539917_article_photo_tq2hdmo_600x
30.7.2016
Kategorie: Společnost

Díky lidem jako je Halík mají islámští teroristé šanci zvítězit …

Sdílejte článek:

LUKÁŠ LHOŤAN 30|07|2016

Zakladatel islámu vraždil, zotročoval a přikázal muslimům chovat se úplně stejně a bojovat proti nevěřícím různými způsoby dokud nebude islám jediným vládnoucím na světě. Ovšem podle Halíka je nepřijatelné toto odsoudit!

Tak se nám konečně vyjádřil k vlně muslimského terorismu i profesor Tomáš Halík. A samozřejmě nepřekvapil. Podle Halíka nesmí Evropané odmítat islamizaci naopak musí muslimům pomáhat v usídleni v Evropě. Podle Halíka je ten kdo se snaží čelit islamizaci stejný jako islámští teroristé. Halik prostě pokračuje přesně v kurzu appeasementu vůči zlu, přesně tak jak to dělali jeho předchůdci z počátku 20. stoleltí vůči nacismu.

Halikovo prohlášení si můžete přečíst zde.

Halík se ovšem již nevymezuje pouze proti odpůrcům islámu jako takovým, ale i vůči římskokatolickým duchovním, kteří jeho pohádku o mírumilovném původním islámu nepropagují, ale říkají veřejně pravdu o tom z čeho islám vychází. Halík doslovně píše:

Hlavním cílem extrémistů z IS je vyvolat konflikt mezi západním a muslimským světem tím, že se pokusí namluvit muslimům, že Západ neodmítá pouze fanatické džihadisty, ale islám jako takový. Hlavním spojencem v této válce džihadistů proti Západu jsou lidé, kteří nedovedou rozlišit mezi islámem a džihadistickými teroristy (např. „konvičkovci“ v našich zemích, ale ozvalo se to i ve vystoupení pracovníka pražského arcibiskupství pátera Badala v ČT24).

Halík má ovšem i v jedné věci pravdu a to když říká, že:

539917_article_photo_6kkudux_900xV psychologické válce, která pomalu přerůstá v horkou válku, je podstatné udržet většinu muslimského světa ve společném odporu vůči fanatickým džihadistům.

Jenže toho nedosáhneme tak, že budeme opakovat lži o tom, že v původním islámu, v tom islámu založeném Mohamedem v 7 století, není nic násilného a barbarského! Naopak je potřeba nalít si čistého vína a říci muslimům, že pokud chtějí žít v Evropě, tak musí tento původní Mohamedův islám reformovat, jinak dříve či později dojde ke konfliktu s muslimy!

Problémem Halíka totiž je, že on si stále myslí, že Mohamed byl mírumilovný, zbožný člověk, který kázal mírumilovné učení a džihadisté toto jeho učení zneužívají a překrucují do násilné podoby. Už upřímně fakt nechápu proč je pan profesor honosící se tolika tituly a neustále zdůrazňující svou údajnou vysokou inteligenci, kterou prý převyšuje nás prosťáčky, tak slepý a blbý v otázce islámu?

Vždyť si stačí přečíst Mohamedovy výroky korán a člověk i selským rozumem uvidí, kde je problém a proč bez reformace je islám hrozbou pro civilizovaný svět.

Anebo je Halík jeden z páté kolony islámu v Evropě? Jak to popisuje bývalý muslim Alí Síná:

Zatímco se zcestné, politicky korektní hlasy pokoušejí hájit neobhajitelné, ukazují muslimové pravou tvář islámu. Jsou vždy připraveni pronásledovat, zastrašovat a zavraždit kohokoli, kdo jim stojí v cestě nebo znevažuje jejich náboženství. K porážce islámu potřebujeme uvědomělou veřejnost. Politiky lze vyměnit a s nimi i vládní programy. Bude-li veřejnost protestovat dostatečně hlasitě, někdo už se postará, aby byl její hlas vyslyšen. Dlužíme to našim dětem. Je naší zodpovědností zajistit, aby vyrůstaly v bezpečném a svobodném světě. George Orwell napsal: „Říkat pravdu v době všeobecného klamu je revoluční čin.“ Potřebujeme revolucionáře.

Naštěstí není zde jen Halík, ale jsou zde i naopak velice rozumní kněží, například jeden řekl v rozhovoru pro Parlamentní listy:

Křesťanský kněz Evermod Jan Sládek říká, že si nechce „zvykat na situaci, kdy se za multi-kulti nadšení z bílého Evropana stane lovná zvěř a jediní bílí, kteří to přežijí, budou Dienstbier, Šabatová a komsomolci z HateFree a jim podobní. Nechci si zvykat na více páterů Jacquesů Hamelů; pobodaných a znásilněných žen, těhotných i netěhotných; náklaďákem přejetých turistů; vybuchujících ‚věřících‘.“

Nakonec má i Konvička pravdu, když se ptá “ještě JSTE ŠOKOVÁNI, jak s oblibou předstírají západní politici, nebo UŽ JSTE SI ZVYKLI, jak Vám titéž politici doporučují?

Halík by si konečně možná měl přestat hrát na Boha a sklonit se před prostou a jednoduchou pravdou, že islám nepovstal z pravého Boha, ale ze lži či pomýlení antikrista. Můj kamarád Martin Janeček to popisuje následujícím slovy:

Křesťané, kteří vnímají Starý Zákon jako předstupeň k Novému Zákonu, mohou říci, že velikonoční Vskříšení je největším triumfem života nad smrtí. O takový triumf snad usilují všichni dědici Bible – každý svým způsobem. Nic podobného neexistuje v Koránu, kde všechno úsilí je zaměřeno k vojenským vítězstvím a konečné světovládě.

A na odlehčení jeden vtip na závěr. Víte jaký je rozdíl mezi Bohem a Halíkem? Bůh si nemyslí, že je Halík …

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 13 377,- Kč
Vybráno 38.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 168 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...