USAFLAG
10.1.2021
Kategorie: Politika

Dění v USA pod informačním embargem

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝČeské hory se zaplnily běžkaři a dětmi na sáňkách, což opět jen ukázalo idiocii našich vládních úředníků neschopných pochopit, že lidé už často jejím bludům nevěří a nemají důvěru v opatření držících národ v kleštích. Přestože se šrouby utahují, různá čísla nadále stoupají, otázkou zůstává proč? Jsou vylhaná? Reálná? A když skutečná, proč existuje tolik indicií o tom, že je s nimi záměrně manipulováno? Pracují média na objednávku? A táhnou za jeden jim hozený provaz? Existuje manuál, jak zničit Evropu? A co tomu může zabránit? Je cestou postavit se zlu, jako to se o to snaží Trump v USA? Souvisí to spolu nějak?

Spojené státy jsou na rozcestí. Pojem demokratické zřízení se jich už dávno netýká a události posledních týdnů hovoří jasně o tom, že jsme v bodu zlomu. Zatímco naše média vytváří již 4 roky z Trumpa postavu neschopného ňoumy a zlosyna, ve skutečnosti je to po dlouhé době první prezident, který se vzepřel nejmocnějším elitám a ekonomickým zájmům několika málo rodin vládnoucích světu pomocí pokrevní linie už dlouhá desetiletí. Jeho předchůdce J.F.Kennedy musel zemřít a dá se očekávat, že Trump je v míře ohrožení momentálně nejsledovanější osobou světa. Nájemní vrazi momentálně dostávají dost možná ty nejvyšší nabídky za provedení zakázky.

Demokraté dotáhnuli své podvody až do konce, o čemž svědčí ,,vítězství“ jejich kandidátů do Senátu v Georgii. Vzápětí byl oficiálně uznán Biden za vítěze voleb, reakcí na to byla demonstrace a proniknutí do Kapitolu v době jednání obou komor parlamentu. Zde se názory rozchází. Buď šla v čele hrstka příslušníků Antify, kteří byli poznáni na záběrech z chodeb Kapitolu, nebo bylo úkolem sebrat senátorům počítače, ze kterých bude čerpáno při dalším postupu proti nim. Varianta dvě je dost možná realitou. Nedostatečná ochrana Kapitolu a až po splnění úkolu nástup Národní gardy poslané prezidentem Trumpem na ochranu senátorů by tomu napovídalo. Další zprávy z USA o nynějším dění chybí. Jisté je jen jedno. Demokraté a elity se snaží o okamžité odvolání prezidenta Trumpa z funkce. Ptáme se proč je tak obrovský tlak, když mu oficiálně zbývá 10 dnů do předání funkce? Pár důvodů k tomu je. Proč mají tak obrovské obavy a strach?

Donald Trump jistě musel podobný průběh očekávat. Co se nyní může stát? Vzhledem k tomu, že za ním stojí většina Američanů (pokud tedy nevěříme v čistotu voleb), je zároveň stále nejvyšším velitelem armády. Nepotřebuje používat jaderné zbraně, jak nám tvrdí ČT24. Má jiné prostředky. Pomocí vojenské techniky dokáže vypnout média a internet a znemožnit tak komunikaci mezi svými nepřáteli. Zároveň spustit vlnu zatýkání těch, proti kterým byly nashromážděny důkazy a konečně přesvědčit tak soudy k činnosti. Vzhledem k zákonům, na kterých po své volební období zapracoval, je oprávněn v případě podezření ze zasahování zahraničí do voleb zasáhnout a poslat do vězení všechny, kteří se na tom podíleli, zabavit jim majetek. Jak víme, podvádělo se z Frankfurtu, hovoří se o Holandsku a Kanadě, v případě Bidenů o Číně. Dále je v tuto chvíli za ovlivňování voleb a porušení demokratických zásad možné ukončit činnost soukromým objektům, na řadě tak je Twitter, Facebook a Google, také Amazon je díky angažovanosti jeho serverů ve válce proti Trumpovi je v ohrožení. A přidejme i televizní stanici CNN a řadu deníků. To už je válka. Mimochodem CNN žádá zrušení vysílací licence pro televizní stanici a vysílání Fox News, tedy jediného kanálu snažícího být objektivním.

Takže, pokud se díváte na některou z našich televizí, nečekejte moc relevantních informací. Ani lidé v USA momentálně příliš netuší, co se u nich děje. Obrovský zákulisní boj je buď počátkem úklidu amerického chléva a vykydání hnoje, což by skutečně znamenalo světová Velký restart, protože by to znamenalo zatýkání v těch nejvyšších představitelných kruzích, k čemuž může být využita jen armáda a Národní garda, a je tedy podstatné, ke komu zůstanou tyto složky loajální, nebo vidíme poslední dějství před stavbou hranic, na nichž skončí nejvýraznější rebelové proti Demokratům a Deep State. Dopad toho, jak vše v USA skončí, poznamená celý svět. Pokud zvítězí Trump a je li to vůbec reálné, bude potřebovat klid na přebudování Spojených států a těžko se bude moc soustředit na zbytečné soupeření s Ruskem. Zároveň ukáže cestu, jak se vypořádat v Evropě s liberály a Zelenými, potažmo u nás nastaví zrcadlo Pirátům, Topce a dalším eurohujerům.. V opačném případu nás čeká návrat k diktatuře neomarxistů už nyní vládnoucích Evropě. Možná se Vám to vše zdá absurdní a přitažené za vlasy, ve skutečnosti se opravdu nacházíme ve velmi bouřlivé době mediální cenzury. Každou hodinu se něco děje a nejbližší dny možná rozhodují o dalším směřování světa. Takže pečlivě filtrujte informace a doufejte ve správné řešení.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 750,00 Kč
Vybráno 33.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 829 times, 7 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
politicon.cz
98 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.