LGBTISLAMAKTIVISTI
28.2.2021
Kategorie: Humor

Deník pokrového aktiviste Eliške z roke 2024

Sdílejte článek:

JIŘÍ ČECH

K sepsání této antiutopické povídky mě inspiroval text před několika dny uvedený na Pravém prostoru od autorky Emy.

Leden 2024 – přežila jsme smrtící virus

Ahoj, jsem Eliška, je mi 19 let a studuji vysokou školu fakultu genderových studií. Jsem členka naší pokrokové Pirátské strany, která prosazuje svobodu, zdraví a demokracii. Před třemi lety jsem málem umřela, chytila jsem totiž smrtící virus Covid-19, který byl tak strašlivě nebezpečný, že bylo nutné lid spasit a zakázat mu hospody, obchody, hotely, kadeřnictví a další služby. Občas nějací pravicoví extremisté šířili lži a dezinformace, že ve skutečnosti umírá jen 0,2% nakažených, ale nám se podařilo přes statečná nezávislá média zachovat v lidech pravd. Covid byl opravdu strašná nemoc a stále se klepu strachy, když si vzpomenu, jak jsem byla nemocná. Pět dní jsem měla kašel, brr, to byla hrůza.

Je stále jasnější, že se nám pokrokovým zastáncům všech žen a menšin daří vítězit nad nenávistnými extremisty, kteří touží po ukončení demokracie a chtějí vyvraždit důchodce různými nemocemi, dokonce třeba pijí pivo. Loni se nám podařilo prosadit mimořádný zákon o ochraně veřejného zdraví před dezinformátory, nikdo nesmí popírat nebezpečnost infekční nemoci, kterou ministerstvo pro prevenci infekčních nemocí označí za nebezpečnou. Stále v naší pokrokové, tolerantní a demokratické společnosti existují fašisté, kteří si myslí, že existují jen dvě pohlaví, kteří si myslí, že má být zrušeno základní lidské právo homosexuálů – manželství. Stále existují lidé, kteří si myslí, že ženy nemají právo na potrat. Ale jistě brzy zemřou, oni často popírají nebezpečnost různých virů, takže je ty viry zabijí.

Únor 2024 – kamery každému domů, děda má pistoli!

Začátkem února protestovaly tisíce fašistů proti zákonu, který dovoluje vládě nainstalovat kamery do domů a bytů všech obyvatel Česka v případě epidemie. Někteří demonstrující byli fašisté, přišli na protest s českými bankovkami a českou vlajkou. Víte, jak snadno poznáte fašouna? Má na profilovce na Facebooku českou vlajku. Pak jsem šla koupit chleba, jeden stál 20 euro. Na jarní prázdniny jsem jela ke svému dědovi, nejdřív jsem se samozřejmě pokrokově nechala otestovat na všechny infekční nemoci. Jednou v noci jsem měla hlad a otevřela jsem mu potajmu lednici. Představte si, co jsem tam našla!

Tam byla klobása! To je nezdravé, mám v plánu navrhnout zákon na prevenci rakoviny a zakázat nezdravé potraviny. Ale to byl jen začátek. Otevřela jsem skříň a zjistila jsem, že můj děda je nacista. On tam totiž měl pistoli! Já se kvůli němu nechám otestovat na všechny nemoci a on se mi odvděčí tím, že je fašista!? Hned jsem ho udala a byl zadržen. Později byl odsouzen k velké pokutě a stal se z něj bezdomovec. Dokonce by chtěl důchod, takže to je fašista. Důchody už nejsou, bylo nutné ochránit důchodce před smrtícím Covidem-19, a tak již není, z čeho důchody platit. Mně to je jedno, stejně důchodci často volili SPD.

Březen 2024 – nemoc v Texasu, bezdomovci, ekonomika

Začátkem března se v Texasu objevila záhadná nemoc. V tom hnusném fašistickém republikánském státě, kde všichni nenávidí nás ženy a chtějí nám zakazovat ničit ty hnusné shluky buněk, což je nenávist k naší planetce, protože děti jsou neekologické. Jen o dva dny později tam FBI zadržela třicet federálních zločinců, kteří na internetu šířili fašismus.

