cenzor
19.4.2021
Kategorie: Společnost

Diktatura pro restart nebo konečné řešení

Sdílejte článek:

IVAN DAVID

DAVIDDemokracie, z níž mnohdy zbývají jen prázdné formy, je pomalu odstraňována. Připravují se režimy fakticky s loutkovými vládami jedné strany. Vlády v EU už samostatně skoro o ničem nerozhodují, faktickou moc mají korporace ovládající EU, jim sloužící na demokratické volbě „nezávislé“ tajné služby, „nezávislý“ mediální mainstream, „nezávislé“ neziskovky a jejich nátlakové kampaně. Je zjevná snaha kriminalizovat politické aktivity. Demokraticky zvoleným představitelům zbývá postavení figurek, které neustále popobíhají za károu, kterou řídí ti skutečně vlivní. Není to jejich chyba.


Faktická stále větší bezmocnost volených proti nevoleným vyvolává u „voličů“ pocit tísně a beznaděje a zbytečnosti. Zastupitelské orgány se jim paušálně jeví jako parazitní, zkorumpované a škodící (jakými vždy do jisté míry byly v důsledku působení osob napojených na nevolenou moc). Takto vyvolaný nihilismus občanů pomáhá urychlovat rozklad zbývajících ještě částečně demokratických struktur. Zákony budou postupně nahrazovány dekrety a nařízeními bez jakékoli demokratické kontroly. Nejsem si jist, že je zde Covid kvůli tomu, ale je jisté, že se hodí. V Evropském parlamentu byla schválena rezoluce navrhující posílení přímo vykonatelných ihned závazných „nařízení“ pro členské státy oproti „směrnicím“, kde národní parlamenty „zbytečně zdržují“ jejich beztak povinným schvalováním.

Občané „pochopili“, že „nemá cenu chodit volit do zbytečného Senátu“, takže jeho složení odpovídá onomu nepatrnému zbytku voličů, který do Senátu volí. Ze složení Senátu a jeho činnosti nevoliči usuzují, že se správně rozhodli nevolit, ačkoli je jasným důkazem pravého opaku. Občané jsou naváděni k chování, které je v důsledcích zbaví občanských práv. Senát nemá prakticky žádnou legitimitu, ale má moc. Totéž se může opakovat na podzim ve volbách do Poslanecké sněmovny, se stejným výsledkem. (Daleko spíše se situace do té doby vyhrotí a povede k vysoké účasti.) Situaci nezastaví petice, ani shromáždění na Václaváku nebo na Letné. Ta mohou být účinná jen podporou demokraticky zvolených institucí, obvykle mají opačné zaměření.

Referendum o důležitých otázkách držitelé skutečné moci nikdy nedovolí, občany potřebují definitivně vyřadit z rozhodování.

Nedemokratické moci zbývá už jen odstranit možnost neschválených sdělení provokujících nežádoucí myšlení. Zbývající hrstka v politickém podzemí je neúčinná. Na druhé straně funguje pásová výroba nenávisti postavené na lžích a opírající se o silové struktury státního aparátu a pravděpodobně řízená ze zahraničí. Bojovníci proti nenávisti sami vzbuzují nenávist, proto se snaží kriminalizovat verbální projevy, symboly nezávislosti a skupinové identity, samostatné kritické myšlení.

Nenávistné projevy šířené „bojovníky proti projevům nenávisti“ mají podpořit náchylnost k agresi, kterou pak lze vyprovokovat. Z diskuze s odborníky mi vyplynul závěr, že velká válka se prozatím odkládá, řádově o týdny nebo měsíce. Ukazuje se, že se čeká na další potřebný podnět. Už nám nezabijí Ferdinanda jako v Sarajevu, nepřepadnou v převlečení vysílač v Gliwicích, neobjeví „chemické zbraně“ v Iráku a nesrovnají se zemí Obchodní centrum… Bude to něco nového, většího, nebo celá série „přesvědčivých důkazů“, bližší údaje budou zase tajné, obvinění veřejná.

Připravují válku. Podle rostoucí kumulace sil nemusí skončit jako lokální. Nejde už jen o život tam a v této zemi, může jít o Život na Zemi.

  • Ivan David, fb
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 566 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)