aby se nežádoucí účinky dostaly aspoň do statistiky, kterou zmíněný SÚKL vede. Pokud je takové chování k pacientům dnes standartem, tak statistika SÚKLu je potom jen zlomkem skutečnosti. Nebo si tam hlášení mají postižení posílat sami?

Bezohledný tlak na očkování také ukazuje příhoda s dvakrát očkovaným seniorem, který zemřel poté, co byl údajně Covidem nakažen neočkovanou, podle tisku nezodpovědnou ošetřovatelkou. Ano? K čemu potom očkování je?? Koho chrání, když se v odborných kruzích také říká, že před nákazou vakcinace zcela neochrání a že očkovaný může nákazu dokonce roznášet. Co když to bylo zcela naopak? On nakazil ji a ona potom svoji rodinu? Ale to by pak byla přímo děsivá antireklama vakcinace. A ta musí pokračovat, za jakoukoliv cenu! Proto musí být nadále vina na neočkované ošetřovatelce. Zrovna tak jako vloni byla obviňována 48 letá sestra z Thomayerovy nemocnice, že roznáší infekci, až z toho dostala infarkt a zemřela.

Není o spásnosti a nezbytnosti očkování dostatečně výmluvný fakt, že vakcínou chráněný doktor se stále stejně bojí nákazy a v tomto případě dokonce utíká před vedlejšími účinky vakcinace? Nedělá právě takový doktor největší antireklamu očkování? Nedává tím jasně najevo, že blahodárnosti vakcinace vůbec nevěří?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 023 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)