Koncem března po skončení tříměsíčních chřipkových prázdnin jsme opět šli do školy, kromě škol byly opět otevřeny hospody, protože chřipek je již méně, ale vstup je povolen pouze mladším čtyřiceti let a ti si nejdřív musí udělat vyšetření na všechny rakoviny. Otevřené jsou hospody mezi 5:00 a 17:00. Celkem otevřelo v Česku 302 hospod, které přežily pandemii. Cestou jsem potkala asi padesát bezdomovců. Jednoho z nich znají moji rodiče, byl to dělník, měl tři děti. Ale bylo nutné ochránit životy před Covidem, a tak většina těch nevzdělanců skončila pod mostem. Dvě děti žijí s ním ve stanu na poli, to třetí umřelo na tyfus.

Ale tohle jsou podřadní dělníci, správní lidé jsme my pokrokové novinářky, novináři, novinářa, učitelky, učitelé, učitela, právničky, právníci, právnica. Tenhle nevzdělaný odpad chce jezdit auty, vlastnit zbraně a volit zpátečníky. Planetku a životy lidí před smrtícím strašlivým Covidem je nutné zachránit. Je to jejich problém, že chtěli být dělníci. Kdyby radši pracovali jako genderoví aktivisté, dostali by dotaci od naší demokratické pokrokové svobodomyslné Evropské unie a nemuseli by být bezdomovci. Jejich hloupost.

Duben 2024 – moje holka je fašistka

Zamilovala jsem se do jedné dívky. Chtěly jsme jít spolu do kavárny, ale žádná v celé Praze není. Všechny zkrachovaly, aby se zachránily životy.  Cestou jsme potkaly stovky tisíc bezdomovců. V Praze žijí stovky tisíc bezdomovců. Dokonce se sem přestěhovali bezdomovci ze zbytku republiky. Žije zde jeden a půl milionu lidí. Ale třeba v Karlových Varech žije již jen 2 001 lidí, jen důchodců a pár prodavačů ze supermarketů a řidičů. Ve Františkových Lázních žije dokonce již jen 35 lidí.

Ale kdybychom nedělaly ta pokroková opatření, tak by ten covid zabil polovinu Čechů. Bohužel ale existují nenávistní gerontofobní pravicoví extremisté, kteří tvrdí, že covid měl úmrtnost 0,2%, říkají cosi o Švédsku a dle nich byla ta opatření nesmyslná. Sice teď žije polovina důchodců na ubytovně, ale aspoň žijí. Pak mi ale ta dívka řekla, že si myslí, že jsou jen dvě pohlaví!!!! Takže ona si prostě myslí, že transsexuálové, nebinární, dvojbinární, trojbinární lidé, střední pohlaví, proměnlivé pohlaví, střídavé pohlaví a další neexistují. Ona si prostě myslí, že ti lidé nežijí. To je nacistka, tfůůůůj, nahlásila jsem ji vedení strany.

Květen 2024 – porodnost, emigrace, práva žen

Včera v Česku (části naší svobodné, lidsko-právní a demokratické Evropské unie) spáchalo sebevraždu 213 lidí a stalo se 51 vražd. Lidé se už konečně chovají tolerantně a demokraticky k naší planetce a nerodí moc dětí. Loni se narodilo 35 tisíc dětí, tedy třikrát méně než před smrtící pandemií covidu. Auta jsou povolená jen ekologická. Stovky tisíc dětí žijí na ulici, mnoho lidí se z našeho pokrokové evropského ráje odstěhovalo například do Brazílie, Běloruska, Ghany či Tanzanie. Víte, co mají tyto tři státy společného? Vládnou tam fašisti, kteří nenávidí důchodce a nepřijaly žádné restrikce proti covidu. V Tanzanii funguje více než tisíc českých hospod (tedy více českých hospod je v Tanzanii než v Česku), kde se vaří nezdravá jídla a kazí místní.

