maxresdefault
26.7.2016
Kategorie: Společnost

Dienstbier: Chci státem placeného cenzora na facebook!

Sdílejte článek:

RADEK ROZVORAL/RED 26|07|2016

(Ne)ministr (tedy ten, který žádné ministerstvo neřídí) s americkým pasem nabízel před několika měsíci sociální síti Facebook placeného šmíráka ze státních peněz, který by mazal některé příspěvky.

 

S touto informací přišly Lidovky.cz, které uvedly, že zástupci sociální sítě Facebook loni odmítli návrh ministra bez portfeje Jiřího Dienstbiera (ČSSD), že by specialista placený ze státních peněz administroval nenávistné příspěvky od uživatelů. Návrh zazněl při setkání firmy s (ne)ministrem jako řešení boje proti nenávistným projevům na sociální síti.

Pan (ne)ministr řízený několika neziskovými organizacemi chtěl mít na základě své nabídky neskutečnou moc a už se zcela jistě těšil na to, jak by svou cenzurou za peníze daňových poplatníků multikulturně ovládal myšlení návštěvníků sociální sítě. Naštěstí se ten jeho a pro něj geniální nápad zatím neuskutečnil, ale mám strach, že si ho postupem času vybojuje, jelikož čím dál tím více občanů České republiky vnímá teroristické útoky, které začínají být v Evropě na denním pořádku jako obrovskou hrozbu, která může brzy potkat i naší zemi. Může jí potkat proto, že současná vláda v čele se Slávkem Sobotkou nedělá vůbec nic proto, aby se těmto hrozbám do budoucna bránila.

Vzhledem k tomu, že celá Evropská unie pracuje systematicky na tom, aby prosadila v celé Evropě multikulturní ideologii, není přeci na místě, aby sociální sítě, které ve velké míře využívají všichni vlastenci a odpůrci islamizace Evropy, přinášely pravdivé informace o všech zvěrstvech, které se v zájmu multikulturní ideologie páchají.

EU a její podpora multikulturalismu totiž potřebuje, aby se těch informací o netolerantní, nenávistné a velice násilné islámské ideologii dostávalo mezi lidi co nejméně. Proto se všichni její představitelé s podporou kdejakých neziskovek snaží o ovládnutí sociálních sítí a internetu jako takového. To je totiž prostor, kde se ještě pravdivé a vyvážené informace dají dohledat. Pryč je totiž doba (zda vůbec nějaká byla), kdy nás pravdivě a vyváženě informovala Česká televize a Český rozhlas, kterým i přesto musíme na základě zákona odvádět koncesionářské poplatky. Tím si vlastně platíme podporu multikulturní ideologie, i když s ní drtivá většina občanů nesouhlasí.

K článku Radka Rozvorala jen malý dodatek (RED): 

Je až s podivem s jak malým ohlasem se tato zpráva u veřejnosti setkala. Faktické znovuzavedení státní cenzury! Je vidět, že komunistický profesionální synek je bolševickou ideologií načichlý velice silně a jeho partaj taktéž. Už jen “třešničkou” na dortu je, že při mu vyjednávání asistovaly organizace jako Hate Free nebo Romea. 

Nebo si snad někdo myslí, že je to jen taková neškodná epizodka zmateného erárního trafikanta, který se ve svém teplém křesle nudí? V Německu jakousi dohodu upekli. A její následky? Německá policie podnikla razii v bydlištích facebookových komentátorů. Ti se na sociální síti měli dopustit šíření nenávist vůči imigrantům. Rozsáhlá policejní akce proběhla ve 14 z 16 spolkových zemích Německa. „Dnešní zásah vyslal jasný signál, že policie ani vláda nebude tolerovat jakékoliv projevy nenávisti na internetu,“ uvedl prezident kriminální policie Holger Munch. Zásahu se účastnilo 25 policejních oddělení. Jeho hlavním cílem bylo zasadit ránu takzvanému „verbálnímu radikalismu“. Verbální radikalismus podle Muncha bujel především v tajné skupině na Facebooku mezi červencem a listopadem 2015. Většina projevů byla mířena proti imigrantům. Za podněcování rasové nenávisti v Německu hrozí až 5 let odnětí svobody.

A téma bych uzavřel jedním trefným komentářem z facebooku, než jej soudruh Dientsbier zcenzoruje: Naším úkolem je zabránit, aby nadále byli lidé jako vrchní cenzor Dienstbier u moci. Nejsme v Turecku, tady je svoboda, kterou ale lidé jako tento pán ohrožují. A my ji musíme bránit, když to neuděláme, tak nám ji vezmou. Máme na obranu před omezovači skvělý prostředek – volby! A jednu malou volbu bude muset udělat i ČSSD – buď se vzpamatuje a nebo si bude dál hýčkat soudruha z rudých gard Dienstbiera a jeho posluhovače. Pokud zvolí druhou možnost, my zvolíme vládu bez ČSSD.

ZDROJ: Blog Radek Rozvoral, Facebook
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 71 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.