detroit18
13.8.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Detroit: Smrt bílé civilizace

Sdílejte článek:

RT

Kdokoliv, kdo pochybuje o dlouhodobém účinku zaplavení prvního světa třetím světem, nepotřebuje vidět více než Detroit. Nová zpráva odhalila, že téměř polovina dospělých ve městě je “funkčně negramotná” a v podstatě neschopná fungování v normální společnosti.

Zpráva vydaná “Detroit Regional Workforce Fund” (organizace partnerství mezi vládou a soukromým sektorem, založená rasově zaslepenými liberály) tvrdí, že 

“Národní institut pro gramotnost odhaduje, že 47% dospělých v Detroitu je funkčně negramotných, což je narážka na neschopnost jednotlivce číst, mluvit, psát a využívat počítačové dovednosti v každodenních životních situacích. “

“Obecně, ti dospělí, kteří dosáhli Úroveň 1 (na stupnici 1 až 5, od nejnižší po nejvyšší), mají problémy s prováděním takových každodenních úkolů, jako je nalezení křižovatky na mapě ulice, přečtení a pochopení krátkého novinového článku nebo vypočítání celkových nákladů na objednávce, “pokračuje zpráva.

Zpráva přiznala, že šokující úroveň negramotnosti nelze vysvětlit pouze nedostatkem středoškolského vzdělání.

“Víme také, že z 200 000 dospělých, kteří jsou funkčně negramotní, přibližně polovina má středoškolský diplom nebo GED (vývoj všeobecného vzdělání – americká zkouška všeobecně uznávána jako ekvivalent diplomu ukončení střední školy – pozn. překl.) , Takže tento problém nelze vyřešit jen soustředěním se na dokončení střední školy u dospělých, “ říkají bezradní liberálové.

Navíc správa tvrdí, tato čísla jsou “souhrnem a vyjadřují problém celého města. Víme také, že některé čtvrti a regiony definované pro účely sčítání lidu ve městě mají významnější soustředění dospělých, kteří jsou funkčně negramotní a / nebo jim chybí doklady o vzdělání. “

Zpráva ignoruje očividné: Detroit je v současnosti “černé” město a poté, co byli běloši vyhnáni kombinací hrozivé úrovně černošského zločinu, kolabujících standardů a neefektivní byrokracie, bylo zcela zničeno. Zkrátka, pro bělochy bylo nemožné žít v oblasti, která se jim nezdá být moderní, fungující západní společností.

Míra násilné kriminality v Detroitu je jednou z nejvyšších ve Spojených státech. Oficiální míra kriminality je 62,18 na 1000 obyvatel, pokud jde o majetkové zločiny, a 16,73 na 1000 lidí pro násilné zločiny (ve srovnání s národními čísly 32 na 1000 obyvatel pro majetkové zločiny a 5 na 1000 pro násilné zločiny). Oficiální záznamy také ukazují, že do 70% vražd souvisí s drogami.

Černošská kriminalita vyhnala z Detroitu každý velký obchod s potravinami. Masivní krádeže v obchodech, krádeže ve skladech a práce neschopné podmínky třetího světa způsobily, že poslední velký obchod, Farmer Jack, v roce 2007 odešel. Od té doby nemá Detroit, jedno z největších amerických měst, na svém území ani jeden řetězec obchodů s potravinami.

Velké oblasti města jsou zcela zničeny a leží v ruinách, co dělá z kdysi kvetoucího domovu amerického automobilového průmyslu pustinu, která připomíná válečnou zónu.

A důvod tohoto všeho?

Podle sčítání lidu provedeného US Census Bureau v roce 2010, 1,23% obyvatelstva Detroitu jsou asiaté, 81,84% jsou černoši, 10,42% jsou běloši a 6,51% jsou “ostatní”. Co je zajímavé, “hispánská” populace, která by mohla být jakékoliv rasy, se počítá jako 6,56%, ať už to znamená cokoli.

Úplná rasová změna Detroitu poskytuje klíč k pochopení kolapsu ve městě.

  • V roce 1930 bylo 92.3% obyvatel Detroitu bílých. 
  • V roce 1940 to bylo 90.8% obyvatel,
  • v roce 1950 to bylo 83.63%,
  • v roce 1960 70.8%,
  • v roce 1970 56.0%,
  • v roce 1980 35.7%,
  • v roce 1990 22.2%,
  • v roce 2000 to bylo 12.3% obyvatel.
A v roce 2010 se bílá populace zmenšila na asi 10%, ačkoli toto číslo bude bezpochyby zahrnovat “hispánce” a lidi ze Středního východu.

Zničení kdysi velkého města Detroit na špinavou díru třetího světa je jedním z nejočividnějších letmých pohledů do budoucnosti západní civilizace, pokud budou současné rasově-demografické trendy pokračovat.

Jen dobrovolně slepý to nevidí.

Zdroj: Renegade Tribune, viz. zmíněnou zprávu, překlad: zet, www.protiprudu.org 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 73 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.