To v Česku žijeme příkladem. Byl schválen zákon umožňující zavést kamery do bytů a domů v případě epidemie a zákon zakazující nezdravé jídlo. Též jsme prosadili legalizaci potratů až do narození. Zabíjet ty hnusné neekologické děti je naše výsostné právo a všechny, kdo to neuznávají, již brzy čeká gulag.

Červen 2024 – právo na umělé přerušení rodičovství do dvanácti let

Uvědomile jsem si, že nejsem žena, ale jsem nebinárné. Hned jsem si toto pohlaví napsale na úřadě a přejmenovale jsem se na Eliške. Naše společnost je již hodně tolerantní, ale stále ne pořádně. Například polyamorici, nekrofilové či zoofilové nemohou uzavírat manželství, což je krutá diskriminace, ale v Nizozemsku to už je možné.

Zatím se nepodařilo prosadit rozšíření práva ženy na potrat na utracení dětí po narození. Prosazuji, aby žena měla právo utratit zdravé dítě do dvou let od narození a nemocné či handicapované do dvanácti let, jako to již platí od roku 2021 v nejúžasnější, pokrokové, demokratické lidsko-právní zemi Nizozemsku. V Nizozemsku je již tři roky tak úžasný stav lidských práv, že matky mohou utrácet své nemocné děti až do dvanácti let. U nás je právo ženy na umělé přerušení rodičovství stále zakázáno. Musíme tedy bojovat za práva žen za jejich úplně osvobození od fašistického rodičovství.

Červenec 2024 – LGBTQIAPNZNbTbFApPDHK pride a práva kanibalů

V červenci proběhl nejvíce tolerantní průvod Prague pride, kde vlály pokrokové vlajky Sovětského svazu, Čínské lidové republiky, LGBTQIAPNZNbTbFApPDHK komunity, Antify či Evropské unie. Protestovalo proti hnusnému kapitalismu, popírání a zlehčování covidu a klimatických změn, islamofobii, homofobii, transfobii, nekrofilofobii, bifobii, zoofilofobii, kanibalofobii, pravici, fatfobii, mysoginii, pro-life, fašismu, nacismu, nenávisti a dalším pravicovým ideologiím.

Na závěr průvodu kanibalové, což je další utiskovaná a pronásledovaná menšina, snědli nezaměstnanou třicetiletou bezdomovkyni, která kdysi prodávala kuchyňské věci, tedy třeba skleničky nebo talíře, které se kdysi v Česku vyráběly, ale dnes pro ně musíme jet ekologickým autem do Běloruska. Tato žena se svým snězením zaživa souhlasila. Na místě se objevili tři fašisté a kanibalové, policie je včas zatkla a dostali deset let vězení.

Česko a Evropská unie daly LGBTQIAPNZNbTbFApPDH pridu dotaci 10 000 000 Eur. Aby se nedělal špatná dojma, bylo všech 400 000 bezdomovců z celé Prahy dočasně zavřeno do bývalých hotelů, továren, obchodů či dávno opuštěných bytů v Liberci, České Lípě, Peci pod Sněžkou, Mariánských Lázních, Františkových Lázních a Karlových Varech.

Srpen 2024 – Bolsonaro, Tor a smrtící pandemie

Prohlížele jsem si Instagram a zjistile jsem, že jeden můj kamarád sleduje brazilského fašistického prezidenta Jaira Bolsonara, který je poslední překážkou k tomu, aby pokrok ovládl všechny velké země západu. Vím, že to je fašista, psali o tom na A2larmu. Tudíž to nemůže být lež, protože na Manipulátorech si můžete najít seznam všech dezinformačních webů. Kvůli tomu fašounovi brazilské ženy musí trpět, protože nemohou potrácet ty neekologické shluky buněk. Bolsonaro také upřednostňuje ekonomiku před ochranu životů a klimatu a pořád tam je mnoho továren a nebyly tam proticovidové restrikce. Hodně českých dělníků tam emigrovalo, aby mohli dále ničit naši planetku. Doufáme, že již brzy bude ten mysogin a fašista zničen.

