9.9.2015
Kategorie: Společnost

Diktát OSN jasně podporuje exodus zfanatizovaných běženců

Sdílejte článek:

EVA VALERIE MAXOVÁ 09|09|2015

Evropo, těš se! Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky přišel s tím, aby sis přerozdělila 200 tisíc převážně ekonomických běženců. Chceš, nechceš? Nakonec budeš muset!

Situace a dění kolem valících se uprchlíků na Evropu je více než alarmující! Lavina převážně mladých arabsky mluvících mužů muslimského vyznání, většinou Syřanů, protrhla chatrnou hráz, kterou pomyslně tvořila Makedonie a Maďarsko, a sebejistě zaplavuje západní Evropu.

Humanismus a ryzí pragmatismus Frau Merkel způsobil davové uprchlické šílenství, kolorované vidinou nádherného života v Německu, kde imigrantům lítají pečení holubi do huby. Samotní Němci se prý a oficiálně na nově příchozí těší, všichni budou bez problémů integrováni a začnou ochotně žít, pracovat a rodit nové „německé“ loajální občany, co na tom, že muslimského vyznání a s Koránem na svých nočních stolcích.

V tomhle cíleném davovém šílenství není čas zjišťovat, zda je spěchající běženec, křesťan či muslim, zda ve své zemi ztratil válkou domov a opravdu prchá, aby si zachránil holý život, nebo zda jde o vyžírku, ekonomického běžence, který se na vlně stávajícího exodu pohodlně sveze do země zaslíbené. Případně zda jde o příslušníka Islámského státu, který je vyslán společně s dalšími souvěrci Alláhovými jako předvoj, aby v Evropě postupně založili pár islámských radikálních buněk.

Tohle nikdo neřeší. Není čas, a rozum ustoupil do pozadí. Nastalý chaos je to nejlepší i nejhorší zároveň. Počáteční záchrana vratkých kocábek s utečenci, které mírumilovný Frontex vytahoval z moře, se během pár měsíců proměnila v masový exodus, který pozbývá jakýchkoli pravidel. Salámová metoda, vaření žáby, prstíček vlezlých Jezinek?

I tak to lze nazvat.

Exodus, který neřídí dysfunkční Evropská unie, ani stárnoucí madam Merkel. Exodus, který teď řídí sami uprchlíci a zjevně i zájem někoho, kdo stojí v pozadí a zatím nebyl nikým pojmenován.

Nebudu zde psát počty a čísla běženců, kterými má být obdařen v nejbližší době evropský kontinent, jsou hrozivá a mrazí mě při nich, stejně jako většinu našich občanů, v zádech. Nebudu hodnotit umírněný postoj našeho premiéra a ministra vnitra, kteří nehodlají naslouchat hlasu lidu své země, veřejnému mínění, a místo toho se vzájemně chlácholí, jak se tu zatím máme, protože tábory, stany a tělocvičny stojí, jídla pro běžence je dostatek a nějaká ta policie a armáda se taky najde. Pocit, že to na tom našem malém písečku zvládneme a ukočírujeme, je bohužel dočasný a mylný. Což už dnes vědí  všichni myslící a informovaní občané této země.

exodus-gods-and-kings-hd-images

Mluvčí UNHCR Flemingová  vzkázala důrazně v souvislosti s uprchlickou vlnou  Evropě:„Kvůli této situaci získává diskuse o uprchlících na naléhavosti. Nemůže to vyřešit samotné Německo.“ Prosila se ho však Evropa o takovéto řešení?!

Očekává se, že letos přejde Středozemní moře až 400 tisíc běženců, další rok pak 450 tisíc. Merkelovou, máchající hrdě německou vlajkou a zvoucí nové osadníky, následuje francouzský Hollande, který brzy zapomněl na islámský útok v Charlie Hebdo a britský Cameron, který se do křesla dostal i díky zpochybnění chybných rozhodnutí a nesouhlasu s EU. Snad se v nich, vyvolených, nehnulo svědomí, když si vzpomněli na vojenskou účast svých zemí v destruktivních válečných operacích daných oblastí, odkud teď běženci prchají?

Kde vzala německá kancléřka drzost a právo hlásat, že kvóty na přerozdělení běženců mezi státy EU jsou nezbytné a za uprchlíky musí přijmout zodpovědnost celá Evropa? Prezentuje tak názory svých německých občanů, občanů celé Unie, nebo se z ní najednou stala germánská Matka Tereza, která má pocit, že tak napraví karmu německého národa, oslabí ryzí germanismus a přetrvávající pocit úzkosti za válečné útrapy, které Německo způsobilo světu?

Má to snad napravit i vřelé přijetí avizovaných 800 tisíc Syřanů? Přijme pak kancléřka Merkel i africké Eritrejce, mladé muže, plné síly, muslimy s minimální ochotou se v nové zemi začlenit? Stane se Německo skutečně vrchním spasitelem většiny ekonomických běženců, kteří se valí a budou valit v dalších a dalších transportech?

A tak zatímco předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker chystá pro Unii plán, který by se měl vypořádat s uprchlickou krizí a Itálie s Řeckem dostanou polovinu z téměř 2,4 miliard eur na uprchlíky, země střední a východní Evropy po své schůzce kvóty odmítají a zachovávají si zdravý rozum a soudnost. Váží si totiž nabyté demokracie, která je po čtyřiceti letech totality příliš křehká a zranitelná a nebylo by dobré o ni přijít.

Vydrží jim ale jejich odhodlání a postoj? Nebudou nakonec i oni zadupáni do země a smeteni západními pseudohumanisty, kteří místo, aby podnikli účinné kroky v místě zárodku běženeckého exodu a uhasili tak počínající plamínek, na místo toho nechali rozfoukat pořádný oheň a otevřeli všechna evropská okna i dveře dokořán.

Je jasné, že nefungující, byrokracií páchnoucí, Evropská Unie nechrání Evropu, která je navíc peskována humanistickou OSN. Evropská Unie chrání především zadky svých politiků, kteří dávno ztratili národní sebeuvědomění a hrdost na svou původní vlast. Evropská unie přistoupila na výhodný byznys pašeráků lidí, nezvládla ochranu Schengenského prostoru a podlehla exodu ekonomických běženeckých vyděračů. Evropská Unie není v napjaté situaci schopna účinně jednat a konat správná rozhodnutí! Na místo toho naslouchá proamerické matičce Merkel, přehazuje statisícovými čísly, stanovuje kvóty a obětuje klid a mír  Evropy ve jménu uprchlického šílenství.

Dost možná, že fackou do tváře a probuzením Frau Merkel z naivního pseudohumánního snu, bude naplnění slov vize bývalého generálního tajemníka Muslimské rady Německa Ibrahima El-Zayata:

„Věřím, že kancléřem Spolkové republiky Německo by se v roce 2020 mohl stát muslim narozený v Německu. Tato země je naše a je naší povinností ji POZITIVNĚ změnit. S pomocí Alláhovou ji proměníme v náš ráj, abychom ji dali k dispozici islámské komunitě a lidstvu jako celku.

To už bude pozdě. A nejen pro Německo.

ZDROJ: Eva Valerie Maxová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 13 377,- Kč
Vybráno 38.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 84 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...