camera-690163_1280
16.7.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Díky videoprohlídce se stane hledání pronájmu hračkou

Sdílejte článek:

Najít dnes k pronájmu nebo prodeji byt není nic snadného. A to se nebavíme o cenách, ale pouze o samotném procesu vybírání. Stejně problém platí i pro jiné nemovitosti, jako jsou domy nebo komerční prostory.

Při hledání pronájmu se snažte získat maximum informací

Portálů, inzerujících levný pronájem chat a chalup, bytů a domů, je dnes spousta, vyznat se však v jejich nabídce je často složité. Naleznete zde nic neříkající popis a fotografie mnohdy neodpovídající tomu, co se uvnitř skutečně nachází. O vašem potenciálním novém bydlení se toho tak příliš nedozvíte. Co kdybyste se ale mohli podívat na videoprohlídku nebo 3D prohlídku nabízeného bytu? To by se vám pak rozhodovalo mnohem snadněji. Naštěstí takové služby existují a vy se hned dozvíte, jak je daný prostor velký, a jak vlastně doopravdy vypadá.

Získáte tak komplexní představu o dané nemovitosti, ať už sháníte byt na Kladně na prodej či kancelář v Praze. Zvlášť pokud se pak sháníte po moderním rodinném domu na klíč, vyplatí se mít vzhledem k výši investice co nejvíce informací.

Není pronájem jako pronájem

V případě, že hledáte místo, kde byste mohli vykonávat své podnikání, tedy pronájem nebytových prostor v Hradci Králové, máte dobrou šanci uspět. Nabídka kanceláří, obchodních prostor i skladů je v centru, stejně jako v okrajových částech města, dostatečná.

Je však nutné si zde dát větší pozor, od pronájmu bytu se totiž pronájem nebytových prostor liší. Prvně již v nájemní smlouvě, která musí obsahovat přesně definovaný předmět a účel nájmu, výši nájemného, dobu, na kterou se nájem uzavírá, a údaje o předmětu podnikání. Dále se různí některé povinnosti pronajímatele a nájemce. Předtím, než začnete hledat pronájem nebytových prostor, doporučujeme vše detailně nastudovat.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 85 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.