Tak jsem ke kamarádovi šle domů. Je to bílý heterosexuální muž. Když byl na záchodě, vlezle jsem mu na počítač a našle jsem tam anonymní prohlížeč Tor. Tak jsem utekle a zavolale policii. Teď je v cele a hrozí mu až tři roky vězení. Tor je prohlížeč, kde se sdružují různí pravicoví extremisté, islamofobové, transfobové, popírači covidu, prodejci drog, klobás, zbraní, pepřových sprejů, nožů a dalších zakázaných věcí. V rámci boje proti kriminalitě byl roku 2022 Evropskou komisí pokrokově zakázán.

Během srpna byla v řadě evropských zemí včetně Česka odhalena smrtící pandemie Covid-24. Nakazilo se již 3 542 lidí, z toho se již většina uzdravila, ale 6 lidí zemřelo. To je strašné, musí se tomu zabránit a zachránit životy. Bohužel je ale problém, že nejde moc nařídit lidem být doma, jelikož třetina Čechů žije na ulici. Nemoc se rychle šíří a to mají být v říjnu volby.

Září 2024 – Ministerstvo pro boj proti dezinformacím

Covid-24 se šíří smrtící rychlostí, bylo zakázáno vycházení, zemřelo již tři sta lidí, úmrtnost je strašlivá. V Evropské unii a USA byl vyhlášen tvrdý lockdown, Bolsonaro však opět nechává lidi umírat. Různí fašisté z Republikánské strany podněcovali lidi proti ochraně životů a byli odsouzeni k třiceti letům vězení za úkladnou vraždu prvního stupně, včetně prezidentského kandidáta USA a bývalého fašistického prezidenta Donalda Trumpa.

Mezitím jsem byle přijate na vysoké místo Ministerstva pro boj proti dezinformacím a mám skvělý plat a brzy si koupím dům. Naopak ti, kdo se dali na dráhu nechutné manuální práce, teď převážně trpí pod mostem. Je demokracie, měli se dát na stejnou dráhu, jako já. Já se neustále na internetu střetávám s lidmi, kteří popírají nezbytnost opatření, a vedu jejich seznamy. Mnoho z nich se ale již potrestalo samo, jsou to totiž bezdomovci.

Ty nejnebezpečnější zavíráme, vyhlásili jsme výstavbu věznice pro popírače a zlehčovače. Bohužel mnoho lidí píše nenávistnou propagandu pomocí prohlížeče Tor, ale kybernetici je nedokážou identifikovat. Jen mít Tor na počítači je trestné, ale takto to bohužel nejde zjistit. Ministerstvo plánuje zavést plošnou operaci a kontrolu všech počítačů a uvěznění všech, kdo vlastní Tor nebo VPN či Proxy aplikaci. Tyto anonymní servery zneužívají extremisti, pravičáci, popírači a kriminálníci.

Říjen 2024 – Virus se lepí na sklo, demokratické volby, Erdogan

Po doporučení od demokratické Evropské unie jsme musely změnit pravidla demokratických voleb kvůli smrtelnému nebezpečí covidu-24. Ve snaze o záchranu životů byly vyloučeny všechny strany s popíračskou nebo zlehčovatelskou minulostí. Korespondenční hlasování bylo zrušeno, a tudíž kvůli jejich bezpečnosti bylo zakázáno volit ženám starším čtyřiceti let a mužům starším třiceti let, pro něž virus představuje mimořádně vážné nebezpečí. Dále bylo zavedeno, že v každé volební místnosti smí být maximálně jeden člověk kromě voličů.

