slova
6.4.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Diskriminace a svoboda slova?

Sdílejte článek:

J3K

S narůstající mocí liberálně-demokratických sil a se změnami při fungování sociálních sítí dochází postupně k ztrátě možnosti se volně projevovat. Paradoxně se to však týká pouze určitých skupin uživatelů, zatímco jiné mohou prezentovat vlastní názory bez omezení a rizika. Máte li tedy správnou barvu pleti, vyznáváte li momentálně nejvíce prosazované náboženství, patříte li k některé z mnoha sexuálních menšin, zapadáte do představ o sociálně slabé a nepřizpůsobivé skupině obyvatel, nebo i přes naprostou demagogii dokážete přizvukovat elitám v oblasti migrace, ekologie a genderu, jste oblíbenými uživateli sociálních sítí, můžete se dostat i na televizní obrazovku a zároveň se stát toužebně očekávaným voličem stále více se odkopávajících Pirátů, hluboko do propasti padající Topky, nevěřitelně se nad ní držících Starostů, dokonce při zamhouření oka hodíte hlas ODS, tedy dokud ji vede Fiala, ostatně ani ČSSD Vám nebude nadávat a i v ANO Vás přijmou s otevřenou náručí. Váš život je tak bezpečný a protkaný radostnými událostmi. Tedy zatím, než procitnete.

Na druhém břehu stojící a logicky uvažující část našich spoluobčanů poznáte podle toho, že si mohou hlavu ukroutit nad nesmyslností doby. Na kdysi krásném kontinentu, jehož kultura a historie je natolik bohatá, že se na něj rádi vrací turisté z celého světa, a i přes nijak oslnivé klimatické podmínky je oblíbenou výletní destinací pro celý svět, dochází pod taktovkou EU k nevratným změnám vedoucím k zániku evropské civilizace takové, jakou jsme dosud znali. Přestože počátky těchto přesunů hodnot, národů a existenci stávajících problémů můžeme vysledovat ve Spojených státech a jejich vnitřní i zahraniční politice, Evropa si negativní stránky působení USA na světové dění převzala s bleskovou rychlostí, vyšperkovala je a uvedla do praxe.

Přineslo nám to migraci, útok na křesťanskou podstatu Evropy, genderové inženýrství se zakouslo do právních systémů i do denního života, rasismus získal nové formy, změnilo se školství, vnímáme rozvrácenou společnost a vzájemnou nenávist. Mladí podporovaní částí ostřílených manipulátorů stojí proti starší generaci, kterou zkušenost s životem plným omezení ze strany vládnoucí garnitury udržuje ve střehu a citlivě reaguje na snahu vrátit moc pouze určité vrstvě. Jde většinou o generaci narozenou v rozmezí 1955 – 1970. Ti starší již často nemají energii, kterou jim vzal život v socialismu, změny po roce 1989 a nynější nejistota, co bude s koncem jejich života. Mladší zase příliš nevnímali kvalitu života před rokem 1989, spíše žili progresem bouřlivých let po tomto roce a v podstatě většinu života tráví ve společnosti, která může cestovat, podnikat a v prvních rocích po tzv. Sametové revoluci i říkat, co chce. Ti nejmladší už o nedávné historii nevědí vůbec nic, je jim záměrně předkládáno jen to negativní, přičemž si neuvědomují, že se k něčemu podobnému opět řítíme. Diktatura elit proletariátu je po přechodném období nahrazována diktaturou elit nadnárodních společností, homosexuálů a zájmových skupin.

Chcete li nyní projevit svůj názor svobodně, můžete kdykoliv a kdekoliv. Tedy pokud je ,,správný a společensky únosný”. Pokud se ptáte, co to znamená, tedy nesmíte protestovat proti migrantům, menšinám, jsou li to cikáni či černoši a muslimové, musíte si odpustit kritiku homosexuálů, pedofilů, nelze si všímat násilných činů vedoucích od těchto lidí a směřujících vůči původní evropské populaci. Není možné kritizovat určité politiky či politické strany, naopak jejich protivníky dehonestujte dle libosti, a kdyby Vás napadlo jim přát to nejhorší, máte šanci na zvýšení popularity. Zapomeňte na kritiku nenažraného neziskového sektoru a případná fakta o rozkrádání státního rozpočtu ve prospěch organizací, které nejvíce reprezentuje Člověk v tísni. Nemůžete uveřejňovat ani zásadní fakta o kriminalitě migrantů a Romů, o zločinných praktikách vyvolených politiků a stran, upozorňovat na minulost nových elit přicházejících z míst, která dříve patřila k okraji společnosti. Dostanou li se k moci uživatelé drog, odpůrci soukromého vlastnictví, příznivci sdílení čehokoliv, jejichž ideologie je směsicí hippies, komunistů a kultu osobnosti s ekologicko-genderovým nádechem, nedoufejte v to, že Vaše rozumné a logické, fakty podložené a veřejnosti přednesené názory budou mít prostor k uveřejnění. Pro příklad nemusíme chodit daleko.

Nedávno náš čtenář reagoval na status romské slečny, ve kterém vyzvala ke kopání do koulí bílých gádžů s tím, že obyvatelé ČR jsou nejhorší vůbec. Nenávist v ní bublající nic nemění na tom, že šlo o výlev s rasistickým podtextem. Navíc proti skupině obyvatelstva, která svou prací a sociální solidaritou tuto dotyčnou a většinu jejich soukmenovců živí, šatí a udržuje při životu. Připomeňme množství Romů žijících na státní podpoře a devastujících prostředí kolem sebe. Dotyčný čtenář ze zvědavosti podal trestní oznámení na tuto Romku. Dělá to tak řada aktivních udavačů, kterým vadí, dotknete li se ve svých statusech na sociálních sítích migrantů, muslimů a homosexuálů, tak proč to nezkusit obráceně. Jen s tím rozdílem, že zde došlo k urážce většiny Čechů. Policie i přes vyhrožování Hamáčka, že má dost prostředků pro odhalení živlů uveřejňujících nenávistné projevy, velmi rychle odpověděla, že pachatelku nedohledala a je neznámá, takže vše odkládá. Což snad už nikoho nepřekvapuje. Co však způsobilo šok, je skutečnost, že po zveřejnění celé situace na Facebooku došlo k 30tidennímu zablokování profilu uživatele s tím, že jde o nevhodný obsah, přestože původní status Romky na této sociální síti viset mohl. Jde tak o další případ, kdy svoboda slova má různá měřítka odlišující to, kdo se se svým názorem a událostmi prezentuje. Opět dochází k diskriminaci nikoliv lidí pohybujících se za hranou zákona, ale těch, kteří se brání a na porušení platných norem upozorní. Kdyby se však role obrátily a vše proběhlo v opačném gardu, byl by náš čtenář vystaven stíhání policií a soudy. Doba, kdy nám vládnou squatteři, smažky, neziskovky a mládež ovládaná starými kádry, eurounijní fanatici a genderově vyšinutí jedinci, nelze nazvat Dobou svobody. Perspektiva není dobrá, zmatek a zasetá nenávist nesou své ovoce. A vydělávají obrovské peníze. Nikoliv však nám.

+ + + + blok

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč

Celkem za měsíc: 400,00 Kč
Vybráno 1.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 038 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.