beach-2902747_1280
8.11.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Detektory kovu pro začátečníky – co by měly mít?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Touha stát se hledačem pokladů podvědomě dřímá snad v každém z nás. A přitom je docela dobře možné, že tajemná místa plná zajímavých nálezů čekají hned za naším prahem, jakkoli se opuštěný pirátský ostrov s červeným křížkem na mapách jeví romantičtěji.

Detektory kovu nepatří jen do dobrodružných filmů

Každý je zná, a přitom jen málokdo je vlastní. A to je škoda, protože šikovné detektory kovu mohou svým pípáním a pískáním znít jako rajská hudba komukoli z nás. Nejsou totiž tak drahé, jak se běžně soudí, ani tak náročné na obsluhu. Může si je pořídit každý, kdo má jen trochu dobrodružného ducha a nebojí se překročit hranice svého osobního komfortu. Chcete se také brodit bahnem, pískem nebo neprostupným terénem s vidinou možné blýskavé odměny?

Pořádné detektory kovu by měly mít…

Pak se neobejdete bez pečlivě vybraného pomocníka. I tak banální potíže, mezi které patří obtížné ovládání (zvláště prsty ukrytými v teplé rukavici), časté hledání detektoru narychlo odloženého ve víru hledačské vášně či nutnost neustálého nasazování čelovky při hledání v tmavých místech, nám mohu výpravy za kovovým tajemstvím rychle znechutit. A jak tedy vybírat detektory kovu, a které jejich vlastnosti preferovat?

  • Snadné ovládání, ideálně pouze prostřednictvím palce.
  • Ochrana proti ztrátě – detektor ve výrazné barvě, funkce detekující opuštění uživatelem, akustický poplach.
  • Zabudovaná LED svítilna.
  • Voděodolnost pro případ deštivého počasí – alespoň IP66.

Detektory kovu prodej – ale i výpůjčka

Pokud jste nikdy s podobným zařízením nepracovali, doporučujeme si krom pečlivého studia parametrů jednotlivých produktů najít také prodejce, který vám zvolené zařízení za mírný poplatek půjčí a dovolí vyzkoušet přímo v terénu. Společnosti zaměřené na koncept detektory kovu prodej a výpůjčka minimalizují riziko vašeho špatného nákupu, a navíc zpravidla bývají schopny o nabízených produktech poskytnout maximum informací, včetně tipů a triků pro jejich komfortní používání a snadnou údržbu. Seznámí vás také s potřebnou legislativou a právnickými kličkami, což se zaručeně hodí. Uvidíte!

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 850,00 Kč
Vybráno 13.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.