Těsně před volbami se zjistila důležitá epidemiologická věc. Virus se přichycuje na sklo a další průhledné materiály. Sklo je takové to průhledné, z čeho se vyrábí třeba okna nebo takové ty průhledné věci, ze kterých se pilo. Dnes se občas nějaká přiveze z Egypta ekologickým autem. Sklo je velice drahý a cenný materiál, jelikož musíme být tolerantní a nebýt islamofobní, a tak musíme platit hodnému tureckému prezidentovi Erdoganovi poplatky za převoz přes most v Istanbulu. Erdoganovi se nedávno podařilo dobýt ostrovy v Egejském moři, aby zachránil uprchlíky před místními řeckými fašisty, kteří jim nechtěli dovolit se přistěhovat do Evropy. Muselo být tedy nařízeno zničení všech kamer ve volebních místnostech, aby byly zachráněny životy. Byly tedy zavedeny podmínky pro demokratické a svobodné volby.

Volby drtivě vyhráli Piráti a Zelení. Jsem radostí bez sebe za ten úžasný pokrok. Lidé konečně dostali rozum a čecháčci vymírají.

Listopad 2024 – 612 535 zatčených lidí a statisíce zničených počítačů

Po volbách se vyrojily konspirační teorie, že je prý biologicky nemožné, aby se virus lepil na sklo a že virus není příliš nebezpečný, tudíž zákaz účastí mužů nad 30 a žen nad 40 byl záměrný, aby volby dopadly tak, jak „eurohujeři” chtěli. Ministr rozhodl, že již není možné dále tolerovat dezinformace a lži. Během jednoho dne policisté napříč Českem uskutečnili zátahy s cílem odhalit majitele anonymních sítí a prohlížečů. Polovině lidí bydlících v bytě či domě (bezdomovců se zátahy netýkaly) byly prohledány počítače a mobily. Celkem bylo zatčeno 612 535 lidí.

Jelikož již nejsou přetížené jen nemocnice, ale také věznice, tak byli tito lidé zamčeni ve svých sklepech. Všechny klíče od sklepů připadly policii. Všechny počítače, jejichž majitelé používali anonymní sítě, byly veřejně zničeny. Za vlastnictví klíče od sklepa byl zaveden přísný trest až deset let vězení. Následně vznikla nová mutace, ještě smrtelnější, vycházení bylo zakázáno pod hrozbou až dvaceti let vězení, výjimku dostali bezdomovci.

Následně proběhly se zločinci stanné soudy. Desítky tisíc lidí byly odsouzeny na doživotí za vlastizradu, samy se přiznaly, že je platí Putin nebo Bolsonaro, některým dokonce sám Putin zaplatil kvalitní VPN síť. Alespoň to takto přiznali. Najednou se prudce zvýšila čísla ve statistikách ministerstva, zemřely již stovky tisíc lidí včetně desítek tisíc zatčených. V tu chvíli jsem začala mít podezření, že vše není tak, jak prezentuje ministerstvo.

Prosinec 2024

Ráno jsem ucítila silnou bolest, tak jsem chtěla jít k lékaři. Ovšem byl lockdown a musela jsem získat povolení, které trvalo tři dny. Pak jsem šla k lékaři a ten mi diagnostikoval rakovinu. Lékař se rozbrečel a řekl mi, že je v začátečním stádiu a před pěti lety by šla snadno vyléčit, ale nyní již nejsou peníze na chemoterapie kvůli nesmyslně přísným opatřením proti covidu-19 mezi léty 2020 a 2022, která tak zničila ekonomiku, že již nelze léčit řada nemocí, která dříve šla za časté diagnostiky snadno vyléčit. Dále mi lékař popisoval, že ve skutečnosti covid byl jen o něco horší chřipka, který nebyl nijak nebezpečný pro zdravé lidi pod 70. Dále mi lékař popisoval, jak koncem epidemie začaly umírat děti na tyfus a matky při porodu v důsledku toho, že již nelze z čeho platit kvalitní zdravotnictví.

V tu chvíli mi došlo, že ti pravicoví extremisté vlastně měli pravdu. Teď se blíží moje smrt. Volby byly podvodné, pohlaví jsou jen dvě, Švédsko a Bělorusko to zvládly i bez lockdownu a ulice tam nejsou plné bezdomovců jako tady. Už je pozdě, brzy zemřu. Ne na Covid, ale na hysterii z něj. Jak jsem tomu mohla uvěřit?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 083 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
politicon.cz
6 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)