dilvozik
14.4.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Dílenský vozík: Němý, ale šikovný pomocník do každé dílny

Sdílejte článek:

Každá dílna si zaslouží maximální pořádek. Jen tak může být práce vysoce efektivní. I proto se vyplatí pořídit si to správné vybavení, které vás prostě a jednoduše nezklame. Zapomeňte na staré vyřazené věci z interiéru, jako jsou dřevěné skříně, komody anebo police! Jejich kvalita je často již mizerná a setkat se s tím, že se propadne police, anebo nějak jinak poškodí tělo skříně, je velmi nepříjemné. Optimální volbou jsou speciální dílenské kovové skříně a dílenské vozíky. Právě na ně se zaměříme v následujících řádcích.

Důraz na kvalitu

Jaký by měl takový dílenský vozík být? Bytelný a přitom poměrně lehký, aby s ním šlo bez problémů pohybovat. Při jeho výběru se tedy zaměřte na kvalitu materiálu, tedy plechu, z něhož je vyroben. Určitě si zkontrolujte i kolečka, která musí být pevná. Zároveň by měla umožnit co nejjednodušší pohyb vozíku i na místech, jež nejsou úplně rovná. Ne v každé dílně je podlaha zcela bez kazů.

Bezpečnost práce na prvním místě

Práce by měla jít nejen od ruky, ale musí být v každém případě bezpečná. I proto je nutné, aby byl vozík vybaven madly, díky nimž se mnohem lépe ovládá při pohybu. Rozhodně se neobejde bez otočné brzdy. Ta zajistí jeho okamžité zabrzdění v případě potřeby. Nikdy nevíte, kdy se může vozík nečekaně rozjet a nabrat vysokou rychlost. Zapomenout nelze ani na pojistku proti vysunutí jednotlivých šuplíků. Ta je sice nenápadná, ale zabrání velmi nepříjemným úrazům.

Vyberte si sami ze spousty modelů

Jestliže aktuálně sháníte kvalitní dílenský vozík, určitě se podívejte na nabídku společnosti POLAK CZ s.r.o. K dispozici je v ní pestrá paleta nejrůznějších modelů, z nichž si jistě vyberete takový, který se bude hodit právě do vaší dílny. Najdete zde ale i skříně nebo šatní lavice a další sortiment, jímž lze stylově a funkčně vybavit pracoviště.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 114 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...