detroit18
13.8.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Detroit: Smrt bílé civilizace

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RT

Kdokoliv, kdo pochybuje o dlouhodobém účinku zaplavení prvního světa třetím světem, nepotřebuje vidět více než Detroit. Nová zpráva odhalila, že téměř polovina dospělých ve městě je “funkčně negramotná” a v podstatě neschopná fungování v normální společnosti.

Zpráva vydaná “Detroit Regional Workforce Fund” (organizace partnerství mezi vládou a soukromým sektorem, založená rasově zaslepenými liberály) tvrdí, že 

“Národní institut pro gramotnost odhaduje, že 47% dospělých v Detroitu je funkčně negramotných, což je narážka na neschopnost jednotlivce číst, mluvit, psát a využívat počítačové dovednosti v každodenních životních situacích. “

“Obecně, ti dospělí, kteří dosáhli Úroveň 1 (na stupnici 1 až 5, od nejnižší po nejvyšší), mají problémy s prováděním takových každodenních úkolů, jako je nalezení křižovatky na mapě ulice, přečtení a pochopení krátkého novinového článku nebo vypočítání celkových nákladů na objednávce, “pokračuje zpráva.

Zpráva přiznala, že šokující úroveň negramotnosti nelze vysvětlit pouze nedostatkem středoškolského vzdělání.

“Víme také, že z 200 000 dospělých, kteří jsou funkčně negramotní, přibližně polovina má středoškolský diplom nebo GED (vývoj všeobecného vzdělání – americká zkouška všeobecně uznávána jako ekvivalent diplomu ukončení střední školy – pozn. překl.) , Takže tento problém nelze vyřešit jen soustředěním se na dokončení střední školy u dospělých, “ říkají bezradní liberálové.

Navíc správa tvrdí, tato čísla jsou “souhrnem a vyjadřují problém celého města. Víme také, že některé čtvrti a regiony definované pro účely sčítání lidu ve městě mají významnější soustředění dospělých, kteří jsou funkčně negramotní a / nebo jim chybí doklady o vzdělání. “

Zpráva ignoruje očividné: Detroit je v současnosti “černé” město a poté, co byli běloši vyhnáni kombinací hrozivé úrovně černošského zločinu, kolabujících standardů a neefektivní byrokracie, bylo zcela zničeno. Zkrátka, pro bělochy bylo nemožné žít v oblasti, která se jim nezdá být moderní, fungující západní společností.

Míra násilné kriminality v Detroitu je jednou z nejvyšších ve Spojených státech. Oficiální míra kriminality je 62,18 na 1000 obyvatel, pokud jde o majetkové zločiny, a 16,73 na 1000 lidí pro násilné zločiny (ve srovnání s národními čísly 32 na 1000 obyvatel pro majetkové zločiny a 5 na 1000 pro násilné zločiny). Oficiální záznamy také ukazují, že do 70% vražd souvisí s drogami.

Černošská kriminalita vyhnala z Detroitu každý velký obchod s potravinami. Masivní krádeže v obchodech, krádeže ve skladech a práce neschopné podmínky třetího světa způsobily, že poslední velký obchod, Farmer Jack, v roce 2007 odešel. Od té doby nemá Detroit, jedno z největších amerických měst, na svém území ani jeden řetězec obchodů s potravinami.

Velké oblasti města jsou zcela zničeny a leží v ruinách, co dělá z kdysi kvetoucího domovu amerického automobilového průmyslu pustinu, která připomíná válečnou zónu.

A důvod tohoto všeho?

Podle sčítání lidu provedeného US Census Bureau v roce 2010, 1,23% obyvatelstva Detroitu jsou asiaté, 81,84% jsou černoši, 10,42% jsou běloši a 6,51% jsou “ostatní”. Co je zajímavé, “hispánská” populace, která by mohla být jakékoliv rasy, se počítá jako 6,56%, ať už to znamená cokoli.

Úplná rasová změna Detroitu poskytuje klíč k pochopení kolapsu ve městě.

  • V roce 1930 bylo 92.3% obyvatel Detroitu bílých. 
  • V roce 1940 to bylo 90.8% obyvatel,
  • v roce 1950 to bylo 83.63%,
  • v roce 1960 70.8%,
  • v roce 1970 56.0%,
  • v roce 1980 35.7%,
  • v roce 1990 22.2%,
  • v roce 2000 to bylo 12.3% obyvatel.
A v roce 2010 se bílá populace zmenšila na asi 10%, ačkoli toto číslo bude bezpochyby zahrnovat “hispánce” a lidi ze Středního východu.

Zničení kdysi velkého města Detroit na špinavou díru třetího světa je jedním z nejočividnějších letmých pohledů do budoucnosti západní civilizace, pokud budou současné rasově-demografické trendy pokračovat.

Jen dobrovolně slepý to nevidí.

Zdroj: Renegade Tribune, viz. zmíněnou zprávu, překlad: zet, www.protiprudu.org 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč

Celkem za měsíc: 2 890,00 Kč
Vybráno 8.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.